Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

eph12

Z nami od: 5 sierpnia 2015 o 12:00
Ostatnio: 19 stycznia 2019 o 9:17
Wiek: 6
Exp: 80
Jest obserwowany przez: 1 osobę
 • Demotywatorów na głównej: 22 z 24 (2 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 8578
 • Komentarzy: 1587
 • Punktów za komentarze: 3351
 • Obserwuje: 6 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

Wszyscy wymyślają jakieś postanowienia noworoczne

Wszyscy wymyślają jakieś postanowienia noworoczne – Polecam przeczytać tę książkę przed wyborami 2019
archiwum

A gdyby to powiedział ktoś z ekipy rządzącej...

A gdyby to powiedział ktoś z ekipy rządzącej... –

Widocznie nawet tramwaj zrozumiał, że ta cała "różnorodność" to idiotyzm

Widocznie nawet tramwaj zrozumiał, że ta cała "różnorodność" to idiotyzm –

Na zachodnim jarmarku świątecznym powiedzenie "idę po bombki" może być źle zrozumiane...

Na zachodnim jarmarku świątecznym powiedzenie "idę po bombki" może być źle zrozumiane... –

Dlatego mogę sobie iść kiedy chcę na zakupy, nawet w niedzielę...

Dlatego mogę sobie iść kiedy chcę na zakupy, nawet w niedzielę... – Jesteśmy najbardziej prowolnościową ekipą zostatnich dwudziestu ośmiu lat, dajemy tęwolność ludziom.Mateusz Morawiecki

Co wolno wojewodzie...

Co wolno wojewodzie... – Polska, Dzień Niepodległości: Jedna spalona flaga UEWstyd. W Polsce dzieje się źle.Francja, Dzień Bastylii: 845 podpalone samochody.

Z postępowych odmętów

Z postępowych odmętów – Określenie "snowman" uznane zostało za seksistowskie i dyskryminujące. Bałwan to teraz "snowperson".

Christmas Market to teraz Winter Market, Brugge, Belgia

Christmas Market to teraz Winter Market, Brugge, Belgia –

Tolerancja poprawna politycznie

Tolerancja poprawna politycznie – W Rendsburg, w Niemczech, rodzice 13-to letniego ucznia zostali ukarani mandatem, po tym jak nie wysłali go na wycieczkę klasową do meczetu.
archiwum

Tolerancja, takie piękne puste hasło pewnych środowisk

Tolerancja, takie piękne puste hasło pewnych środowisk – W niemieckim parlamencie minuta ciszy upamiętniająca 14 letnią S.M.Feldmann, zgwałconą i zamordowaną przez imigrantów, została zakłócona przez Claudię Roth.Ta sama pani w 2015 uczciła minutą ciszy imigrantów, którzy zginęli podczas przeprawiania się przez morze Śródziemne.Pani Roth jest przedstawicielką postępowej lewicy.

Złote, a skromne

Złote, a skromne – To chyba ostatnio takie popularne określenie tutaj...

Za taki Tweet wyrzucono człowieka z pracy: "Czy to zbrodnia powiedzieć, że kobiety nie mają penisów?"

"Czy to zbrodnia powiedzieć, że kobiety nie mają penisów?" – Angelos Sofocleous Is it a crime to say women don't habe penises?

I co na to feministki?

I co na to feministki? –
Źródło: raport New World Wealth

Feministka zarzuca rasizm gwałcicielowi, ponieważ... molestował tylko białe aktorki

 – Feministka zarzuca rasizm gwałcicielowi, ponieważ... molestował tylko białe aktorkiPodczas gdy kobiety odważnie wyznają przed całym światem, że były molestowane, używając w mediach społecznościowych tagu #MeToo (#JaTeż), czarnoskóra dziennikarka gwałcicielom zarzuca... rasizm. Przynajmniej temu, od którego cała akcja się zaczęła. "Myślę, że powinniśmy być zaniepokojeni, że seryjny gwałciciel nie uwzględnia różnorodności rasowej wśród swoich ofiar" - o Harveyu Weinsteinie napisała Bim Adewunmi, od lat działająca na rzecz praw kobiet i równouprawnienia. Kilka dni temu w swoim artykule feministka oskarżyła producenta filmowego o dyskryminację rasową. Jak zauważyła, wszystkie kobiety molestowane przez niego, były białe. Wiązać się to ma z ogólnym problemem rasizmu w Hollywood - Adewunmi twierdzi, że czarnoskóre aktorki nie dostają ról głównych w amerykańskich filmach. Swoje ubolewanie nad faktem, że wszystkie ofiary Weinsteina były białe wyraziła słowami: "Myślę, że dla niego czarna kobieta, taka jak ja, nie jest uważana za godne pożadania trofeum seksualne. On zapewne jest przekonany, że 'pie****na' przez niego kobieta doznaje zaszczytu, ale czarnoskóra kobieta nie zasługuje na taki honor. To jest głęboko zakorzenione w głowach takich jak on białych samców".

Brak słów na skomentowanie tego...

Brak słów na skomentowanie tego... – Celebrytka zapowiedziała, że zie płóddziecka, aby udowodnić, że nie jest toistota ludzkaSarah Silverman, liberalna amerykańska dziennikarka ogłosiła w swoim talk show, że mazamiar .zjeść poroniony płód. Jej zdaniem ma to być sposób na przeciwstawienie się

Nowe pomysły na zdobywanie wyborców

Nowe pomysłyna zdobywanie wyborców – Pytanie czy więcej osób się wkurzy po zabraniu 250 zł, czy ucieszy po dostaniu 250 zł?

Myśliwi - święte krowy

Myśliwi - święte krowy – I nawet w takiej sytuacji, za próbę przepędzenia myśliwych z WŁASNEJ leśnej działki grozi do 5000 zł grzywny

Znajomość historii poziom "ale mam fajne tipsy"

Znajomość historii poziom "ale mam fajne tipsy" – Ola Zawiśnia ► Marsz solidarności z Muzułmanami z Ełku Zacznijmy od tego, że Polska to sztuczny twór, powstała po II wojnie światowej tylko dlatego, że zachód chciał zrobić na złość Rosji. Piłsudzki i inni narodowcy z endecji to byli po prostu terroryści, który chcieli stworzyc swoje państwo na ziemiach prawnie rosyjskich. Polska to sztuczne państwo tak samo jak Izrael!!!

26-letnia Polka i jej mąż zostali napadnięci na plaży w Rimini przez czterech mężczyzn pochodzących z północnej Afryki

26-letnia Polka i jej mąż zostali napadnięci na plaży w Rimini przez czterech mężczyzn pochodzących z północnej Afryki – Gdybyśmy się zgodzili na imigrantów ja postępowa UE, a nie jak zacofany ciemnogród oponowali, to ta Polka nie musiałaby jechać aż do Włoch, może zgwałciliby ja u nas.PS: gdzie ci kochani lewicowcy krzyczący "rasizm", czy to działa tylko wtedy jak biały napadnie na czarnego?

Jak wszystko zawiodło to może czas na... kredki i kredę...

Jak wszystko zawiodło to możeczas na... kredki i kredę... – Starcia na ulicach Hamburga. Policjaprzyznaje, że momentami jest bezradna