Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

edls

Z nami od: 8 lipca 2019 o 22:17
Ostatnio: 16 listopada 2022 o 16:18
Płeć: kobieta
Exp: 27
Jest obserwowana przez: 1 osobę
 • Demotywatorów na głównej: 7 z 113 (106 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 7409
 • Komentarzy: 388
 • Punktów za komentarze: 826
 • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Godzina 21:55. Świat komentuje. Mija tyle godzin, rząd - PiS nie informuje o niczym.Nopokój rośnie wśród ludzi i całego świata. – Co jeszcze musi się wydarzyć ? Żeby w końcu zauważyć niekompetencje tego rządu.
archiwum
"patriotyzm" w Wałbrzychu. W wykonaniu PiSu.Święto Niepodległości 2022 – PiS zorganizował swój marsz patriotyczny. - Organizator z kamizelką która ma napis [ Kierownik Imprezy ]. - Podczas hymny, uczestnicy nie zdjęli czapek, przybrali lekceważącą postawę ciała.- Radny miasta z ramienia PiS Jerzy Langer [ widoczny na zdjęciu ] ubrany jak na mecz drużyny wiejskiej. Również podczas hymnu radny nie zdjął czapeczki. Mieszkańcy Wałbrzycha nie wiedzą, dlaczego PiS nie uczestniczył w miejskich uroczystościach, tylko osobno. Mieszkańcy Wałbrzycha, zwracają też uwagę na fakt, iż nigdy PiS nie uczestniczył w miejskich obchodach i uroczystościach państwowych. ( bynajmniej mieszkańcy którzy co roku są uczestnikami, nie widzieli nikogo z PiSu ). Wałbrzych co roku organizuje wyniosłe uroczystości państwowe, zawsze co roku jest msza święta, jest przemarsz przez miasto. Pod pomnikiem delegacje i mieszkańcy składają kwiaty. Uczestniczą w uroczystościach, dzieci i młodzież, delegacje szkół i instytucji, kombatanci, harcerze, inne służby i zwykli mieszkańcy.
archiwum
PiS na 11 ListopadaChciał wprowadzić na ulicę Wałbrzycha.Skrajne środowiska.Prezydent miasta nie wyraził zgody na marsz.Powodem, było niekompletne dokumenty. – Wałbrzych zawsze obchodził uroczystości na spokojnie.Była msza w Kolegiacie Aniołów Stróżów, później był przemarsz od kolegiaty do placu Kościelnego przez Rynek.W tym roku PiS chciał zepsuć święto wprowadzając drugi marsz, że skrajnymi środowiskami i kibolami.Z niewiadomych przyczyn, chcieli maszerować ulicami z dzielnicy Nowe Miasto aż do Rynku.Mieszkańcy jasno wyrazili sprzeciw wobec pomysłom PiSu. Wyrażając swoje niezadowolenie w komentarzach.
archiwum
Ty Jarku KaczyńskiMasz 73 lataJesteś BezdzietnyJesteś Bez małżonka(i)Zamiast chlać mogłeś starać się dzieci. –
archiwum
Ogólnopolskie media piszą, Polacy na forach zbulwersowani. A Wałbrzychu jakby nic się nie stało. – Gdy ogólnopolskie media piszą o tym zdarzeniu, wielu ludzi jest zbulwersowanych tym, to w Wałbrzychu i mediach lokalnych, jest grobowa cisza w tej sprawie. Coś z ludźmi jest nie tak ?
archiwum
2 lata temu Kaczyński nie pozwolił pójść ci na cmentarz.Ale on poszedł raczej wjechał. – A DZIŚ KACZYŃSKI STWORZYŁ INNY PROBLEM, NIE POTRZEBUJE Już, NIE WPUSZCZAC NA CMENTARZ.
