Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

czacknoris

Użytkownik otrzymał bana za: propagandowy troll propisowski
Ban wygasa: 2993-10-18 12:20:28

Ściana

archiwum

Ośmioletni model musi obciąć włosy. Taki jest regulamin szkoły !!!

Ośmioletni model musi obciąć włosy. Taki jest regulamin szkoły !!! – W Polsce tępodzidowate madki pałętały się po korytarzach szkoły głośno ujadając bo dzieci miały fartuszki założyć !!!!!!!! W jakim kierunku zmierzamy skoro szantaż przygłupów  ma wpływ na nauczanie naszych pociech i co te pociechy tak naprawde z tej nauki wyniosą?.Rodzice nie powinni być wpuszczani do szkoły zanim sie nie umówią na spotkanie lub nie zostaną o to poproszeni !!!!!!!!!!
archiwum

Trzeba koniecznie zaprosić Gretkę ustalić jej trasę przejazdu najbardziej kameralnymi trasami ulokować w najlepszych hotelach przeprowazić kilka wywiadów i nakręcić reklamówkę o polsce i jej urokach.

Trzeba koniecznie zaprosić Gretkę ustalić jej trasę przejazdu najbardziej kameralnymi trasami ulokować w najlepszych hotelach przeprowazić kilka wywiadów i nakręcić reklamówkę o polsce i jej urokach. – Oczywiście właściciele hoteli i innych atrakcji zapłacą za reklamę.
archiwum

Nawrócił się czy recytuje za grubą gotówkę?.Jeśli nawet się nawrócił to komu on za przykład ma służyć przestępcom bandytom, a co z normalnymi ludzmi ?

Nawrócił się czy recytuje za grubą gotówkę?.Jeśli nawet się nawrócił to komu on za przykład ma służyć przestępcom bandytom, a co z normalnymi ludzmi ? – Wyreżyserowane spotkania robiące wielki ..uj z praworządności.
archiwum – powód

POLSKA jedyny kraj na świecie w którym wybiera się rząd a następnie wyjeżdża z kraju aby zarobić kasę na jego utrzymanie !!!!

POLSKA jedyny kraj na świecie w którym wybiera się rząd a następnie wyjeżdża z kraju aby zarobić kasę na jego utrzymanie !!!! –
archiwum

Parafianie zamawiają msze za proboszcza sądzonego ws. molestowania upośledzonych dzieci. - On jest święty - mówią

Parafianie zamawiają msze za proboszcza sądzonego ws. molestowania upośledzonych dzieci. - On jest święty - mówią – Tak wygląa prawdziwa patologia 21 wieku Problem jest kiedy z kościoła ktoś robi sekte i wykorzystuje go do własnych celów.
archiwum

KOLEŻANKA-jeśli dziewczyna z którą sie spotykałeś mówi że może być jedynie twoja koleżanką to wiedz że chce pozostać blisko aby móc mieszać ci w życiu bez konsekwencji i dawania od siebie czegokolwiek.

KOLEŻANKA-jeśli dziewczyna z którą sie spotykałeś mówi że może być jedynie twoja koleżanką to wiedz że chce pozostać blisko aby móc mieszać ci w życiu bez konsekwencji i dawania od siebie czegokolwiek. –
archiwum

Słoiki -gdzie jest ich najwieksze skupisko ?

Słoiki -gdzie jest ich najwieksze skupisko ? –
archiwum

Polska powinna zaskarżyć Izrael o to że żydzi współpracując z niemcami podczas wojny( okupantem Polski w tamtym okresie ) sami wsiadali do pociągu udajacego sie do Aushwitz w celu pózniejszego wyłudzenia od Polski wysokiego odszkodowania .

Polska powinna zaskarżyć Izrael o to że żydzi współpracując z niemcami podczas wojny( okupantem Polski w tamtym okresie ) sami wsiadali do pociągu udajacego sie do Aushwitz w celu pózniejszego wyłudzenia od Polski wysokiego odszkodowania . –
archiwum

Mam nadzieje że zostanie pociągniety do odpowiedzialności za napuszczanie na Polske komisji europejskich.

Mam nadzieje że zostanie pociągniety do odpowiedzialności za napuszczanie na Polske komisji europejskich. –
archiwum

Déjà vu ???????

Déjà vu  ??????? –
archiwum

Strategia MON w modernizacji wojska.

Strategia MON w modernizacji wojska. –
archiwum

Madka kucharka !!!

Madka kucharka !!! – Sama nie zeżre a dziecku da.
archiwum

W tym Nowym Roku życzę wszystkim nerwusom , schizofrenikom oraz frustratom , politycznym i kościelnym spokoju duszy sumienia ,wyrozumiałości w wyrażaniu poglądów ,powściagliwości w podejmowaniu decuzji oraz poszanowania blizniego

W tym Nowym Roku życzę wszystkim nerwusom , schizofrenikom oraz frustratom , politycznym i kościelnym spokoju duszy sumienia ,wyrozumiałości w wyrażaniu poglądów ,powściagliwości w podejmowaniu decuzji oraz poszanowania blizniego – a nie siania zakały szkalowania bliznich bycie upierdliwym dla społeczeństwa czy rozsiewania demagogi a potem biegiem do kościoła bo jak złoże daninę to mi wszystko wybaczy . Tego wszystkiego wam ze szczerego serca Polacy życzę.
archiwum

Co niby może sie wydarzyć ?

Co niby może sie wydarzyć ? –
archiwum

Zeżarli karpia

Zeżarli karpia –
archiwum

Ławkowce w Anglii

Ławkowce w Anglii –
archiwum

Takie tam na święta.

Takie tam na święta. –
archiwum – powód

AKCJA ŻYCIE DLA KARPIA

AKCJAŻYCIE DLA KARPIA – poprostu kup i wypuść on też chce żyć.
archiwum

Odwiedziny teściowej :)

Odwiedziny teściowej :) – I miłego dnia wszystkim zięciom.
archiwum

Prawda o 500+

Prawda o 500+ –