Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

ewmario

Z nami od: 18 sierpnia 2013 o 19:49
Ostatnio: 17 października 2019 o 17:13
Wiek: 45
Płeć: mężczyzna
Exp: 5
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 8 (8 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 298
  • Komentarzy: 110
  • Punktów za komentarze: 306
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Masakra

Masakra – Z..banie umysłowe zaczyna osiągać apogeum.Onet handluje danymi użytkowników na potęgę. To skutkuje zasrywaniem skrzynek goownem reklamowym. A teraz nawołują do oczyszczania skrzynek ze zbędnych maili. Żeby uwolnić chmurę dla Ziemi. K..rwa! Bo co? Zacznie padać radioaktywny, śmierdzący gównianym  spamem, cyfrowy deszcz?
archiwum – powód

Przemyślenia...

Przemyślenia... –
archiwum

Zaczyna się multi indoktrynacja w TV naziemnej

Zaczyna się multi indoktrynacja w TV naziemnej – Niemiaszki z ONET założyły sobie stacje a teraz na okrągło puszczają filmy jak to może się bezdomny imigrant (najeźdźca) świetnie zasymilować, "Mój sąsiad terrorysta" itp. I oczywiście publicystyka pro najeźdźcza.
archiwum

Nowa świecka tradycja...

Nowa świecka tradycja... – Zaskoczyła mnie dzisiaj sytuacja z CDA. Otóż pod jednym z filmów, który chciałem obejrzeć zobaczyłem szereg komentarzy na temat lektora IVO, które w większości zaczerpnięte były z rynsztoka. Słownictwo skandaliczne. Zamieściłem komentarz, kulturalny i łagodny z wyjaśnieniem, do czego służy program IVO i dlaczego lektor brzmi tak a nie inaczej. I o dziwo komentarz po kilkunastu sekundach został usunięty. Rozumiem wreszcie, że w komentarzach nie chodzi o dyskusje tylko o nawrzucanie sobie ile wlezie. Tak jak "cfelnicy" itp... Po prostu nie warto zniżać się do tego poziomu i zamieszczać komentarzy. Nowa świecka tradycja... – Zaskoczyła mnie dzisiaj sytuacja z CDA. Otóż pod jednym z filmów, który chciałem obejrzeć zobaczyłem szereg komentarzy na temat lektora IVO, które w większości zaczerpnięte były z rynsztoka. Słownictwo skandaliczne.  Zamieściłem komentarz, kulturalny i łagodny z wyjaśnieniem, do czego służy program IVO i dlaczego lektor brzmi tak a nie inaczej. I o dziwo komentarz po kilkunastu sekundach został usunięty.   Rozumiem wreszcie, że w komentarzach nie chodzi o dyskusje tylko o nawrzucanie sobie ile wlezie. Tak jak "cfelnicy" itp...  Po prostu nie warto zniżać się do tego poziomu i zamieszczać komentarzy.
archiwum

Ładowanie nocy

Ładowanie nocy – Łódź. Ładowanie nocy: 95%
archiwum

Urzędowe Drzwi do lasu...

Urzędowe Drzwi do lasu... – Urzędowe "Drzwi do lasu..."
archiwum

Wlazł kotek na płotek po nitce, podrapał kocicę po pi...erwszej zwrotce jest druga zwrotka. Wlazł kotek na płotek po słupie, podrapał kocicę po d...rugiej zwrotce następuje finał. Leci kotek tarasem, tarasem, wymachuje ku...nieeeec!

Wlazł kotek na płotek po nitce, podrapał kocicę po pi...erwszej zwrotce jest druga zwrotka. Wlazł kotek na płotek po słupie, podrapał kocicę po d...rugiej zwrotce następuje finał. Leci kotek tarasem, tarasem, wymachuje ku...nieeeec! – Niby zwykła piosenka...

1