archiwum
Nasz Nowy Dom.Pokazuje bide z nędza. Tragiczne warunki Polaków w XXI.Wyborcy PiSu i cały PiS. Powinni to koniecznie oglądać. –
archiwum
Ten As z PiSu.Do ogrzania mieszkania 45 metrowego, zużywa pół tony węgla. – As pyta dlaczego pośrednicy sprzedają węgiel od 2400 do 3000 zł.Przy czym „składy” węgla prowadzone przez PiS sprzedają węgiel za 2900 zł.Radosław Łosiński, bo tak nazywa się ten As, pochodzi z Wałbrzych a. Zadebiutował już w mediach z afera w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, w której nagrał swojego kolegę z partii, jak rozdawali publiczne pieniądze swoim kolegom.
archiwum
Grzegorz Macko30 letni chłop.( PiS ) Na utrzymaniu biednych.Przecież to jech chore –
archiwum
Tworzą się nielegalne kopalnie i biedaszyby.PiS próbuje z nimi walczyć.PiS nie może być stratny. – Policjanci kryminalni ustalili, że na jednej z posesji przy ul. Noworudzkiej składowany jest węgiel nielegalnego pochodzenia. W środkowe przedpołudnie przeszukali posesję i zabezpieczyli 340 worków jutowych - a w nich 3948 kg urobku węglowego - oraz profesjonalną kruszarkę do węgla.
Źródło: Wałbrzych dla was
archiwum
Kiedy Jarek wydał polecenie, lotu na Harrow.A Ty to bezdyskusyjnie wykonujesz. –
archiwum
Wstrzymała produkcję - powód, brak gazu. – Zakład w Jaworzynie Śląskiej koło Wałbrzycha, wstrzymał produkcję we wrześniu.Oznacza to duże straty, brak wywiązania się z umowy.Co jednocześnie może okazać się likwidacja zakładu.
archiwum
Marek Gąsior Brat Anny Zalewskiej (PiS). Jako radny Świebodzic, zarabia tyle co burmistrz. –
archiwum
Anna Zalewska i Ireneusz Zyska z PiSu.Będą mieli gości na zimę.Słusznie popieram taką akcję.Desperacja ludzi coraz poważniejsza. –
archiwum
W PiSowskich mediach, nawet wygląd jest propagandowy i udawany. – Na zdjęciu widzimy propagandową lokalna pisowską stację telewizyjną z Wałbrzycha. Pozuje i udaje lepszy wygląd Grzegorz Macko z PiSu.Wydarzenie miało miejsce na otwarciu wieży widokowej w Szczawnie - Zdroju.
archiwum
Szydło mówiła o odbudowę przemysłu i wsparciu przedsiębiorstw. Rozbudowie Polski i przemysłu.Mówiła, że mają gotowy plan. Więc co się stało ? Gdzie są te fabryki odbudowane i wsparcie przedsiębiorstw ? – Przypominam że to była konferencja i czas kampanii wyborczej w 2015 roku.Teraz mamy 2022 rok i upadek przemysłu i przedsiębiorstw.Później Kaczyński w jaki sposób, wypowiadał się o przedsiębiorcach.
archiwum
Dziwne rzeczy dzieją sie.Odkąd pamiętam, to składy opału zawsze zajmowały się dystrybucją węgla.Teraz PiS wymyśla, że mają pomoc samorządy.PiS szykuje się do kolejnej manipulacji i propagandy. Winę za brak węgla chce przerzucić na samorządy. – A samorządy czym ten węgiel klientowi rozwiozą, autobusami miejskimi ? Czy śmieciarkami ?
archiwum
Trafny komentarz.Kto rządzi w Polsce PiS czy opozycja ? –
archiwum
W jakim my kraju żyjemy.Że NieRząd PiSu, potrzebuje "pomocy" prezydentów i burmistrzów. Żeby ludzie mieli węgiel ? – Od czasów wojny, żaden Rząd nie potrzebował takie pomocy.Ludzie przecież, ten węgiel był co roku i żaden Rząd, nie potrzebował dodatkowych pomocy.Chyba, że później PiS będzie chciał obwinić za swoją porażkę samorządy.
archiwum
Ceny węgla2011 rok.Teraz to PiS dopchał się do koryta. –