Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

bartoszewiczkrzysztof

0 / 0
bartoszewiczkrzysztof

[demot] @zdemotorerk Woda w kropielnicy, fajna sprawa, wszyscy tam palce maczają, salmonella, prątki gruźlicy itp. Obieg w przyrodzie to inna sprawa, woda paruje, zamarza, filtruje się w glebie, jednym słowem sama się oczyszcza. Owszem jadam owoce w ogrodzie prosto z krzaka, piję wodę z kranu, czy kilkudniową z butelki i żyję :-) Zauważyłem jednak, że kranówa pozostawiona w podstawku (dla ptaków) już po dwóch upalnych dniach pozostawia śliski osad na ściankach i do picia raczej się nie nadaje.

2 / 6
bartoszewiczkrzysztof

[demot] Nadałby się na sejm, można by zwielokrotnić ilość osób pobierających poselskie diety. Przecież oni z pewnością mają rodziny, które chętnie skorzystałyby z korytka.

6 / 10
bartoszewiczkrzysztof

[demot] Z takim podejściem, mieszkałbym chyba w namiocie, na skraju miejskiego skweru. Przecież miałbym dach nad głową i obcowanie z przyrodą.

2 / 2
bartoszewiczkrzysztof

[demot] @Rafix5 dzięki za filmik, może kogoś przekona, o pożyteczności tych owadów. Złotooki, mają całoroczne schronienie w moim garażu i kotłowni, długo musiałem przekonywać żonę, że to nie mole :-)

2 / 4
bartoszewiczkrzysztof

[demot] ''Mój chłopak'', czy to już oznacza zobowiązania prawne, takie jakie dotyczą mężatki? Bo chyba się pogubiłem, w obecnych statusach.

16 / 18
bartoszewiczkrzysztof

[demot] @gonzox1 Jesteś przykładnym obywatelem, wszelkie Twoje płatności są udokumentowane, dodatkowo każdy Twój krok jest śledzony w telefonie, dzięki różnym aplikacjom typu pogoda, mapy google itp. Niebawem odwiedzi Cię ksiądz i poinformuje że skoro kupujesz prezerwatywy, to grzeszysz, bo albo zdradzasz żonę, albo używasz niedozwolonej antykoncepcji. Ja jednak wolę czasem wypłacić ''ze ściany'' gotówkę i kupić coś ''incognito''.

6 / 6
bartoszewiczkrzysztof

[demot] @Pasqdnik82 Tylko trochę przeterminowana. Nikt jej oczywiście nie pije (chyba), ale po dłuższym czasie mogą w niej być groźne bakterie. Taki dozownik, to krok w dobrym kierunku.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1069 70 następna »