Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

cuban

3 / 3
cuban

[demot] @w0lnosc On sam kiedyś mówił : telewizja jest na sprzedaż, programy publicystyczne są na sprzedaż, i max tv również jest na sprzedaż

-1 / 3
cuban

[demot] @Wyborcy_lat_60 Ja na tym filmiku Trampa nie widze tylko że ktoś gra na polu golfowym a zdjęcie jest z przed 6 lat ogarnij się

1 / 5
cuban

[demot] Następny leming się złapał na gówno prawdę onetu zdjęcie z przed 6 lat jak jeszcze nie był prezydentem.

1 / 1
cuban

[demot] A wiecie ,że radiostacja w Gliwicach to tylko nazwa ? Konstrukcja jest z drewna w całości ( nawet jest w księdze rekordów Guinesa ) i nie nadaje sygnału.

5 / 5
cuban

[demot] A teraz pomyślcie ,że o zadośćuczynieniu będzie decydował ten sam sędzia co go skazywał.

4 / 4
cuban

[demot] @komivoyager Ale nie dostana niestety jakakolwiek odpowiedzialność urzędników w Polsce nie istnieje

-2 / 2
cuban

[demot] 500 k ???? skąd wy pół bańki nauczycieli wzięliście chcecie mi wmówić że co sześćdziesiąty obywatel kraju jest nauczycielem ? Hhahahaha

3 / 3
cuban

[demot] Typowa retoryka wyborczej. Szczepienia przymusowe bo dzieci są państwa a nie rodziców. A jak się nie zgadzasz i masz inne zdanie to powinieneś dostać kare finansową ! A jak !

0 / 2
cuban

[demot] Nikt z komentujących nie rozumie z czego Kaczyński się śmieje. Bolek nałożył na tą koszulkę marynarkę w taki sposób ,że były widoczne tylko litery OTUA czytając od góry czyli Odział Terapii Uzależnienia Alkoholowego. : )

2 / 2
cuban

[demot] @vith Inna sprawa ,że to na zdjęciu to nie skrzyżowanie toruńskiej i bojkowskiej.

0 / 8
cuban

[demot] @faraon69 Jeżeli był na skrzyżowaniu ulicy toruńskiej i bojkowskiej to się mocno oddalił od centrum. Bardzo mocno to mało uczęszczane miejsce. Nie znasz topografii Gliwic to się nie wypowiadaj.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-1 / 3
cuban

[demot] @magmag1 Ci co po 1945 kontynuowali walkę teraz są nazywani żołnieżami wyklętymi. Oni nie służyli w LWP. Oni walczyli z LWP bo ta formacja była wykorzystywana do walki z dużymi odziałami partyzanckimi NSZ AK. A ci co służyli kiedyś w AK a później w LWP nigdy nie ujawniali służby w Armi Krajowej. Przeczytaj co działo się z ludźmi którzy w ramach tak zwanej amnesti sie ujawniali.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-1 / 1
cuban

[demot] Należy to się wam (socjalistom) wpier**l za lewackie myślenie. Wszystkim po równo . Amen

33 / 41
cuban

[demot] Nienadaremno się mówi : nie ma brzydkich Polek tylko pozostałości po zaborach

1 2 następna »