Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

demot248

Z nami od: 13 kwietnia 2016 o 13:18
Ostatnio: 7 kwietnia 2019 o 16:23
Wiek: 49
Płeć: mężczyzna
Exp: 9
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 4 z 55 (51 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 3116
 • Komentarzy: 84
 • Punktów za komentarze: 132
 • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

DZIKI - chwytajcie za broń!

DZIKI - chwytajcie za broń! – Nie dajcie z siebie zedrzeć skór!Brońcie się i wy!O, bracia dzicy! Brońcie sięNim wszyscy wyginiecie!Obława! Obława! Na młode dziki obława!  Te dzikie zapalczywe               W gęstym lesie wychowane!          Krąg śniegu wydeptany! W tym kręgu plama krwawa!  Ciała dzików kłami gończych psów szarpane!
archiwum

Dla przypomnienia Sprawiedliwi wśród Narodów Świata

Sprawiedliwi wśród Narodów Świata – (najwyższe izraelskie odznaczenie cywilne nadawane za uratowanie Żyda od śmierci)Odznaczenie otrzymało 26 513 osób (stan na styczeń 2017), w tym:  Polska: 6706 (najwyższa pozycja na liściei)  Holandia: 5595  Francja: 3995  Ukraina: 2573  Belgia: 1731  Litwa: 891  Węgry: 844  Włochy: 682  Białoruś: 641  Niemcy: 601(...)  Rosja: 204(...)  Austria: 109(...)  Szwajcaria: 49(...)  Wielka Brytania: 22(...)  Stany Zjednoczone: 5Tylko w okupowanej Polsce za ukrywanie Żyda groziła kara śmierci
Źródło: Autorka obrazu - Agata Brysz
archiwum

Przerażające ...

 – Wystarczył jeden show współfinansowany przez obce państwo ... dwie cyfry poparcia dla czegoś co nie ma jeszcze żadnych osiągnięć (a dotychczasowe osiągnięcia lidera są dyskusyjne)
archiwum

Kononowicz ujawnia jedyne sensowne powody głosowania na Biedronia

jedyne sensowne powody głosowania na Biedronia – A nie mówiłem? - wiosna Biedronia- lato Muminków- a jesień średniowiecza ..
archiwum

Słoneczny odpowiednik elektrowni Bełchatów

 – Zaciekawiony niektórymi demotywatorami przeliczyłem wielkość farmy słonecznej jaka byłaby potrzebna do zastąpienia elektrowni Bełchatów tak aby rocznie uzyskać tyle samo energii (20% zapotrzebowania kraju). Danymi odniesienia są parametry największej polskiej elektrowni słonecznej "Czernikowo".Wyszedł mi kwadrat o boku ok. 20 km.Ja Wam powiem... proste to nie będzie ...Uzupełnienie: powierzchnia ok. 7.000 (tu była poprawka w obliczeniach) Stadionów Narodowych, ok. 10 metrów kwadratowych nad głową każdego mieszkańca kraju z niemowlakami włącznie.

Najkosztowniejsza na świecie dopłata do produkcji węgla 80% prądu w gniazdku mamy z węgla

80% prądu w gniazdku mamy z węgla – Liczyłem: zapotrzebowanie Tesli to równoważnik ok. 3 kg węgla na 100 km, przy czym sprawność elektrowni to góra 40%, co oznacza, że na każde 100 km trzeba spalić ok. 6 kg węgla.Przypominam, że wszelkie dopłaty pochodzą z kieszeni podatników, ale jeżeli już się upieramy - to pieniądze powinny trafić do producentów zielonej energii, którzy teraz walczą o przetrwanie z dotowaną konkurencją węglową.Poza tym, dopłaty demoralizują - producent wie, że ściągnie 36 tysięcy więcej niż był w stanie zapłacić klient - za ten sam towar Nawet 36 tys. zł dopłaty do samochodu 	elektrycznego. Jest projekt rozporządzenia 	ME
archiwum

Teoria względności w polityce

 – problem na 3,4 miliona w Orlenie - ale za poprzedniej ekipy - afera, aresztowania i niegospodarność10 x więcej na Rydzyka - ..... cisza ....Wszystko jest względne
archiwum

Całkowicie niemożliwe jest

Całkowicie niemożliwe jest – aby wyciąganie na wierzch afer trwających "za poprzedniego reżymu" miało coś wspólnego z obecnym dopieraniem się do pupy pewnemu Prezesowi ..
archiwum

Pamiętacie ten tekst z filmu? Nigdy do niczego się nie przyznawaj, złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś, znajdą ci dolary w kieszeni, to mów, że to pożyczone spodnie, a jak cię złapią na kradzieży za rękę, to mów, że to nie twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj.

