Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

georgefsh26

Komentarz poniżej poziomu pokaż
2 / 6
georgefsh26

[demot] Oczywiście w Polsce wszyscy powinni mieć broń, cała wioska by się zleciała z giwerami i byłaby taka jatka, że filmy o Rambo przy tym to pikuś

1 / 3
georgefsh26

[demot] 1 Kaczka ma na Solarza sb-ckie papiery 2 Żaden polski biznesmen zaangażowany w kontrakty państwowe nie będzie szukał zwady z rządzącymi.

-3 / 5
georgefsh26

[demot] Osoby, które się specjalnie nie szczepią narażają osoby, które z różnych powodów nie mogą się szczepić (małe dzieci, itd).

2 / 6
georgefsh26

[demot] Oczywiście, że biskup Stanisław był zdrajcą, na tyle podkopał autorytet polskiej monarchii, że Polska na ponad 200 lat przestała być królestwem (rządzili nią kolejni książęta).

-4 / 8
georgefsh26

[demot] Jedź do ojczyzny, na wschód (Białoruś, Ukraina, Rosja - wybieraj) - tam w końcu poczujesz się wolny.

-2 / 6
georgefsh26

[demot] Boże prawdziwy bohater!!! Opony mu pękły, a on nikogo nie zabił!!! On ćwiczył tą sytuację wielokrotnie i wiedział w który dom uderzyć i w jaki sposób, by nikogo nie zabić. Boże to prawdziwy bohater. Duda powinien był go odznaczyć jakimś nowym orderem wymyślonym na taką ważną bohaterską odwagę. Słów brak i łza się kręci w oku - powstańcy warszawscy byli by z niego dumni!!! Mam nadzieję, że właściwie się wczułem w te wielkie bohaterstwo.

0 / 0
georgefsh26

[demot] Hmm, ale Kamill500 to do szkoły nie chodził, a nawet jak chodził to na historii nie uważał. Ale na nadrobienie braków zawsze jest czas. Tylko nie próbuj uczyć się historii na podstawie bzdur wyczytanych na forach - sięgnij po książki.

3 / 5
georgefsh26

[demot] @ldzNaWybory Takiej bzdury, wyssanej z palucha to dawno nie słyszałem - zatkało mnie. Chyba, że to żart na prima aprilis - ale przecież dziś nie 1 kwietnia.

1 / 21
georgefsh26

[demot] Nie rozumiem dlaczego wszyscy się bulwersują? Ksiądz po prostu dosłownie pokazał na czym polega tradycyjne podejście mężczyzny do kobiety, na czym polega miłość do bliźniego i jaki stosunek ma kler do sprawy pedofilii.

-2 / 10
georgefsh26

[demot] Tak się składa, że rządzący takimi duperelami jak zapaść służby zdrowia, podwyżki kosztów życia, głodowymi emeryturami i tak nie mają się zamiaru zajmować.

-1 / 11
georgefsh26

[demot] @idzNaWybory Zarówno zachowanie kobiety jak i mężczyzny to nie jest nasza kultura. Przykład ten jest wzięty z tzw. "dupy" chyba tylko po to aby podnieść sobie nastrój, że gdzieś są większe prymitywy niż u nas. Ja po prostu tego przykładu nie rozumiem.

0 / 12
georgefsh26

[demot] Żałosne, pisze to albo ktoś, kto o małżeństwie wie tyle ile kumple od szklanki mu powiedzą, albo ożenił się z jakimś wybrakowanym egzemplarzem (takie też się zdarzają). Ja mam inne zdanie o kobietach (dobre) i wynika ono z doświadczenia.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 0
georgefsh26

[demot] Teza autora jest banalna: "zachód jest głupi i niedobry dla Polski, czyli w domyśle wschod jest cool. Wystapmy z Unii Europejskiej i przystąpmy do Unii Putina." Dziękuję już po wojnie byliśmy pod wpływem wielkiego brata zza wschodniej granicy.

-3 / 3
georgefsh26

[demot] No cóż jako facet stwierdzam, że faceci w porównaniu z kobietami są mało rozgarnięci

-1 / 7
georgefsh26

[demot] Przecież każdy wie (bo uczą o tym nawet w podstawówce), że jeżeli wodę w małym naczyniu dotykają tysiące rąk, to w tej wodzie jest pełno groźnych zarazkow. Na szczęście święta formułka księdza zabija te zarazki.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-1 / 1
georgefsh26

[demot] Kto głosował na takiego starego, obleśnego, leśnego dziadka? Rozumiem, że freaki też muszą mieć swoją reprezentację w sejmie, ale kużwa bez przesady.

1 2 następna »