Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

feroxa

Z nami od: 16 stycznia 2011 o 11:24
Ostatnio: 26 lutego 2021 o 18:40
Exp: 74
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 8 z 48 (40 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 8160
  • Komentarzy: 2030
  • Punktów za komentarze: 3641
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
A podobno nie ma gorszych dzieci. –
Źródło: www.gazeta.pl
archiwum
Pamiętaj mężczyzno. Gdy partnerka poinformuje Cię, że Wasze dziecko urodzi się niezdolne do samodzielnej egzystencji, to Ty masz zarobić na ich utrzymanie, specjalistów, leki, rehabilitację, sprzęt- kilka, kilkanaście tysięcy miesięcznie. Nie ma odwrotu. – A nie, przepraszam za straszenie. Ty masz wybór, zawsze możesz uciec. Żaden wyrok nie zmusi Cię do pracy ponad siły do końca życia, aby zapewnić godne warunki niepełnosprawnemu dziecku i jego matce. Możesz spać spokojnie.
Źródło: www.pixabay.com
archiwum – powód
Propozycja: "Zrodziłam kalekę tak jak kazali,Na miesiąc tysiąc osiemset dali,Jednak na życie mało jest tego,Ach, któż wspomoże bezbronnego?" –
Źródło: www.gazeta.pl
archiwum
Płacisz czynsz? To Twoim obowiązkiem jest też płacenie za innych członków wspólnoty. – Zmuszanie jednych, aby pokrywali cudze długi to jak najbardziej fundamentalna "zasada współżycia społecznego."Uczciwym zawsze wiatr w oczy...
Źródło: www.interia.pl
archiwum
Ograniczono prawo do kształcenia? – Brakuje nauczycieli przedmiotów zawodowych, coraz trudniej o ścisłowca po studiach pięcioletnich, gdzieniegdzie zaczyna się szukać nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i specjalnej. Chcecie specjalistów, to zapłaćcie jak specjalistom, a sami się wykształcą i z ciekawym CV przybiegną. Gdyby wakacje były wartością, ludzie z pełnią kwalifikacji pukaliby dyrektorom w okna.Za 10 lat średnia wieku belfra będzie wynosić 55, tak jak obecnie ma się rzecz z pielęgniarkami. Wtedy szkoły prywatne zrozumieją co stanowi wartość szkoły i zaczną płacić godziwe pieniądze odpowiednio wykształconym i chętnym do pracy. A państwówki? Chyba prędzej zwiększą liczbę uczniów w klasie.
archiwum
A czemu nie? Jeden warunek: – uważasz się za wszystkomogącego, żadne służby ratunkowe nie ruszają ci na pomoc. O szpitalu też zapomnij.
Źródło: www.gazeta.pl
archiwum
Zidentyfikować i dożywotni zakaz korzystania z NFZ. – Przy jednoczesnym przymusowym uiszczaniu składek.
Źródło: www.gazeta.pl
Pora wybić roztocza –
Ciekawe, jak długo trwałby lockdown, gdyby w tym czasie ministrowie nie mogli pobierać pensji? –  Przedsiębiorcy wznawiają działalność. Kościński: pandemia to wojna,wszyscy musimy ponieść koszty
Źródło: www.wp.pl
archiwum
Ojej, od razu trzeba się oburzać... –
Źródło: www.gazeta.pl
archiwum
Prawdomówność level polityk. –
Źródło: Www.wp.pl
archiwum
Gdyby emerytura  zależała nie od ZUS ale od... – ... oszczędności z pracy własnej lub dochodów generowanych przez pracę wychowanych przez siebie dzieci (te oddane do rodzin zastępczych czy ośrodków wychowawczych nie wchodzą w rachubę), skończyłyby się wielopokoleniowe rodziny zasiłkowiczów.
Źródło: www.pixabay.com
archiwum
Ach, te priorytety... –
Źródło: www.gazeta.pl
Są inne priorytety... –  Centrum Wsparcia Dla Osób w Stanie Kryzysu Psychicznego przestało działać. Ministerstwo nie rozpisało konkursu mb 02.01.202110:52 Wraz z nadejściem nowego roku przestało działać Centrum Wsparcia Dla Osób w Stanie Kryzysu Psychicznego. - Projekt, który uratował tysiące Polek i Polaków: całodobowa linia, specjaliści, psychologowie, psychiatrzy. Przestał działać, bo Ministerstwo Zdrowia nie rozpisało w zeszłym roku konkursu na zdrowie psychiczne - wyjaśnia aktywistka Maja Staśko.
