Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

demot248

Z nami od: 13 kwietnia 2016 o 13:18
Ostatnio: 21 stycznia 2020 o 12:48
Wiek: 50
Płeć: mężczyzna
Exp: 11
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 6 z 62 (56 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 3663
 • Komentarzy: 83
 • Punktów za komentarze: 143
 • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Trump and Dumb ...

Trump and Dumb ... –
archiwum

Metalowy krzyż na szczycie wysokiej góry ? Szacun!

Szacun! –
archiwum – powód

Brońcie krzyża ... ... od Bałtyku do Tatr ...

... od Bałtyku do Tatr ... –
archiwum

Polityka a moralność

 – Słyszałem ciekawą wypowiedź - publikowanie i porównywanie listy lotów kolejnych premierów jest nie moralne, ponieważ to tak jakbyśmy tłumaczyli , że ktoś jest w porządku bo kradł mniej niż inni ...

Gratulacje - rząd wydał 100 mln zł na metodę leczenia bezpłodności, która nie działa

Gratulacje - rząd wydał 100 mln zł na metodę leczenia bezpłodności, która nie działa – TOMASZ DOMAŃSKI „_328Program leczenia bezpłodności naprotechnologią zostałwprowadzony 1 września 2016 r. Wtedy też rząd Prawa iSprawiedliwości zrezygnował z refundowania metody in vitro. Takmiało być lepiej i mniej kontrowersyjnie, a wyszło...Cóż, statystyki mówię same za siebie. Od wprowadzenia rządowego programukompleksowej ochrony zdrowia prokreacyjnego do października 2018 r., z jego pomoce wcałej Polsce urodziło się 70 dzieci. Dla porównania, chociaż nieco niesprawiedliwego, borefundacja zapłodnienia in vitro działała przez 4 lata, ta bardziej kontrowersyjna metodaprzyczyniła się do ponad 21 tys. narodzin.Dlaczego pisząc o naprotechnologii zatrzymuję się w październiku 2018 r? Ponieważ jestto ostatni okres, w którym Ministerstwo Zdrowia chwaliło się jakimikolwiek liczbamizwiązanymi ze swoim nowym, rzekomo lepszym od in vitro programem leczeniabezpłodności. Statystyk dotyczących tego roku nie ma. Ciekawe dlaczego?Najbardziej obiektywne, procentowe porównanie skuteczności in vitro i naprotechnologiiwygląda następująco: 40 proc. kontra 5 proc. Dla in vitro oczywiście. Na nic zdały sięzapewnienia Konstantego Radziwiłła, który w 2016 r. jako ówczesny minister zdrowiazapewniał, że naprotechnologią „ma porównywalną skuteczność z metodą in vitro, będącprzy tym mniej kontrowersyjną i nie budzącą sprzeciwu dużej części polskiegospołeczeństwa."
archiwum

... jestem k**** do głębi wstrząśnięty ...

... jestem k**** do głębi wstrząśnięty ... –
archiwum

Dialogi na cztery nogi

Dialogi na cztery nogi –

W tym roku Nagroda Darwina mogła powędrować do Nigerii

W tym roku Nagroda Darwina mogła powędrować do Nigerii – Policja w Nigerii aresztowała mężczyznę, który próbował polecieć samolotem "na gapę". Najpierw wrzucił bagaż do środka osłony silnika, a następnie wskoczył na skrzydło maszyny. Na szczęście pilot w porę go dostrzegł. Całe zajście zostało nagrane przed jednego z pasażerów.
archiwum

DZIKI - chwytajcie za broń!

DZIKI - chwytajcie za broń! – Nie dajcie z siebie zedrzeć skór!Brońcie się i wy!O, bracia dzicy! Brońcie sięNim wszyscy wyginiecie!Obława! Obława! Na młode dziki obława!  Te dzikie zapalczywe               W gęstym lesie wychowane!          Krąg śniegu wydeptany! W tym kręgu plama krwawa!  Ciała dzików kłami gończych psów szarpane!
archiwum

Dla przypomnienia Sprawiedliwi wśród Narodów Świata

Sprawiedliwi wśród Narodów Świata – (najwyższe izraelskie odznaczenie cywilne nadawane za uratowanie Żyda od śmierci)Odznaczenie otrzymało 26 513 osób (stan na styczeń 2017), w tym:  Polska: 6706 (najwyższa pozycja na liściei)  Holandia: 5595  Francja: 3995  Ukraina: 2573  Belgia: 1731  Litwa: 891  Węgry: 844  Włochy: 682  Białoruś: 641  Niemcy: 601(...)  Rosja: 204(...)  Austria: 109(...)  Szwajcaria: 49(...)  Wielka Brytania: 22(...)  Stany Zjednoczone: 5Tylko w okupowanej Polsce za ukrywanie Żyda groziła kara śmierci
Źródło: Autorka obrazu - Agata Brysz
archiwum

Przerażające ...

