Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

darek286

-1 / 5
darek286

[demot] Do fanatyków KK nie docierają żadne twarde dowody i argumenty Zbrodni popełnionych na dzieciakach. Jakim to trzeba być zacietrzewionym obrońcą. Co by to było gdyby gwałcili ich dzieci? 100% machnęliby ręką przecież osoba duchowna nie może popełniać takich występków? Bijcie się w piersi fanatycy bo wy pierwsi powinniście się smażyć w tym waszym ogniu piekielnym.

4 / 4
darek286

[demot] Żadna, wszyscy tym sqrw...i.. elom włażą w dupsko. Opodatkować kościół niech czują patriotyzm na własnym ciele. W tym momencie 100%,że podniosą ceny za swe posługi,no to,, wierni"zastanowią się trzy razy zanim pójdą do świątyni czy im naprawdę potrzebny TAKI pośrednik do kontaktu z Bogiem.

-2 / 2
darek286

[demot] Ta menda nawet będzie odpowiedzialna za gradobicie. On jest zakałą tego państwa, to on podzielił naród na dwie nienawidzące się wzajemnie frakcje, to on upodlił i sprzedał naród Kościołowi. W każdej dziedzinie życia mieszają łyżką w talerzu.

14 / 22
darek286

[demot] Wiochmen stawia na wiochmen. Duda niby z Krakowa a zachowania ma bamberskie. Do tego kiedy odda kasę za wykłady z Nowym Tomyślu. Prezdencina z niego marna bez honoru i własnego zdania. Widać kto na niego będzie głosował. Wiochy gdzie krowy z rynien wodę piją i zadupia gdzie psy dupami szczekają.

6 / 6
darek286

[demot] Myślicie,że oni są w taki sam sposób badani jak ich podwładni?110%,że codziennie przechodzą testy na koronę.Mają was głęboko w 4-ch literach.,,Suweren to nie człowiek,on tylko wygląda jak MY!"-TO ICH MOTTO.

3 / 3
darek286

[demot] A co im qrwa zrobimy,skoro mają sądy,policję i wojsko pod butem.Przecież ONI mogą wszystko są ponad prawem.Być może do nieodległego czasu.

2 / 4
darek286

[demot] Teraz dopiero doceniać zaczynacie?Jak taki robol nie jest potrzebny można go wyrzucić na śmietnik.Skończy sie ten dziwny czas dalej będziecie mieć nas głęboko w 4-literach i patrzec z góry.Sam byłem świadkiem rozmowy pani stomatolog z sąsiadką;Robol to nie człowiek on tylko wygląda tak jak my..... i wszystko w temacie.Zdrowia życzę.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 0
darek286

[demot] Przypuszczam,że w środę znikła połowa.Gdyż poleciało w dół do 1429 $ za uncję.

1 / 3
darek286

[demot] Przecież ten,,Szmaciarz"nic sobie z tego nie robi.Jest stary ,nikt i nikogo nie kocha co mu zależy.Typowe myślenie katolika.Ja nie mam on też nie musi mieć.

4 / 12
darek286

[demot] Śmiecia trzeba usunąć.To on podzielił Polaków,za to musi ponieść konsekwencje.Pamiętaj o tym Jarosławie K.

3 / 5
darek286

[demot] Świnie myślą tylko o korycie.Pamiętajcie rządzący wasze dni są policzone.Może was spotkać kara niczym Mussoliniego.

0 / 4
darek286

[demot] No i w takim momencie zaczyna się korupcja. Która firma wygra przetarg? Jak nie ich firma to firma znajomego lub pociotka.. Piszę tu o państwowych przetargach bo prywatne ie interesują mnie.

0 / 4
darek286

[demot] I właśnie opisałem to w poprzednimkomentarzu. Panie Duda sam napędzasz nienawiść do złodziejskiej kast pisowskiej. Kradniecie już wbiały dzień.

0 / 4
darek286

[demot] I tyle wystarczy by przetarg wygrać. Nie widzicie, że rządzący dorabiają się ogromnych pieniędzynaszymkisztem. Nawet cień podejrzenia na nazwisko polityka powinno być karane aresztem, a stwierdzenie przestępstwa wieloletnim więzieniemlub wysłać ie w leasing na Syberię.

2 / 2
darek286

[demot] No to qrwa hitlerowcy zapraszali na ciastka z kremem naszych profesorów, nauczycieli, inteligiencję. Tak samo traktowali robotników, żołnierzy urządzali łapanki po to by naród polski zaprosić do kawiarni?My Polacy i reszta Słowian mieliśmy być utrzymywani przy życiu jak niewolnicy za michę zupy, niewykształceni i ciemni jak dzisiejsza hołota PiS Andy.

1 2 następna »