Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

atom0007

Z nami od: 16 lutego 2020 o 1:10
Ostatnio: 1 marca 2020 o 14:47
Płeć: mężczyzna
Exp: 5
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 5 (2 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2251
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Wirus

Wirus – Niestety większość ludzi korzystających z publicznych toalet nie myję rąk. Biorąc pod uwagę obecną sytuację i duże obawy przed wirusem. Prawdopodobnie jedną z pozytywnych rzeczy będzie to że ludzie bardziej będą dbali o higienę.

30 lat temu jako dzieci marzyliśmy, żeby zagrać na takim boisku

30 lat temu jako dzieci marzyliśmy, żeby zagrać na takim boisku – Graliśmy na piachu, a bramki robiliśmy sami.  Teraz nadal umawiamy się na grę, ale mało kto przychodzi. Młodzież nie chce grać, bo zimno itp. A mamy wszystko równe boisko oświetlenie i wszystko za darmo. Tylko już nie ma kto grać...
archiwum

TVP

TVP – Z TVP jest problem że jest bardzo stronnicza. Ale wydaje mi się że jest jeszcze większy problem który mało kto zauważa. TVP to spółka skarbu państwa znaczy nasza obywateli. A telewizja to biznes który powinien zarabiać  na siebie i przynosić nam dochód. Po co nam biznes który przynosi straty i musimy do niego dokładać. Często obrońcy TVP mówią że spełnia ważną rolę misje społeczną. Jak uważacie ile pozostało z tej misji społecznej  w obecnej TVP.

Politycy

Politycy – To my wybieramy posłów. Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia powinna być możliwość odwołania posłów przez obywateli.

Życie

Życie – Czy warto pomagać? Na co dzień staram się pomagać ludziom. Robię to z przyjemnością oddaje również krew i raz oddałem szpik kostny. Ale ostatnio ja potrzebowałem pomocy i znajomi którym pomagałem odmówili. Zmieniłem ich opis w telefonie na „NIE" PEWNIE CZEGOŚ POTRZEBUJE ( tzn. nie odbierać telefonu bo dzwonią tylko jak coś potrzebują). Tracę wiarę w ludzi i myślę że egoiści mają dużo łatwiej w życiu.

1