Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

czacknoris

1 / 1
czacknoris

[demot] @Xar jak cie nie lubie tak nawet uszami sie pod tym podpisałem :) !!!!!!!!!!!

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 stycznia 2020 o 23:20

2 / 2
czacknoris

[demot] od zawsze wychowujemy nasze dzieci w równości a potem te naprawde głupie myśla ze sa tak samo mądre jak te naprawde mądre.Sztuczna równość to nie jest dobry pomysł ,skupił bym sie natomiast na równym starcie dla wszystkich.

-1 / 1
czacknoris

[demot] @Ashardon nie wież w to dosłownie ,napewno rodzice mja najwiekszy wpływ na psychikę dziecka ale ci zagonieni badz nie nadajacy sie do wychowania już napewno takiego wpływu nie maja.ziecko po pewnym czasie zaczyna szukać innych lepszych wzorców mimo że dalej jest odbierane przez środowisko przez pryzmat swoich rodziców co automatycznie skazuje go na bycie takim samy jak oni.

0 / 2
czacknoris

[demot] tłusta za młodu to aż strach pomyślec jak bedzie wyglądac w wieku np 30lat hipopotam ?

0 / 0
czacknoris

[demot] @KakaTomek tu akurat bym sie prezesem nie sugerował bo z drugiej strony też lepiej nie było.Problem też jest że jeśli zostaniemy przy Banasiu w świat pojdzie info że korupcja do pewnego momentu jest możliwa wraz z brataniem sie z elementem kryminogennym ,niewiem czy na to mozemy sobie pozwolić

-3 / 3
czacknoris

[demot] @polgol323 a ty co sie wypowiadzasz skoro sam finansować niechcesz?innym nakazujesz finansować wiec sam zamknij jape i pozwól innym komentować.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 stycznia 2020 o 8:43

0 / 0
czacknoris

[demot] @lasek0110 też nie tak do końca ,jak kiedyś było wydoic Kluske to go napadl z US jak zbója a wały sobie szły szeroką rzeczką .Polska na dis to takie kuwipaństwo gdzie jedna nacja polityczna robi wieksze wały od tej poprzedniej a Rydza to już zupełnie fantazja poniosła i oficjalnie nawołuje do rewolty prokościelnej i utworzenia z narodu wielkiego klasztoru .

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 stycznia 2020 o 21:28

-1 / 7
czacknoris

[demot] @konto_propagandowe nie doczytałes ? Iowszem zfinansował jak by nie było ważniejszych spraw do załatwienia za te pieniądze .U ns powoli dążymy do tego samego ,debil Rydzyk już oficjalnie aczyna mówić że jego rawo polskie nie dotyczy to już sa wielkie jaja gdzie jest prokurator ?

1 / 7
czacknoris

[demot] @ban__ bo ci najbiedniejsi musza miec zawsze najładniejsz bazylike prawie taka jaka jest w watykanie ,a szpital a po co szpital..Coś mocno zachłanny sie ten kościół zrobił zupełnie taki sam jako Jezus demolował za życia.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
4 / 16
czacknoris

[demot] w interesie nie jest ważne czy ktoś po sobie posprzątał ale to czy wogóle bedziesz miał po kim sprzatać bo jak bedziesz za mocno darł ryja to zawsze bedziesz miec czyściutko i cicho hehe i pusto w kasie no ale każdy ma swoje priorytety..

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 stycznia 2020 o 18:16

0 / 0
czacknoris

[demot] @Purple_Piper oczywiście że do ciebie przecież to ty napisałeś że napuscił na Polske w słusznej sprawie .Dla innych nacji niema w słusznej czy niesłusznej tylko kłócą sie czy sie nie kłócą ,ale to ci akurat mogło umknąć.

0 / 0
czacknoris

[demot] @killerxcartoon w dzisiejszej polsce wszystko jest możliwe.Ostatnio czytam jechał tirem policja zatrzymuje za predkość zabierajac prawko a kierowca pokazuje tcho pokazuje aplikacje gps z prękościąn i coś tam jeszcze a policja swoje zabrali i tyle, nie mow mi wiec że by był już zamknięty .Polska to koryto wyszarpywane przez PIS i PO a Policja ( ta drogowa0 to z mandatów zrobili sobie zródło ochodu dla budżetu.

0 / 0
czacknoris

[demot] @KakaTomek to daj jeden powód dla czego mam sie odczepić a zrobimy demota na ten temat.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1074 75 następna »