Nigdy do niczego się nie przyznawaj, złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś, znajdą ci dolary w kieszeni, to mów, że to pożyczone spodnie, a jak cię złapią na kradzieży za rękę, to mów, że to nie twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj. – Trzeba przyznać, że przynajmiej Kaczor jest konsekwentny ...
archiwum

Pod Warszawą doszło do kolizji, w której uczestniczył samochód Służby Ochrony Państwa. SOP informuje, że w środku pojazdu nie było osoby ochranianej. Policja dodaje jednak, że do szpitala trafiła dwójka dzieci.

Pod Warszawą doszło do kolizji, w której uczestniczył samochód Służby Ochrony Państwa. SOP informuje, że w środku pojazdu nie było osoby ochranianej. Policja dodaje jednak, że do szpitala trafiła dwójka dzieci. –
archiwum

"To go nie dyskwalifikuje..." - politycy PiS o współpracy Kujdy z SB

"To go nie dyskwalifikuje..." - politycy PiS o współpracy Kujdy z SB –
archiwum

To jest dopiero demotywujące :) Ostrzegam przed firmą "MARINERO" / Biedronka

Ostrzegam przed firmą "MARINERO" / Biedronka –
archiwum

Stosujesz folię przyciemniającą reflektory i kierunkowskazy? Nie zapomnij o dokładnym nasmarowaniu tarcz hamulcowych!

Nie zapomnij o dokładnym nasmarowaniu tarcz hamulcowych! – (tarcze nabierają niezwykłego blasku, może być zwykły smar WD40 w sprayu - zrób to tylko dokładnie!)
archiwum

... przed 21? a może tak 14 lutego ?...

 –
archiwum

Wiosna Biedronia ... a lato Muminków

 –
archiwum

Czy polskie górnictwo ma sens ? - kilka cyferek za 2017r. Polska (cała): 65,8 mln ton węgla kamiennego 63721 osób zatrudnionych pod ziemią JEDNA duża kopalnia w USA (North Antelope Rochelle Mine): 101.5 mln ton 1200 (tak - tysiąc dwieście osób)

Polska (cała):65,8 mln ton węgla kamiennego 63721 osób zatrudnionych pod ziemiąJEDNA duża kopalnia w USA (North Antelope Rochelle Mine):101.5 mln ton1200 (tak - tysiąc dwieście osób) –
archiwum

Jeden debil "jasnowidz" i stado debili "dzennikarskich"

 – Wikipedia: Kolejne obserwacje pozwoliły dokładniej obliczyć parametry orbity i dowiodły, że planetoida jednak nie zagraża Ziemi. Już 1 sierpnia 2002 usunięto ją z tabeli obiektów z wysokim ryzykiem zderzenia z Ziemią[2]. Według najnowszych danych (89959) 2002 NT7 minie Ziemię 13 stycznia 2019 w odległości 0,408 au[3].
Źródło: www.google.pl
archiwum

... bo jedno trzeba zrozumieć ... biznes to biznes - czy się nazywa ochrona środowiska czy religia ...

biznes to biznes - czy się nazywa ochrona środowiska czy religia ... –
archiwum

... a jeśli to państwo faktycznie istnieje tylko teoretycznie? ..

... a jeśli to państwo faktycznie istnieje tylko teoretycznie? .. – (...) Kobieta poinformowała policjantów, że ma wątpliwości co to tego, czy jej syn powinien chodzić wolno. Obawiała się, że znów może popełnić przestępstwo. Mówiła, że syn chce zemścić się na politykach.– 30 listopada 2018 roku do Komisariatu III Policji w Gdańsku zgłosiła się osoba zaniepokojona stanem psychicznym Stefana W., który aktualnie odbywał karę pozbawienia wolności (...)
archiwum

...

... –
Źródło: https://slydor.com/