Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

daclaw

4 / 6
daclaw

[demot] "Te, lala, pokaż cycki" albo "chodź na sianko, zrobimy bzykanko" to jest "miłe powitanie" tylko zdaniem autora. Poza tym, myślę, że facet o wyglądzie Apollina zostałby powitany również miło. Problem w tym, że statystycznie 10x trudniej takiego spotkać, niż zgrabną, zadbaną kobietę. Raczej spodziewać się należy spaślaka, przepakowanego koksa, albo, jak młodego, to suchoklatesa. No ale dbanie o siebie pedalskie jest przecież... A więc, panowie, macie co macie.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 sierpnia 2020 o 19:38

1 / 1
daclaw

[demot] @raven000 A po tym gościu widać, po której jest stronie? Ubrany jest zwyczajnie.

3 / 3
daclaw

[demot] @wonskji W każdym kraju wyselekcjonujesz piękne okazy kobiet i mężczyzn, mając do wyboru milionowe liczby ludności. Niemal na zasadzie zwykłej statystyki. Chociaż uwielbiam Azjatki, cenię Polaków za zróżnicowanie typów urody. Tu nawet piękną "Azjatkę" znajdziesz, choć Polką będzie z dziada-pradziada.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
10 / 14
daclaw

[demot] Z ochroniarzami i zabezpieczeniami to chyba po bardzo trzecim świecie trzeba podróżować... W każdym w miarę normalnym kraju TURYSTA jest traktowany z reguły miło. Bo zostawia pieniądze i jest pociesznie zakręcony, a potem szybko wraca do siebie.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 sierpnia 2020 o 15:24

0 / 2
daclaw

[demot] @sawes82 Odkryję przez tobą Amerykę: wraki nieposiadające właściciela, albo takie, których właściciel jest nieobecny albo nieprzytomny, są usuwane - uwaga! - na koszt podatnika. Czyli twój i mój. Więc w interesie wszystkich leży, aby ich było jak najmniej.

1 / 1
daclaw

[demot] @diselboy "Pojazd sam nic nie zrobi, dopiero z kierowcą w środku" Sam może się sturlać ze wzniesienia (co wcale nie jest takie rzadkie). Albo kilkuletni dzieciak może, chcąc sobie tylko "powciskać pedały", skosić Bentleya sąsiada.

0 / 2
daclaw

[demot] @sawes82 Opisywane tu i tam przypadki "nieusuwalnych" wraków pokazują, że to właśnie nie jest proste. Lepszą strategią jest zniechęcanie do posiadania takowych. Pyt: Czy wiesz jaki jest w społeczeństwie odsetek kompletnych idiotów? Odp: zawsze wystarczająco duży, aby każde poluzowanie smyczy zamienić w patologię zatruwającą życie innym.

0 / 6
daclaw

[demot] Chcesz kolekcje gratów na osiedlowych parkingach - proszę bardzo, zliberalizuj ten przepis. Obowiązkowe, ściśle wymagane OC jest dla wielu jedynym batem.

1 / 7
daclaw

[demot] Bardzo wymowny wykres. Na początku kwietnia był szczyt lock-downu, pod koniec lipca praktycznie pełne otwarcie - znajdź różnicę na tym wykresie. Moja teoria jest taka: wirus nie okazał się tak groźny, jak zakładano, przynajmniej w Polsce (może mamy jakąś krzyżową odporność?). Ale rząd i reszta dalej ciągną tę ściemę, utrzymując ten pic na wodę w komunikacji miejskiej, sklepach i paru innych miejscach, żeby się nie przyznać, że spanikowali i kazali nam cierpieć bez powodu.

-3 / 5
daclaw

[demot] @Krzysio1 Tak "wielki" stan i cały kraj, jak Jaruzel wprowadzający stan wojenny. Powiedzmy, że zrobił co zrobił, bo coś zrobić musiał. Ale ktoś najpierw dał dupy i doprowadził do sytuacji, która tego wymagała...

