Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

eph12

Z nami od: 5 sierpnia 2015 o 12:00
Ostatnio: 25 września 2018 o 20:19
Wiek: 5
Exp: 54
Jest obserwowany przez: 1 osobę
 • Demotywatorów na głównej: 13 z 17 (1 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 4377
 • Komentarzy: 1138
 • Punktów za komentarze: 2580
 • Obserwuje: 3 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

Skąd w Europie biorą się feministki?

Skąd w Europie biorą się feministki? – To zwykłe zagospodarowanie nadwyżki. W Europie jest więcej kobiet niż mężczyzn.

Za taki Tweet wyrzucono człowieka z pracy: "Czy to zbrodnia powiedzieć, że kobiety nie mają penisów?"

"Czy to zbrodnia powiedzieć, że kobiety nie mają penisów?" – Angelos Sofocleous Is it a crime to say women don't habe penises?
poczekalnia

Czy ty też jedziesz dziś na masę krytyczną domagać się więcej ścieżek, po których i tak nie będziesz jeździć?

Czy ty też jedziesz dziś na masę krytyczną domagać się więcej ścieżek, po których i tak nie będziesz jeździć? –
poczekalnia

Europa dwóch prędkości

Europa dwóch prędkości –

I co na to feministki?

I co na to feministki? –
Źródło: raport New World Wealth

Feministka zarzuca rasizm gwałcicielowi, ponieważ... molestował tylko białe aktorki

 – Feministka zarzuca rasizm gwałcicielowi, ponieważ... molestował tylko białe aktorkiPodczas gdy kobiety odważnie wyznają przed całym światem, że były molestowane, używając w mediach społecznościowych tagu #MeToo (#JaTeż), czarnoskóra dziennikarka gwałcicielom zarzuca... rasizm. Przynajmniej temu, od którego cała akcja się zaczęła. "Myślę, że powinniśmy być zaniepokojeni, że seryjny gwałciciel nie uwzględnia różnorodności rasowej wśród swoich ofiar" - o Harveyu Weinsteinie napisała Bim Adewunmi, od lat działająca na rzecz praw kobiet i równouprawnienia. Kilka dni temu w swoim artykule feministka oskarżyła producenta filmowego o dyskryminację rasową. Jak zauważyła, wszystkie kobiety molestowane przez niego, były białe. Wiązać się to ma z ogólnym problemem rasizmu w Hollywood - Adewunmi twierdzi, że czarnoskóre aktorki nie dostają ról głównych w amerykańskich filmach. Swoje ubolewanie nad faktem, że wszystkie ofiary Weinsteina były białe wyraziła słowami: "Myślę, że dla niego czarna kobieta, taka jak ja, nie jest uważana za godne pożadania trofeum seksualne. On zapewne jest przekonany, że 'pie****na' przez niego kobieta doznaje zaszczytu, ale czarnoskóra kobieta nie zasługuje na taki honor. To jest głęboko zakorzenione w głowach takich jak on białych samców".

Brak słów na skomentowanie tego...

Brak słów na skomentowanie tego... – Celebrytka zapowiedziała, że zie płóddziecka, aby udowodnić, że nie jest toistota ludzkaSarah Silverman, liberalna amerykańska dziennikarka ogłosiła w swoim talk show, że mazamiar .zjeść poroniony płód. Jej zdaniem ma to być sposób na przeciwstawienie się
archiwum

Lista ludzi uratowanych przez Żydów w czasie ww2

Lista ludzi uratowanych przez Żydów w czasie ww2 –

Nowe pomysły na zdobywanie wyborców

Nowe pomysłyna zdobywanie wyborców – Pytanie czy więcej osób się wkurzy po zabraniu 250 zł, czy ucieszy po dostaniu 250 zł?

Myśliwi - święte krowy

Myśliwi - święte krowy – I nawet w takiej sytuacji, za próbę przepędzenia myśliwych z WŁASNEJ leśnej działki grozi do 5000 zł grzywny

Znajomość historii poziom "ale mam fajne tipsy"

Znajomość historii poziom "ale mam fajne tipsy" – Ola Zawiśnia ► Marsz solidarności z Muzułmanami z Ełku Zacznijmy od tego, że Polska to sztuczny twór, powstała po II wojnie światowej tylko dlatego, że zachód chciał zrobić na złość Rosji. Piłsudzki i inni narodowcy z endecji to byli po prostu terroryści, który chcieli stworzyc swoje państwo na ziemiach prawnie rosyjskich. Polska to sztuczne państwo tak samo jak Izrael!!!

26-letnia Polka i jej mąż zostali napadnięci na plaży w Rimini przez czterech mężczyzn pochodzących z północnej Afryki

26-letnia Polka i jej mąż zostali napadnięci na plaży w Rimini przez czterech mężczyzn pochodzących z północnej Afryki – Gdybyśmy się zgodzili na imigrantów ja postępowa UE, a nie jak zacofany ciemnogród oponowali, to ta Polka nie musiałaby jechać aż do Włoch, może zgwałciliby ja u nas.PS: gdzie ci kochani lewicowcy krzyczący "rasizm", czy to działa tylko wtedy jak biały napadnie na czarnego?

Jak wszystko zawiodło to może czas na... kredki i kredę...

Jak wszystko zawiodło to możeczas na... kredki i kredę... – Starcia na ulicach Hamburga. Policjaprzyznaje, że momentami jest bezradna

Projekt nowelizacji Kodeksu Karnego. Mały krok w powrocie do normalności

Projekt nowelizacji Kodeksu Karnego. Mały krok w powrocie do normalności – Projekt nowelizacji: "Nie podlega karze, kto przekracza granice obrony koniecznej, odpierając zamach polegający na wdarciu się do mieszkania, lokalu, domu albo przylegającego do nich ogrodzonego terenu lub odpierając zamach poprzedzony wdarciem się do tych miejsc - chyba, że przekroczenie granic obrony koniecznej było rażące" Wreszcie! Zmieniają się przepisy obrony koniecznej! Będziemy mieć możliwość lepszej ochrony naszego mieszkania, domu

Może to ZDM jest anachroniczny i trzeba tam niektórych wymienić?

Może to ZDM jest anachroniczny i trzeba tam niektórych wymienić? – Warszawa nie chce sekundników."To rozwiązanie anachroniczne"Nowelizacja przepisów dopuściła stosowanie sekundników na skrzyżowaniach ze światłami, ale wwarszawie prędko się me pojawią czytaj dalej»

Zemsta za mandat?

Zemsta za mandat? – Zapłacił mandat i wciąż regularnie płaci Policja w Dortmundzie poszukuje mężczyzny,który regularnie co miesiąc przysyła jej po 30euro tytułem zapłacenia mandatu, choć wżadnym razie nie jest do tego zobligowany.Policjanci pieniądze odsyłają, ale chętniepozbyliby się tego kłopotu. A wszystko zaczęłosię od mandatu wystawionego w ubiegłym rokupolskiemu kierowcy za to, że nie zapiął pasów.

Niemcy nie lubią spłacać długów

Niemcy nie lubią spłacać długów – Nawet jeśli to wynika z podpisanej umowy. Ursula von der Leyen, minister obrony Niemiec, w wydanym oświadczeniupoinformowała, że Niemcy nie mają żadnego długu wobec NATO, odrzucający tymsamym zarzuty prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa.

1