Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

gabriel001

8 / 18
gabriel001

[demot] Jeśli nie ma wroga trzeba go sobie stworzyć - czyli typowo marksistowska mentalność. A teraz zastanówcie się która z tych wieści poszła w świat - to o homofobach w Polsce, czy ta o tępym prowokatorze.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 września 2020 o 16:43

Komentarz poniżej poziomu pokaż
1 / 23
gabriel001

[demot] Ale oni tego nie widzą. Bo to katolik ma nadstawiać drugi policzek. A oni przecież to sama "miłość"

1 / 23
gabriel001

[demot] Osoba dorosła ma prawo wydawać swoje pieniądze jak chce. To czy to robi z pobudek szlachetnych czy egoistycznych to jej sprawa. Nie podoba mi się wykorzystywanie ludzi w taki sposób, czy to jest jakiś szarlatan czy firma. Mnóstwo jest takich organizacji które żerują na naiwności ludzkiej. Nie jestem pewien czy do tej grupy nie zaliczają się dzieci które dopiero po śmierci rodzica przekonują się że nic nie wiedzieli o swoich rodzicach.

47 / 59
gabriel001

[demot] Co to jest Rainbow Europe i jakie kryteria statystyczne były brane pod uwagę podczas tych "badań"

-1 / 13
gabriel001

[demot] @KonDzik9605 "W mediach nie powinno się pokazywać czystej głupoty". W jakim ty świecie się ukrywałeś.

5 / 11
gabriel001

[demot] Bycie dobrym człowiekiem to nie aktywista bo to ludzie z wąskim postrzeganiem świata. Nie ma znaczenia czy to aktywista z lewej czy prawej strony karzy który narzuca swój światopogląd innym nie jest dobrym człowiekiem, czy to katolik, muslim, LGB- towiec, czy inny oszołom. Można być człowiekiem albo tępakiem co nie widzi innych.

2 / 12
gabriel001

[demot] Co za szczęście, tej informacji właśnie mi było potrzeba. Teraz mogę spać spokojnie.

4 / 14
gabriel001

[demot] Jeśli jesteś niewierzący to w klątwę ze strony osoby która nie istnieje też nie wierzysz. Cyba że wierzysz a wtedy są 2 możliwości 1 - jesteś jednak wierzący. 2 - jesteś chory psychicznie, bo boisz się "potwora w szafie".

8 / 12
gabriel001

[demot] A jak według ciebie wygląda równy dostęp. Bo chyba nie jest to forma w stylu że równy poza pewnymi osobami. Czyli co bez tych co o siebie nie dbają, idźmy dalej bez czarnych, prawicowców, a najlepiej tylko taki zasługuje na bezpłatną opiekę medyczną co myśli tak jak ja, bo każdy inny nie zasługuje na taki "przywilej".

-3 / 51
gabriel001

[demot] Koszt ochrony willi Kaczyńskiego nie był by potrzebny, gdyby środowiska które w swoich sloganach używają haseł typu wolność równość tolerancja naprawdę je stosowali a nie tylko wycierały sobie nimi mordy.

Komentarz poniżej poziomu pokaż

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1018 19 następna »