Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

dingo4kris

7 / 7
dingo4kris

[demot] Ale co Ty porównujesz ? W Hiroszimie wybuchła bomba. Był opad radioaktywny itp. Latwiej to oczyścić. W Czarnobylu źródło promieniowania wciąż jest aktywne. Masz spore braki w wykształceniu kolego.

0 / 8
dingo4kris

[demot] Normalnie ? Choć z drugiej strony posiadamy potrzebę wiary w coś doskonalszego od nas... z naszego punktu widzenia.

0 / 0
dingo4kris

[demot] @rosia7 tych debili nic już nie nauczy. Jak na nich naplujesz to powiedzą że deszcz pada.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-1 / 1
dingo4kris

[demot] paweł 1032 Jak by rolnik stosował zapory tam gdzie są konieczne to by strat takich nie było. I z drugiej beczki. Mamy teraz zimę i napadalo śniegu który wiatr zwiewa z pola na drogę. Gdzie są ogrodzenia które go zatrzymają na polu ?

-2 / 2
dingo4kris

[demot] @Glaurung_Uluroki @Irvis30 Przytoczę może jego słowa w odpowiedzi „Gdybyśmy byli podobni do dzisiejszych Włoch, gdybyśmy mieli taką organizację jak faszyzm, gdybyśmy wreszcie mieli Mussoliniego, największego niewątpliwie człowieka w dzisiejszej Europie, niczego więcej nie byłoby nam potrzeba” Próbował naśladować faszyzm włoski  tworząc Obóz Wielkiej Polski.

0 / 4
dingo4kris

[demot] @marucha79 a jaka jest różnica miedzy dzikiem a np. nosorożcem ? Kiedyś nosorożec nie był zagrożonym gatunkiem. To dzięki człowiekowi takim się stał. Polowanie dla samej przyjemności polowania jest obrzydliwe.

1 2 3 następna »