Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

barney37

0 / 0
barney37

[demot] @tomntompl Jak dla mnie to może być i system online i formularze, jeśli tysiące kobiet rocznie nie będzie miało złamanego życia, bo jakiś kuc po raz setny został odrzucony i wziął sprawę w swoje ręce.

0 / 0
barney37

[demot] @Rydzykant Wg starych zasad to jest domniemane, że masz ochotę, żeby Ciebie zgwałciło 7 afro... jak będziesz wracał podpity z imprezy.

1 / 1
barney37

[demot] @bartoszewiczkrzysztof To nie wyścig, a takie auta mają bajery ułatwiające takie driftowanie, bez żadnych umiejętności kierowcy. Problem się robi, jak wpadnie na krawężnik, a system nie wie jak się zachować i wyręczyć kierowcę.

1 / 3
barney37

[demot] @mikv Na świecie ludzie pracę w McD lub sieciówce traktują jako coś normalnego na pewnym etapie życia, zanim się ogarną w swojej dziedzinie. Wiele znanych osób wspomina te czasy. U nas przychodzi pracownik, który chciałby dostać od razu 10k na rękę, za nic nie być odpowiedzialnym i niech go ktoś prowadzi za rękę. Sam przez całą szkołę średnią pracowałem w każdą niedzielę, gdy inni odsypiali sobotnie imprezy.

0 / 4
barney37

[demot] @OP2000 Dla dużych sieci lepiej w piątki i soboty do 23.00 mieć otwarte, niż płacić w niedzielę podwójną stawkę za lżejszą pracę.

3 / 3
barney37

[demot] @Ala_nina Oczywiście mogą pójść dorabiać na drugim etacie w ochronie. Ewentualnie mogą olać i patrzeć jak komornik licytuje mieszkanie i lecą na bruk.

2 / 2
barney37

[demot] @VaniaVirgo Akurat to było mocne, gdy również pod koniec przesłuchania tłumaczyła się, gdzie ma zarejestrowane wszystkie wiadomości przychodzące z zewnątrz - w swoim telefonie w SMSach. Co tam, że Urzędnik ma na wszystko z góry przygotowane procedury, których normalnie musi przestrzegać, nawet jak robotę dostał u Wuja. Ludzie kończą (studia) Administrację, a później jeszcze wykuwają na pamięć obowiązujące paragrafy i regulaminy, a laska przychodzi i myśli, że normalnym w administracji jest przepisywanie znikających wiadomości na SMSy jako ścieżka komunikacji z ludźmi z zewnątrz. Może stwórzcie sobie osobny serwis o słodko-pierdzących pieskach i kotkach.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 marca 2024 o 23:45

-1 / 1
barney37

[demot] @marecki936 Pamiętacie czasy, gdy zgrzewka Pepsi/Coca Coli 4x2l kosztowała na promocji 9.99pln? PiS wprowadził podatek cukrowy.

0 / 2
barney37

[demot] @humman To decyzją Mateusza na ten rok w projekcie ustawy budżetowej był zapisany powrót do 5% podatku VAT.

-1 / 3
barney37

[demot] @thomaskr To Mateusz zostawił to w projekcie ustawy budżetowej na ten rok, a obecny rząd ze wzlędu na krótkie terminy (opóźnienie zaprzysiężenia!) musiał przepchnąć jak jest.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 marca 2024 o 23:29

1 / 1
barney37

[demot] @Suchar24 Kilka mniejszych podatków trudniej ominąć. Jeden duży o wiele łatwiej. VAT (od większości transakcji) zostawi w kraju turysta. Dochodowego już bardzo mało prawdopodobne.

-1 / 1
barney37

[demot] @karolina1128 Te ruchy "pro-life" bardziej wynikają z nienawiści do ludzi, niż z chęci pomagania. Kogo interesuje później co się dzieje z dziećmi po narodzinach? Kto z tych ludzi poświęci część pensji i swojego życia na wolontariat, by pomagać niepełnosprawnym?

0 / 0
barney37

[demot] @Suchar24 Będą się dziwili - znaleźć zaawansowane maszyny i ludzi na etapie pawiana.

0 / 2
barney37

[demot] Poczytajcie wypowiedzi Wojciechowskiego (PiS), który odpowiada za Zielony Ład i tłumaczy, że to zgodne z polityką PiSu.

0 / 0
barney37

[demot] @solarize Prędzej górna krawędź monitora na wysokości wzroku, dolna pod kątem ok.30 stopni. Głowa bardziej przed siebie, wzrok nieco w dół i nie wysychają oczy przy dłuższym wpatrywaniu się przy ograniczonym mruganiu.

2 / 2
barney37

[demot] To jeszcze nic. Za reformy odpowiada PiSowski nominat - Wojciechowski, który tłumaczy, że te reformy są w pełni zgodne z planami PiS z 2019 roku.

0 / 0
barney37

[demot] @dzyndzello Z perspektywy czasu moja obserwacja po sobie i wokół - pierwsza dawka szczepionki i brak objawów - organizm zareagował z opóźnieniem na małą dawkę wirusa. Druga i kolejna dawka powodowała szybszą reakcję organizmu, zwłaszcza u młodszych członków rodziny. Przejście przez Covida objawowe, ale raczej bez żadnych dalszych konsekwencji (w tym bez utraty smaku i zapachu). Wg mnie zgodnie z oczekiwaniami - organizm ma szybko usunąć zagrożenie zanim się zbytnio namnoży i rozprzestrzeni.

0 / 0
barney37

[demot] MS kupił Skype, a następnie wprowadził Skype dla Firm, z którego rozwinął się Teams, który wrócił jako do domów jako Teams.

1 / 1
barney37

[demot] Z pewnością lista pokrywa się w znaczmym stopniu z handlującymi ruskim węglem z poprzedniego sezonu.

0 / 0
barney37

[demot] @hermeusz Może to jej sposób, by walczyć z tremą? W polskich filmach i serialach można znaleźć znane aktorki, które mniej autentycznie grają (Foremniak i kilka młodszych słodko-pierdzących), a dostają kolejne role.

0 / 0
barney37

[demot] Zabrać połowę emerytom, odliczenia kosztowe firmom, ulgi podatkowe pracującym i dać kobietom chcącym urodzić. W takich warunkach ciężko będzie z argumentem o sytuację materialną, a to będzie cena życia społeczeństwa w zgodzie z zasadami.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1033 34 następna »