Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

bum_srum

-1 / 1
bum_srum

[demot] Trzeźwi to jedno, drugą sprawą i myślę, że zasadniczą jeśli chodzi o jakieś onieśmielenia może być kamera. Jedna z nich była tylko aktorką i widać było, że czuje się komfortowo.

16 / 22
bum_srum

[demot] Oczywiście, że jest lepszy... szczególnie gdy jest się taką śliczną dziewczyną jak na democie. Aż motywuje (:

Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 4
bum_srum

[demot] Owsiak już traci cierpliwość jak widzę. Wcale się nie dziwie... Coraz to większe brednie mu zarzucają. Ludzie chyba nie wierzą w bezinteresowność dlatego negują każde dobro. To już chyba dzieje się podświadomie... A tak swoją drogą, to alkohol na woodstocku mógłby być darmowy, albo chociaż tańszy :P

1 / 1
bum_srum

[demot] A pisał ktoś, że Cie interesuje? Wypowiadam się za siebie, moje zdanie, moja wiedza (jak widać zawodzi w pewnych kwestiach :P). Nie pisałam, że jestem znawcą i że krytyka jest ble. Ale krytyka by komuś bezpodstawnie dowalić świadczy o nim samym. I już nie mówię o typie z foty. Jeśli faktycznie gra z playbacku to pozdrawiam jego rozwój kariery. Choć kto wie, może im więcej sztuczności na scenie tym więcej w życiu każdego.

-1 / 9
bum_srum

[demot] O tak, wybaczcie, tylko ten tag o homoseksualizmie zbił mnie z tropu. Nie próbuje udowodnić, że gra na systmie bezprzewodowym i mówiłam, że nie nie wiem dokładnie jak to działa. Po prostu zwykłam brać pod uwage wszystkie opcje zanim zacznę krytykować tylko dlatego, że ktoś ma w życiu lepiej ode mnie.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 0
bum_srum

[demot] Internet nie jest złą rzeczą jeśli potrafi się go umiejętnie i rozsądnie wykorzystywać. Również poznałam swojego narzeczonego w internecie :)

Komentarz poniżej poziomu pokaż
Komentarz poniżej poziomu pokaż
-5 / 7
bum_srum

[demot] Podpisuję się, owa kolejność sprawdziła się w moim przypadku. Nawet jestem zaręczona i wgl love story, może kiedyś jakieś dzieci jak przyjdzie czas :D Nie dajcie się manipulować wyznaczonymi schematami! :D

0 / 0
bum_srum

[demot] Tacy ludzie już istnieją. Oni też mogą ale nie chcą. Skąd ta pewność, że gdybyś miał to nadal byś chciał? Każdy by chciał coś, czego nie może. Ale nie każdy kto może, chce. Takie życie. A raczej... ludzie. Jak to mówią, człowiek człowiekowi wilkiem... a zombie zombie zombie.

1 2 następna »