Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

czacknoris

archiwum

Mam nadzieje że zostanie pociągniety do odpowiedzialności za napuszczanie na Polske komisji europejskich.

Mam nadzieje że zostanie pociągniety do odpowiedzialności za napuszczanie na Polske komisji europejskich. –
archiwum

Déjà vu ???????

Déjà vu  ??????? –
archiwum

Strategia MON w modernizacji wojska.

Strategia MON w modernizacji wojska. –
archiwum

Madka kucharka !!!

Madka kucharka !!! – Sama nie zeżre a dziecku da.
archiwum

W tym Nowym Roku życzę wszystkim nerwusom , schizofrenikom oraz frustratom , politycznym i kościelnym spokoju duszy sumienia ,wyrozumiałości w wyrażaniu poglądów ,powściagliwości w podejmowaniu decuzji oraz poszanowania blizniego

W tym Nowym Roku życzę wszystkim nerwusom , schizofrenikom oraz frustratom , politycznym i kościelnym spokoju duszy sumienia ,wyrozumiałości w wyrażaniu poglądów ,powściagliwości w podejmowaniu decuzji oraz poszanowania blizniego – a nie siania zakały szkalowania bliznich bycie upierdliwym dla społeczeństwa czy rozsiewania demagogi a potem biegiem do kościoła bo jak złoże daninę to mi wszystko wybaczy . Tego wszystkiego wam ze szczerego serca Polacy życzę.
archiwum

Co niby może sie wydarzyć ?

Co niby może sie wydarzyć ? –
archiwum

Zeżarli karpia

Zeżarli karpia –
archiwum

Ławkowce w Anglii

Ławkowce w Anglii –
archiwum

Takie tam na święta.

Takie tam na święta. –
archiwum – powód

AKCJA ŻYCIE DLA KARPIA

AKCJAŻYCIE DLA KARPIA – poprostu kup i wypuść on też chce żyć.
archiwum

Odwiedziny teściowej :)

Odwiedziny teściowej :) – I miłego dnia wszystkim zięciom.
archiwum

Prawda o 500+

Prawda o 500+ –
archiwum

Ta wściekłość kiedy wyznawca PO oglądajac TVN przez przypadek przełączy na TVP - bezcenne !!!

Ta wściekłość kiedy wyznawca PO oglądajac TVN przez przypadek przełączy na TVP - bezcenne !!! –
archiwum

Panie Szymonie pan sie nie boi stado baranów już za panem stoi !!!!

Panie Szymonie pan sie nie boi stado baranów już za panem stoi !!!! –
archiwum

Super wiadomośc Mikołajkowa

Super wiadomośc Mikołajkowa – Donald Tusk oficjalnie zapowiedział że głosujący na PO elektorat odda ludziom pieniądze zagrabione z AFER z czasów rządów PO z własnej kieszeni  !!!!!!!!!!! BRAWO
archiwum

Kiedy zdajesz sobie sprawę że dostajesz od narodu pieniądze na twoją działalności charytatywną za która ci jeszcze daja wynagrodzenie wraz ze świadczeniami ZUS i na dodatek prowadzisz na wielką skalę nieopodatkowaną działalnośc gospodarczą .

Kiedy zdajesz sobie sprawę że dostajesz od narodu pieniądze na twoją działalności charytatywną za która ci jeszcze daja wynagrodzenie wraz ze świadczeniami ZUS i na dodatek prowadzisz na wielką skalę nieopodatkowaną działalnośc gospodarczą . – a szaremu kowalskiemu który na to musi zarobic wmawiasz życie w ubóstwie.
archiwum

Józek Stalin zanim stał sie krwawym dyktatorem uczył sie w seminarium gdzie poznał tajniki manipulowania ludzmi , zastraszania robienie z nich bezwiednej masy która syndromem Sztokholmskim zaczęła traktować go jak boga.

Józek Stalin zanim stał sie krwawym dyktatorem uczył sie w seminarium gdzie poznał tajniki manipulowania ludzmi , zastraszania robienie z nich bezwiednej masy która syndromem Sztokholmskim zaczęła traktować go jak boga. –
archiwum

Na dwupasmówce koleś mógł jechać nawet 300km/h złapany dostał 10 punktów karnych i 500 zł mandatu ? Równie dobrze mogli napisać zapraszamy młodzież do naśladownictwa , a drogi szybkiego ruchu zapełnią sie zdezelowanymi golfami i rzężącymi pasatami .

Na dwupasmówce koleś mógł jechać nawet 300km/h złapany dostał 10 punktów karnych i 500 zł mandatu ? Równie dobrze mogli napisać zapraszamy młodzież do naśladownictwa , a drogi szybkiego ruchu zapełnią sie zdezelowanymi golfami i rzężącymi pasatami . – A ja sie pytam gdzie skierowanie na badania psychologiczne ?
archiwum

W obronie 200 ml tzw małpek

W obronie 200 ml tzw małpek – Rząd planuje je wycofac.
archiwum

I tak przez całe moje życie

I tak przez całe moje życie – Ale żywcem mnie nie wezmą.