Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

borsooqe

0 / 0
borsooqe

[demot] Brzmi jak Lemon Party :D (nie próbujcie szukać tego hasła w google nawet z domeną ".org" ;) )

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 lipca 2022 o 8:43

0 / 0
borsooqe

[demot] @edzsledz Proszę cię, nie insynuuj że kpt. Wrona przyczynił się do lądowania bez podwozia! Przeczytaj raport komisji a nie powtarzaj plotek! Bezpiecznik o którym mówisz mógł wyskoczyć przy próbie załączenia elektrycznego systemu zwalniania podwozia czyli na 10 minut przed lądowaniem.

0 / 0
borsooqe

[demot] @Kwiatekx Wszystkie nowoczesne samoloty mają zabezpieczenia przeciwko takiemu błędowi. W starszych konstrukcjach podniesienie dźwigni podwozia podczas rozbiegu może spowodować jego schowanie gdyż w pierwszej kolejności zwalniany jest zamek blokujący koło przednie co w połączeniu z prędkością i drganiami skutkuje jego złożeniem. Nie wiem jak rozwiązano w tym samolocie układ chowania podwozia głównego ale wystarczy aby schowało się podwozie przednie aby doszło do katastrofy.

0 / 2
borsooqe

[demot] @Eligia Według badań przeprowadzonych przez Centrum Szkoleniowe Lufthansy kobiety wykazują znaczenie większą od mężczyzn zdolność do podejmowania prawidłowych decyzji w sytuacjach krytycznych (awaryjnych). Lepiej również dostosowują się o pracy w zespole.

1 / 1
borsooqe

[demot] Szanowni hejterzy! Trzeba pamiętać że pilot to też człowiek i może się pomylić. Większość nowoczesnych samolotów pasażerskich posiada zabezpieczenia przeciwko takim błędom więc nie jest wykluczone że pośrednio wina leży po stronie maszyny! Ta kobieta (choć płeć nie ma tu żadnego znaczenia) spędziła minimum 4 lata życia na nauce jednego z najtrudniejszych zawodów na świecie co czyni ją osobą inteligentniejszą od 90% społeczeństwa więc wasze ułomne hejterskie komentarze są (jak zawsze) nie na miejscu.

0 / 4
borsooqe

[demot] Czy ktoś z was kiedykolwiek zagłębiał się w tematykę organizacji transportu? Jeździłem takimi busami, jeżdżę Tirami, byłem spedytorem i to co mogę powiedzieć to że jeśli wprowadzą tacho na dmc>2,8t to zaczną jeździć po europie samochody mniejsze w których kierowca nie będzie miał już żadnych warunków! Uświadomcie sobie że przesyłki ekspresowe były, są i będą i nikt tego nie zmieni! Zbyt dużo zależy od istnienia tego typu usług żeby cokolwiek mogło się zmienić! Nie jest to praca bezpieczna ale ktoś to musi robić!

5 / 7
borsooqe

[demot] Taaak.... rachunki, raty, paliwo i zostaje jeszcze jakieś 30 % wypłaty. Jeszcze tylko z żoną na zakupy i problem rozwiązany...

9 / 9
borsooqe

[demot] Jeśli w samochodzie masz dyskotekę a bas w bagażniku potrząsa wszystkim w promieniu 10 metrów to sie nie dziw że karetka pojawia się ZNIKĄD! Sygnał zmiennotonowy w ambulansach ma głośność od 90 do nawet 130dB i trzeba być naprawdę głuchym żeby tego z odległości conajmniej 100 metrów nie usłyszeć!

0 / 0
borsooqe

[demot] Utwór z klipu to "Overcome" nr 12 na już piątej płycie zespołu Live zatytułowanej "V" wypuszczonej 17 września 2001 czyli dwa lata przed albumem 18L na którym znajduje się wspomniany plagiat. Ponadto zespół Live wystosował pozew przeciwko płockiej grupie zarzucając plagiat i sprawę oczywiście wygrał. Wynikiem tego procesu miało być zastąpienie bitu bardziej zremiksowanym lub zupełnie innym do czego oczywiście nie doszło.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
1 / 3
borsooqe

[demot] Widzę że adminom główna pomyliła się z poczekalnią... już trzeci siedział w poczekalni godzinę i znalazł się na głównej....

24 / 24
borsooqe

[demot] Są już takie auta. Fakt, w większości ciężarowe. Sam jeżdżę autkiem Sacnia R440 i bez dmuchania w alko nie uruchomie silnika. Z tego co czytałem alkomaty są jeszcze dostępne w opcji dodatkowej do nowych samochodów osobowych Volvo.

26 / 28
borsooqe

[demot] Sam zamiar wkroczenia na tory w Japonii kończy się mandatem wysokości 500 dolarów...

3 / 7
borsooqe

[demot] Sądząc po democie i komentarzach można łatwo wywnioskować że dla niektórych obsługa tak zaawansowanego technologicznie sprzętu jak kuchenka mikrofalowa to nie lada problem. Cóż... Jak może mało z was zauważyło większość mikrofalówek ma opcję GRILL. Gdy opcja ta jest włączona to z mikrofalówki robi się PIEKARNIK. Za podnoszenie temperatury odpowiedzialna jest grzałka a nie mikrofale! Efekt takiego działania: tależ gorący, zupa zimna!

37 / 47
borsooqe

[demot] Ale popatrzcie na to z innej strony. Gdyby ten sam człowiek urodził sie w innej rodzinie, miał innego ojca lub gdyby jego stukniętego ojca stosunkowo szybko pie**olnął samochód, ten człowiek byłby taki sam jak my. To ojciec jest winny tego że ten mężczyzna zaczął zabijać. Gdyby nie brak wychowania nikt by go teraz nie nazywał bestią!

54 / 68
borsooqe

[demot] Gdy treser nauczy psa srać na środek dywanu to kto jest winny? Treser czy pies?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 sierpnia 2010 o 18:10

15 / 27
borsooqe

[demot] demot:Pomocnik zarabia 50% mniej:Za to gdy wali się ściana to 100% kłopotu ma murarz

1 2 3 następna »