Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

flandraPL

0 / 0
flandraPL

[demot] @Skalenn PO przez 8 lat nie zrobiła NIC dobrego? :) Może nie śledziłeś tego co robią? No chociaż raz musieli się wstrzelić w Twoje oczekiwania :D pozdrawiam :)

0 / 0
flandraPL

[demot] @Skalenn przejrzałam demotywatory, które opublikowałeś. Mnóstwo krytykuje PO i gloryfikuje PiS. Jeśli nie jesteś sympatykiem PiS, ani nie płacą Ci za publikowanie tych treści to kim jesteś? Nie wierzę, że głosowałeś na PO :D

0 / 0
flandraPL

[demot] @Skalenn Zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej oznacza, że jeśli zostanę zgwałcona będę zmuszona urodzić dziecko, które zostałoby w trakcie gwałtu poczęte. Albo jeśli ciąża będzie zagrażała mojemu zdrowiu i życiu to będę potraktowana jak inkubator, który nie ma nic do gadania. Albo jeśli dziecko będzie miało poważne wady genetyczne (np. będzie miało mózg na wierzchu) będę musiała wydać go na świat. Bronisz PiSu, jesteś w naszej rozmowie ich adwokatem. To chyba znaczy, ze jesteś sympatykiem PiSu. Nie napisałam, że należysz do partii itp. A co do Rosji, to jeszcze NIGDY nie słyszałam, żeby grozili nam bronią atomową. Tyle.

0 / 0
flandraPL

[demot] @Skalenn Pisząc o autorytetach miałam na myśli środowisko prawnicze. Niestety nie wierzę w to, że PiS chce naprawić Polskę. Oni raczej chcą ją sobie podporządkować. Już teraz widać jakie mają metody działania i jak to wszystko wpływa na postrzeganie Polski za granicą. Co będzie później? W biznesie potrzebna jest dobra atmosfera, cała ekonomia jest podszyta wielkimi emocjami, kiedy giełda leci w dół to z reguły zły sygnał dla gospodarki. Zamiast zachęcać ludzi do przyjeżdżania do Polski i inwestowania tutaj - odstraszamy ich. Zamiast budować dużą koalicję i w ramach współpracy z innymi krajami budować stabilność Polski to my zaczynamy grozić szabelką. Wczoraj pierwszy raz w życiu słyszałam jak rosyjscy politycy grozili nam bronią atomową, tylko dlatego, że ktoś z PiSu nieodpowiedzialnie coś palnął. Dodatkowo jako kobieta czuję się niekomfortowo, gdy słyszę o zaostrzeniu ustawy aborcyjnej, obniżeniu wieku emerytalnego do 60 lat (co ja będę jeść na emeryturze?) i pokłonach dla Radia Maryja. PO robiła wszystko, żeby dobrze wypaść w mediach i to miało jej zapewnić poparcie w kolejnych wyborach. PiS, żeby wygrać będzie próbowało przejąć media, osłabić TK i nie wiadomo co jeszcze. Być może wynik kolejnych wyborów będzie dla nich jedynie "opinią", której nie wezmą pod uwagę. A jeśli nie jesteś sympatykiem PiS to kim? Płacą Ci za popieranie ich w internecie?

0 / 4
flandraPL

[demot] @kAzek29 w straszeniu PiSem najlepsze wyniki zawsze osiąga PiS, gdy przejmuje władzę ...

0 / 0
flandraPL

[demot] @Skalenn pierwszy przepadł, to pomyślałam, że był za ostry :D i zrobiłam drugi podobny Nie będę tutaj wrzucać wiecej demotek, bo ten serwis przejęli albo sympatycy albo wręcz "żołnierze" PiSu. I nie chodzi mi o to, ze moje demotki były wybitne itp, tylko o to, że w tym serwisie praktycznie nie ma demotek, które krytykowałyby PiS czy Kaczyńskiego ... Rozumiem, ze jako sympatyk tej partii wierzysz we wszystko co PiS powie i masz do nich bezgraniczne zaufanie i to pomimo tak wielu protestów tak wielu autorytetów. Zazdroszczę. . Pozdrawiam.

0 / 0
flandraPL

[demot] @Skalenn Sama wrzuciłam parę, które szybko przepadły. A nie mam w zwyczaju nikogo obrzucać błotem. Najpierw pomyślałam, że to kwestia .. "braku talentu" :D , ale jak zaczęłam obserwować to okazało się, że to norma i świetne demotki przepadają jeden za drugim. Niektóre w mniej niż 10 minut. Mamy teraz ogromną burzę w związku z kryzysem konstytucyjnym, a demotywatory.pl praktycznie milczą na ten temat. Po prostu wszystkie (prawie czyli z nielicznymi wyjątkami) demotki, które krytykują sytuację przepadają w ciągu 10-30 minut.

1 / 1
flandraPL

[demot] @Skool007 wrzuć demotywator krytykujący PiS. Za pół godziny, maksymalnie za godzinę zniknie w archiwum Tak samo będzie z tym

0 / 0
flandraPL

[demot] @daszu Wiele osób (które osobiście mi o tym mówiły) było zadowolonych, że ich pieniądze zamiast w prywatnych funduszach emerytalnych będą w ZUS. Nie rozumiem tego, ale tak było. Podejrzewam, że ich wyrok TK w tej sprawie nie zdziwił. Trybunał Konstytucyjny jest swego rodzaju sądem. To coś w rodzaju Sądu Najwyższego w USA. Poza tym TK jest częścią naszej władzy sądowniczej. I jeśli taka instytucja orzeka, zgodnie z oczekiwaniem wielu ludzi, że coś jest zgodne z Konstytucją, to ja się z nią kłócić o to nie będę. Być może mają rację.

0 / 0
flandraPL

[demot] @LupinLn Jeśli coś jest nie tak - to można to naprawiać zgodnie z prawem. Tylko tyle, i jak się okazuje, aż tyle

0 / 0
flandraPL

[demot] @daszu To, że jakiś sąd wydaje decyzję, która mi nie odpowiada nie oznacza jeszcze, że trzeba go zniszczyć. Jeśli tak bardzo nie odpowiada wyborcom PiS "złodziejska" ustawa odnośnie emerytur, to można ją teraz zmienić. Założę się tylko, że nie będą mieli na to ochoty ...

0 / 0
flandraPL

[demot] @daszu 1. Złożyłam odpowiednie oświadczenie (był termin) i moje oszczędności emerytalne nie zostały przelane do ZUS. 2. Faktycznie, decyzja trybunału była zaskakująca, ale kradzieżą bym jej nie nazwała.

0 / 0
flandraPL

[demot] Sędziowie sądu najwyższego w USA są wybierani przez prezydenta na wieloletnią kadencję. Też można powiedzieć, że to "twór polityczny z samej zasady"

0 / 0
flandraPL

[demot] @LupinLn Na zapas wybrano 2 a nie 5, i nie w czerwcu, ale w październiku no i nie autor, tylko Autorka :D Poza tym, niezależnie od tego jakie "autorytety" PiS wybierze na stanowiska sędziów TK, robi to łamiąc prawo.

1