Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

feroxa

poczekalnia

Tak białoruska milicja pacyfikuje demonstracje.

Tak białoruska milicja pacyfikuje demonstracje. – A nie... ... ...to tylko demokratyczna Francja wyjaśnia swoim obywatelom za pomocą pałek, na czym polega wolność i prawa obywatela.Podobnie jak to jest w Niemczech, Polsce... o których nie usłyszysz z głównych mediów.Podwójne standardy Zachodu...
archiwum

Jak z powyższego porównania widać, zwykłe maseczki są tak samo skuteczne jak profesjonalne i dlatego trzeba je nosić na ulicy w sklepach i urzędach.

Jak z powyższego  porównania widać, zwykłe maseczki są tak samo skuteczne jak profesjonalne i dlatego trzeba je nosić na ulicy w sklepach i urzędach. – Uwierz mi, wiem co mówię, wszak jestem cenionym, rządowym  medycznym płaskoziemcą.
Źródło: własne
archiwum

Żyjemy bezstresowo, niczym się nie interesujemy, nad niczym się nie zastanawiamy. (gdy się coś rypnie) Jesteśmy niewinni bo o niczym nie wiedzieliśmy.

Żyjemy bezstresowo, niczym się nie interesujemy, nad niczym się nie zastanawiamy.(gdy się coś rypnie)Jesteśmy niewinni bo o niczym nie wiedzieliśmy. – Czy tylko mnie denerwuje taka "logika" ?
archiwum – powód

Dwójka wspaniałych ludzi, którzy dzięki prolife-wowcom ( w tamtych czasach zwanych w skrócie "chrześcijanami") uniknęli aborcji.

Dwójka wspaniałych ludzi, którzy dzięki prolife-wowcom ( w tamtych czasach zwanych w skrócie "chrześcijanami")uniknęli aborcji. – Tyle w temacie "właśnie zabiłeś Bacha".
Źródło: internet
archiwum – powód

W sumie jestem za tym aby kobieta decydowała o ciąży.

W sumie jestem za tym aby kobieta decydowała o ciąży. – ale z drugiej strony, wcale mi Was nie żal.Po pierwsze: "podziękujcie" swoim matkom i babciom za to, że wspierały kościół i wybierały konserwatystów do władzy.Po drugie: "podziękujcie" sobie za to, że nie chciało Wam się chodzić do urn i wybierać mądrych ludzi gdy był po temu czas bo "shopping"  i "black friday" byłý ważniejsze.Po trzecie: większość z was nie reprezentuje sobą wiele, może jak zaczniecie wychowywać niepełnosprawne dzieci to zmądrzejecie (bardzo bolesna metoda nauki ale skoro nic innego nie działa...).Po czwarte: wasz protest jest sterowany, żeby PiS miał pretekst do wprowadzenia zamordyzmu. Znowu obudzicie się z ręką w nocniku i będziecie obwiniać innych. A PiS się będzie śmiał.
archiwum

"Dajcie Prusakom władzę a wykończą się sami"

"Dajcie Prusakom władzę a wykończą się sami" – Autor: Otto von Bismarck... a może nie?... chyba mi się coś pozajączkowało...Tym niemniej, Prus już nie ma za to owa "anarchizująca" Polska odrodziła się i żyje.Pozajączkowanie część 1.
archiwum

Ja, Beta-samiec :)

Ja, Beta-samiec :) – patrzący jak Alfa-samice w wyniku wieloletnich zaniedbań swoich, swoich matek i babćzostały w końcu wyrolowane na cacyprzez Gamma-kawalera (z kotem)więc teraz robią z siebie ofiary.
Źródło: internet
archiwum – powód

Moja reakcja gdy widzę kobiety

Moja reakcja gdy widzę kobiety – które po sprzedaniu się za 500+, wspieraniu kościoła, uleganiu instynktom stadnym, nieinteresowaniu się polityką i niedbaniu o to aby do władz wybierać mądrych ludzi nagle dostają świra bo stary kawaler z kotem zaspawał im majtki.
Źródło: internet
archiwum

Politycy i księża ich nienawidzą Francuscy rewolucjoniści znaleźli sposób na zrobienie porządku z motłochem przy korycie

Francuscy rewolucjoniści znaleźli sposób na zrobienie porządku z motłochem przy korycie –
archiwum

Wstawaj Samuraju!

Wstawaj Samuraju! – Mamy kościoły do spalenia!