 – Wystarczył jeden show współfinansowany przez obce państwo ... dwie cyfry poparcia dla czegoś co nie ma jeszcze żadnych osiągnięć (a dotychczasowe osiągnięcia lidera są dyskusyjne)
archiwum

Kononowicz ujawnia jedyne sensowne powody głosowania na Biedronia

jedyne sensowne powody głosowania na Biedronia – A nie mówiłem? - wiosna Biedronia- lato Muminków- a jesień średniowiecza ..
archiwum

Słoneczny odpowiednik elektrowni Bełchatów

 – Zaciekawiony niektórymi demotywatorami przeliczyłem wielkość farmy słonecznej jaka byłaby potrzebna do zastąpienia elektrowni Bełchatów tak aby rocznie uzyskać tyle samo energii (20% zapotrzebowania kraju). Danymi odniesienia są parametry największej polskiej elektrowni słonecznej "Czernikowo".Wyszedł mi kwadrat o boku ok. 20 km.Ja Wam powiem... proste to nie będzie ...Uzupełnienie: powierzchnia ok. 7.000 (tu była poprawka w obliczeniach) Stadionów Narodowych, ok. 10 metrów kwadratowych nad głową każdego mieszkańca kraju z niemowlakami włącznie.

Najkosztowniejsza na świecie dopłata do produkcji węgla 80% prądu w gniazdku mamy z węgla

80% prądu w gniazdku mamy z węgla – Liczyłem: zapotrzebowanie Tesli to równoważnik ok. 3 kg węgla na 100 km, przy czym sprawność elektrowni to góra 40%, co oznacza, że na każde 100 km trzeba spalić ok. 6 kg węgla.Przypominam, że wszelkie dopłaty pochodzą z kieszeni podatników, ale jeżeli już się upieramy - to pieniądze powinny trafić do producentów zielonej energii, którzy teraz walczą o przetrwanie z dotowaną konkurencją węglową.Poza tym, dopłaty demoralizują - producent wie, że ściągnie 36 tysięcy więcej niż był w stanie zapłacić klient - za ten sam towar Nawet 36 tys. zł dopłaty do samochodu 	elektrycznego. Jest projekt rozporządzenia 	ME
archiwum

Teoria względności w polityce

 – problem na 3,4 miliona w Orlenie - ale za poprzedniej ekipy - afera, aresztowania i niegospodarność10 x więcej na Rydzyka - ..... cisza ....Wszystko jest względne
archiwum

Całkowicie niemożliwe jest

Całkowicie niemożliwe jest – aby wyciąganie na wierzch afer trwających "za poprzedniego reżymu" miało coś wspólnego z obecnym dopieraniem się do pupy pewnemu Prezesowi ..
archiwum

Pamiętacie ten tekst z filmu? Nigdy do niczego się nie przyznawaj, złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś, znajdą ci dolary w kieszeni, to mów, że to pożyczone spodnie, a jak cię złapią na kradzieży za rękę, to mów, że to nie twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj.

Nigdy do niczego się nie przyznawaj, złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś, znajdą ci dolary w kieszeni, to mów, że to pożyczone spodnie, a jak cię złapią na kradzieży za rękę, to mów, że to nie twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj. – Trzeba przyznać, że przynajmiej Kaczor jest konsekwentny ...
archiwum

Pod Warszawą doszło do kolizji, w której uczestniczył samochód Służby Ochrony Państwa. SOP informuje, że w środku pojazdu nie było osoby ochranianej. Policja dodaje jednak, że do szpitala trafiła dwójka dzieci.

Pod Warszawą doszło do kolizji, w której uczestniczył samochód Służby Ochrony Państwa. SOP informuje, że w środku pojazdu nie było osoby ochranianej. Policja dodaje jednak, że do szpitala trafiła dwójka dzieci. –
archiwum

"To go nie dyskwalifikuje..." - politycy PiS o współpracy Kujdy z SB

"To go nie dyskwalifikuje..." - politycy PiS o współpracy Kujdy z SB –
archiwum

To jest dopiero demotywujące :) Ostrzegam przed firmą "MARINERO" / Biedronka

Ostrzegam przed firmą "MARINERO" / Biedronka –