Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

duperr

Z nami od: 5 maja 2014 o 0:11
Ostatnio: 11 listopada 2017 o 15:57
Wiek: 28
Płeć: mężczyzna
Exp: 0
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 80 (80 w archiwum)
  • Punktów za demoty: -372
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum – powód

Aleksander Jabolowski

Aleksander Jabolowski – Pijak i degenerat. "Panie kierowniku, daj pan 20 groszy" - zdaje się mówić ta zmęczona pijackimi ekscesami facjata, prezentując do zdjęcia swoją kolację.
archiwum – powód

Świrosław Kłamczyński

Świrosław Kłamczyński – Przestań dzielić Syrię!
archiwum – powód

Gigantyczna Rewolucja Francuska

Gigantyczna Rewolucja Francuska – Większa od Wielkiej Rewolucji Francuskiej, a w szkole uczą tylko o kardynale Depardieu i zburzeniu Kastylii.
archiwum – powód

Język Toblerone

Język Toblerone – Wymarły język Indian kaukaskich znad jeziora Mendoga. Charakteryzuje się elastycznymi środkami poetyckimi, kaffkowską gramatyką  i brakiem głosek. Zostały w nim spisane dzieje św. Judasza.  Dziś mówią nim jeszcze niektórzy Illlirowie w Rivendell, ale z powodu braku funduszy z Ministerstwa Inwestytury i unijnego zakazu porozumiewania się tym dorzeczem, niedługo może ono zostać wyparte przez gwarę literacką.
archiwum

Diereza Kartuska

Diereza Kartuska – Największa zbrodnia, lecz nadal nierozliczona...
archiwum – powód

NIEMCY - mityczny naród

NIEMCY - mityczny naród – który po doszczętnym spaleniu Warszawy wraz z jej ludnością, w 1945 r. postawił w niej pomnik zwycięstwa, a dzisiaj my mamy im dziękować, zakłamując historię i nazywając nazistami? Żądamy USTAWY DE-GERMANIZACYJNEJ!!! bo to skandal, że takie coś stoi, a pomniki bohaterów Armii Ludowej, dzięki którym masz demokrację i komputer, są przerabiane na żwirek dla kota prezesa Kaczki.
archiwum – powód

"Daj człowiekowi palec, to weźmie całą rękę, ale daj człowiekowi rybę, a nakarmisz go do końca życia." - Gumolit z Efezu

- Gumolit z Efezu –
archiwum – powód

Szczoch wściekły

Szczoch wściekły – w c*****j agresywny na cały świat wściekły bo przegrał, ale sam sobie jest winny bo nie umie skakać... obrażalski
archiwum – powód

Maciej KOD

Maciej KOD – Myślałeś, że Polak patriota, a to zwyczajny sprzedawczyk polityczny
archiwum – powód

Homo pasjans

Homo pasjans – Czowiek małpa, włochata wersja człowieka z Europy. W rzeczywistości pochodzi z Województwa Lubuskiego i jest wspólnym potomkiem wszystkich ludzi.
archiwum – powód

Emacs

Emacs – największy kąputer na świecie, ale w sapjansa na nim nie pograsz
archiwum – powód

Komputer kwarkowy

Komputer kwarkowy – Nie do wiary, że tych samych kwarków, co są na płycie rozdzielczej, używasz do jajecznicy...
archiwum – powód

Mein Kraft

Mein Kraft – O tym, że to pierwsza powieść Hitlera, wie każdy. O tym, że napisał ją pod wpływem LCD, wie niewielu. Nie przeczytał jej nikt.
archiwum – powód

Dwór Arthasa w Gduńsku

Dwór Arthasa w Gduńsku – Symbol niemieckiej okupacji, prezent towarzysza Hitlera dla Narodu Gdańskiego. A mogli poprosić o drugą linię SKM-ki.
archiwum

Ślązk

Ślązk – poczytaj trochę o jego historii to dowiesz się dlaczego Naziści chcą go przenieść do Niemiec
archiwum

Chwalimir Lavin d'Avalanche

Chwalimir Lavin d'Avalanche – Człowiek-orkiestra. Poliglota, apologeta, afrodyta i melepeta. Polak. Stracił dom i psa przez dziką prywatyzację nieruchomości. Kolejny przykład zabijania obiecujących przedsiębiorców przez państwo.
archiwum

Wolność kocham i rozumiem...

Wolność kocham i rozumiem... – Wolności oddać nie umiem...
archiwum – powód

Rzyl

Rzyl – Wcierasz go w rzylaki, a nawet nie wiesz, że jest głównym miastem Wołochów.
archiwum – powód

Ayn Dand

Ayn Dand – Córka austriackiego szamana-alpinisty, czołowa tautolog myśli libertariańskiej. Zasłynęła przełomową w filatelistyce maksymą "być albo nie być, więc jestem", za co wygrała dwupokojową nagrodę Nobla. Jednak z racji tego, że jest kobietą, Komitet Nobloski postanowił wypłacić jej jedynie 15% honorarium, bo "i tak wyda na waciki"...
archiwum – powód

"Robret" "Lewandowski"

"Robret" "Lewandowski" – W sezonie 2016/2017 strzelił dla Bayernu Monachium 22 gole... a dla reprezentacji Polski strzelił w tym sezonie tylko... 7... goli... Teraz już wiecie, kim jest tzw. "Robert Lewandowski", a może raczej "Rupert von Lavendelisch"?... Sprzedał się za kasę i woli grać dla pieniędzy dla wroga Polski i POlskości, zamiast w pięknym przywiślańskim kraju... W języku polskim mówimy na kogoś takiego "ZDRAJCA"!!!... Niech Trener Nawałka przestanie się kompromitować i usunie tego "kogoś" z reprezentacji POlski...!!!