1 / 1
daclaw

[demot] @Adrian1234 Ta teoria trzymałaby się kupy, gdyby nie fakt, że na świecie są jeszcze mężczyźni których mógłby zatrudnić taki projektant - gej. Przyczyna jest inna. Dwudziesto- kilku latek chętnych do modelingu, z buzią jak lalka, jest na pęczki, w chooy, aż za dużo. Fotograficznie albo dla stylisty to jest nuda. To tak, jakby tylko łąki kwietne albo tylko renesansowe pałace fotografować całe życie. Artyści chcą eksperymentów, zróżnicowanej estetyki, wyzwań.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 sierpnia 2020 o 15:50

1 / 1
daclaw

[demot] @Ixpire1234 Pseudonim artystyczny żadnym problemem nie jest. U nas byli Czesław Niemen i Violetta Villas. Czego by nie mówić o tej pani, to był akurat bardzo udany pseudonim. Pasował do niej w czasach świetności.

2 / 2
daclaw

[demot] Florence zaprezentowała odruch Moro. Znaczy - wszystko z nią w porządku. To ma mnie wzruszyć?

0 / 4
daclaw

[demot] @Skarpetoperz Idź na całość! Nie powinna po II Wojnie Światowej powstać żadna forma państwa polskiego, gdzie dalej toczy się życie. Ziemie te, w granicach przedwojennych, należało wysiedlić, ogrodzić i pozostawić w stanie z 1945 roku. Powinna stanąć tabliczka upamiętniająca dla przyszłych pokoleń.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
5 / 9
daclaw

[demot] @7th_Heaven Frajda to wejście np. na Rysy. Dzięki wozom można sobie skrócić jałowe dreptanie po asfalcie. Nie dla każdego Morskie Oko to cel wyprawy.

0 / 0
daclaw

[demot] @inkognitko Niemal NIKT programowo i świadomie nie stosuje czegoś, co można nazwać "wychowaniem bezstresowym", bo niemal nikt nie jest masohistą, pragnącym żyć w czymś na kształt małpiarni. Co najwyżej, stosuje metody nieskuteczne w przypadku danego dziecka. Można powiedzieć, że w moim przypadku nieskuteczne było wychowanie tradycyjne. Jeśli jedynym, na czym zależało moim rodzicom były moje dobre oceny, to koncertowo polegli. P. S. Bycie starszym nie jest żadnym osiągnięciem. To tylko kwestia czasu.

3 / 11
daclaw

[demot] Czyli przy prawie całkowitym otwarciu mamy 2x więcej przypadków, niż przy pełnym lock-downie? Wniosek prosty: można wrócić do normalnego funkcjonowania.

1 / 1
daclaw

[demot] @inkognitko "Poza tym kiedyś jak nauczyliel powiedział, że dziecko jest leniem to pracowało się nad dzieckiem" "Pracowano" nade mną, bo nauczyciele twierdzili, że jestem leniem, a rodzice podzielali to zdanie. Niczego nie "wypracowano", ponieważ "diagnoza" była błędna. Przyczyna prawdziwa: byłem niedostosowany społecznie, nie odnalazłem się w systemie i zostałem kozłem ofiarnym. Nie powiedziałem o tym rodzicom, bo w tamtych czasach za podleganie przemocy w szkole dostawało się "poprawkę" w domu, a ja już nie miałem mocy przerobowych na to. Ponadto, rodzice byli nauczycielami (z czego mama - w tej samej szkole), a więc widziałem w nich przedłużenie opresyjnego systemu. Oprócz "poprawki" mieli ewentualnie jeszcze świetne rady, typu "jak cię biją to oddaj". Nie uwzględniali przy tym logicznego faktu - szkolni kaci nie tykali tych, którzy potrafili oddawać. Coś jeszcze o zaletach tradycyjnego wychowania?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 lipca 2020 o 15:29

-2 / 8
daclaw

[demot] @Xyf To co piszesz miałoby sens, gdyby nie fakt, że nasila się akurat pod rządami najbardziej betonowej i nietolerancyjnej ekipy od czasów komuny. Dzieje się to na zasadzie wzajemności oddziaływań. Im silniejsze są (głupie i bezsensowne) szykany, tym bardziej przegięte są reakcje tych, którzy mają odwagę reagować albo nie mają nic do stracenia.

2 / 2
daclaw

[demot] A wiesz, że fotografia jest lub bywa dziedziną sztuki? Sztuka nie jest do "kumania" tylko ma działać na emocje.

Komentarz poniżej poziomu pokaż

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10446 447 następna »