Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

eph12

3 / 3
eph12

[demot] @~asdfasdfasd Jedno jest pewne gdybyś się chciał z kimś na rozumy zamienić to zawsze byś zyskał. Nawet jakby to był pantofelek. Ty w ogóle wiesz co za idiotyzmy wypisujesz?

3 / 3
eph12

[demot] @~sgfhsjsk Są jeszcze takie rzeczy jak: 1. Kultura, można być po prostu dla kogoś uprzejmym - no ale dla ciebie rzecz nieznana. 2. Zdolność myślenia - widząc samochód przystosowany do niepełnosprawnego można przewidzieć, że będzie tam potrzeba więcej miejsca - to już bardziej skomplikowana umiejętność. Dla kogoś o inteligencji w okolicach słoika po majonezie to już niestety za dużo. PS: poza tym piszesz bzdury: " ja tlenu za darmo nie dostaje. Place podatek na to poza tym mam ogrod" Dostajesz za darmo. Twój wspaniały ogród produkuje tlen tylko w dzień, a oddychanie komórkowe trwa całą dobę. Poza tym, nie produkuje go w zimie, bo wtedy nie ma części zielonych, które odpowiadają za fotosyntezę. Podsumowując, jesteś prostakiem, o niskiej inteligencji i wiedzy. Nawet pisać nie potrafisz.

5 / 5
eph12

[demot] @~asdasdasdssa "Jaki procent tych kapo to byli Żydzi? 5-10%" - wystarczy, żeby móc mówić o tym, że brali udział. To ja ci podam inne hasło: Żagiew - organizacja żydowska kolaborująca z Gestapo. Zajmowała się między innymi szmalcownictwem. Składała się tylko z Żydów. Założona już w 1940. Żydzi niewiniątka. https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBagiew_(organizacja)

0 / 2
eph12

[demot] @YszamanY To zapoznaj się z parametrami węgla polskiego i tego sprowadzanego. Podaje się kaloryczność, zasiarczenie, zawartość popiołu, zawartość wilgoci itd. PS: wiesz, że od czasu 2 ostatnich lat (rządy PISu) postępowało globalne ocieplenie? To też ich wina.

11 / 13
eph12

[demot] @tomxy Do tego to co piszesz jest bzdurą. Wspomniana brygada była nastawiona antysowiecko, dlatego mogła być odbierana jako "sprzymierzeniec" Niemców. Bzdurą jest odnoszenie tego do holocaustu, bo na dowód można podać to, że owa brygada wyzwoliła obóz w Hołyszowie na 1 dzień przed zakończeniem wojny, ratując więźniów, którzy mieli być przez Niemców zlikwidowani. Taka to była ta twoja kolaboracja. PS: wiedziałem, że jesteś trollem, ale że antypolskim?

9 / 13
eph12

[demot] @tomxy Jak już chcesz tak zabłysnąć to może udziel odpowiedzi na temat? Zaprzeczysz udziałowi Żydów w holocauście? Zaprzeczysz, że policja w gettach to byli Żydzi? Zaprzeczysz, że byli kapo w obozach. PS: a jak już chcesz błyszczeć jak ta gwiazdka, to zabłyśnij też na temat jako to Żydzi wydawali Polaków Rosjanom, którzy po tym na wakacje nie trafiali.

0 / 4
eph12

[demot] Bzdura. Rośnie import bo jest większy popyt. Podwyższenie kaloryczności? Polski węgiel jest lepszej jakości niż ten z Rosji.

-1 / 1
eph12

[demot] @ablebak Stosowanie określenia "ojciec" wobec duchownych ma bardzo długą historię. Dłuższą niż polski język.

0 / 0
eph12

[demot] @czacknoris A gdzie ta watykanizacja? Już od wielu lat rola Kościoła w Polsce systematycznie spada.

0 / 2
eph12

[demot] Błąd, ojciec też może zostać księdzem. Można zupełnie zgodnie z naukami Kościoła dostać sakrament małżeństwa a potem kapłaństwa.

3 / 3
eph12

[demot] @pastor_ A w czym pomagali? Bo sugerowanie pomocy Niemcom świadczy o bardzo niskiej wiedzy historycznej.

4 / 6
eph12

[demot] To takie typowe podejście "tolerancyjnych" do ankiet, referendum itp. Jak wychodzi zgodnie z wasza myślą to jest to wiarygodne, a jak nie to już dane bez wiarygodności. PS: a te dane o przemocy domowej to wysysasz z palca, czy masz coś na poparcie tej tezy? Wiesz, że w Polsce większość przemocy domowej jest ze strony kobiet wobec mężczyzn, a nie odwrotnie?

3 / 23
eph12

[demot] @drwb A w czym ma rację? PS: jak go popierasz to też opuść kraj, czemu tego nie zrobisz? Obłuda?

-2 / 18
eph12

[demot] To niech s....la. Wystarczy, że imię zmieni na inne, bo nazwisko już ma nie kojarzące się z Polakiem.

0 / 4
eph12

[demot] @FakDak "Przejdź się po Wrocławskich i Szczecińskich kościołach. Tam masz tablice z nazwiskami fundatorów. Sprawdź ile jest nazwisk polskich, a ile niemieckich." - czyli o tym czyje jest miasto decyduje kto więcej kościołów w nim ufunduje? Ciekawe.

1 / 3
eph12

[demot] @tomxy Jedno jest tylko ciekawe. Wcześniej Lechu jak chciał to w totka wygrywał, czemu nie zgarnie teraz super kumulacji w EuroJackpot'a? Przecież on ma takie "szczęście".

0 / 0
eph12

[demot] @thepol Czyli tak jak myślałem, idiotyzm, skoro nie rozumiesz, że na własny kraj się nie doprasza sankcji i interwencji innych. Uczy tego choćby polska historia.

0 / 0
eph12

[demot] @thepol "Tak jest to wystarczający powód." - skoro twierdzisz, że to jest powód do głosowania za sankcjami na własny kraj to odpowiedz jeszcze na drugą część mojego pytania. Popieranie tego to już zdrada czy tylko idiotyzm?

0 / 0
eph12

[demot] @0bcy A jaki polityk nie leci na kasę? Bogaci są bardziej chciwi niż biedni.

0 / 0
eph12

[demot] @0bcy Ale będą dbać tylko o siebie. Każde prawo będzie robiona tak żeby zarobić, żeby były luki. Bogaci ludzie praktycznie nigdy nie zostają politykami dla bycia politykiem. Dla nich to szkoda czasu. Dla nich to jest biznes.

1 / 1
eph12

[demot] Takie szumne hasło, ale niestety bardzo głupie. Po czymś takim polityką będą się zajmować tylko bogaci, i będą kreować wszystko pod siebie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1039 40 następna »