Źródło: www.gazeta.pl
archiwum
"Mój portfel, moja sprawa?" – Matka od kilku dni w zakładzie karnym, a ojciec roku 2020 podrzuca niemowlę bratu i nie wykazuje nim zainteresowania.
Źródło: www.interia.pl
archiwum
Dla mnie: czyste wózki i koszyki w sklepach wiosną. –
Źródło: własne
archiwum
Coraz częściej medialny psycholog straszy. – Wigilia wyjątkowo inna w ciągu całego życia?  Przygotuj się na najgorsze. Nauka online? Młodzież poniesie straszne szkody. Nauczycielka napisała "pisz wyraźniej?" Stres i fobia szkolna. Rozstanie? Trauma, z której nie można się podnieść. Rachunki do opłacenia? Dramat, z którego nie ma wyjścia. Nauka dziecka jak korzystać z nocnika? Pogwałcenie jego wolnej woli. Życie od pieluchy to pasmo porażek, dramatów, traum i traumeczek... I gdyby nie takie wypowiedzi, nie postrzegalibyśmy wielu sytuacji życiowych w tak grobowych barwach.
Źródło: www.gazeta.pl
Może byłoby fajnie zobaczyć kiedyś taką reklamę? – Studio, w tle logo firmy, brak muzyki, efektów, wychodzi główny dyrektor przedsiębiorstwa i mówi: "Drodzy państwo, dziękujemy, ze jesteście z nami, że kupujecie nasze produkty. Wierzymy, że to zasługa ciężkiej pracy naszych pracowników, z której jestescie zadowoleni. Dlatego z radością informujemy, że otrzymali oni podwyżki/ premie świąteczne/ nagrody. Mamy nadzieję, że zgodzicie się z naszym wyborem i wyjątkowo nie zobaczycie reklamy z celebrytami, którzy prawdopodobnie wcześniej w ogóle nie używali naszych produktów. Odpowiedzialność społeczna ponad wszystko. Dziekujemy wam raz jeszcze. Miłego wieczoru." Vogule Poland (u)VogulePoland Apart: Wydaje miliony na dramatycznie tandetną reklamę. Apart: Wydaje setki tysięcy na wielkoformatowe szmaty reklamowe szpedzące miasta. Także Apart: Ej rząd dej piniążka, dla pracowników już nie starczyło. •«I "IrFry "Apart prosi rząd o wsparcie finansowe. Branża jubilerska ...
Źródło: www.spidersweb.pl, tweet: @vogulepoland
archiwum
Czytam artykuł, czytam... i oczom nie wierzę. – Z innych artykułów wynika, że prawdopodobnie wyjątkowo pisarz będzie mógł odebrać nagrodę. Ale. Czy ja dobrze rozumiem, że w państwie, które żąda od obywateli, aby ci dawali mu jak najwięcej niepełnosprawnych, niezdolnych do samodzielnej egzystencji, zabrania się rodzicowi opiekującym się niepełnosprawnym możliwości dorobienia? Za rezygnację z pracy zarobkowej rodzic otrzymuje 1830 zł. Wiele (zwykle) matek rezygnuje, gdyż nawet z pensji średniej, trudno byłoby opłacić wykwalifikowaną opiekunkę medyczną, leki, rehabilitację. Rozumiem, że nie można pracować na pełny etat, gdyż mija się to z celem zasiłku płaconego za opiekę. Jednak jeżeli bez uszczerbku dla bezpieczeństwa i zdrowia dziecka (potem: dorosłego) rodzic może dorobić kilka groszy na umowę o dzieło, gdy dziecko śpi, jest na rehabilitacji, to dlaczego nie? Dlaczego z taką zaciętością państwo chcące armii niepełnosprawnych, nie chce, aby życie ich rodzin było łatwiejsze?
archiwum
Rzeczą bardziej niebezpieczną jest pozwolenie na skorzystanie z toalety lub jego brak, niż gwałt na dziecku... – Informacyjnie: jeżeli nauczyciel wypuści ucznia do toalety, to "uniemożliwia mu realizację obowiązku nauki oraz pozbawia go właściwej opieki osoby dorosłej", natomiast pozostawiając w klasie "uniemożliwia realizację potrzeby fizjologicznej". Na szczęście gwałt to tylko pokuszenie.
Źródło: rmf24.pl oraz glos.pl