Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

antyplatformers

Z nami od: 27 czerwca 2014 o 14:23
Ostatnio: 4 września 2017 o 0:28
Płeć: mężczyzna
Exp: 95
Jest obserwowany przez: 13 osób
 • Demotywatorów na głównej: 18 z 588 (557 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 45566
 • Komentarzy: 1044
 • Punktów za komentarze: 2101
 • Obserwuje: 14 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Polska: Dymisja za próbę dejudeizacji turystyki

Polska: Dymisja za próbę dejudeizacji turystyki – Minister turystyki podjął decyzję o dymisji prezesa POT Marka Olszewskiego. Jest ona reakcją na sugestie Olszewskiego, aby z programów turystycznych promujących Polskę wykreślić Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin” oraz KL Auschwitz-Birkenau.– Chcemy położyć nacisk na promowanie tego, co cenne w naszej własnej kulturze, pokazać nasz wielki wkład w rozwój Europy. Nie mam potrzeby eksponowania miejsc i zdarzeń związanych z historią innych narodów – stwierdził Olszewski.– Pamiętajmy, że kultura żydowska w praktyce cała przetrwała – mówił szef POT i dodawał, że „nie ma potrzeby eksponowania miejsc i zdarzeń związanych z historią innych narodów”.– Auschwitz to nie produkt turystyczny, lecz miejsce zadumy i przemyśleń, a my zajmujemy się promocją Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie – argumentował szef POT. – To polskie, a nie żydowskie elity zostały w czasie wojny zupełnie przeorane i zlikwidowane i podkreślał, że chce pokazać Polskę od najlepszej strony, przez naszą kulturę
archiwum

Co oni zrobili z Polską?

Co oni zrobili z Polską? –
archiwum

Macron torpeduje projekt Trójmorza i obraża Polaków

Macron torpeduje projekt Trójmorza i obraża Polaków – Macron odbywa tournée po Europie Środkowej i Wschodniej, usiłując rozbić jedność Grupy Wyszehradzkiej i zniechęcić jej członków do projektu Trójmorza. Projekt ten, którego najważniejszym ogniwem jest Polska może stanowić w przyszłości naturalną alternatywę dla projektu komunisty Spinellego (Unia pierwszej prędkości). Projekt Spinellego polega na likwidacji państw narodowych i utworzeniu federacji komunistycznej (w dokumencie programowym wydanym przez Komisję Europejskim /Biała Księga/ jedyną perspektywą rozwojową jest przekształcenie UE zgodnie z Manifestem z Ventotene).Niestety, w antypolskim sojuszu obok Francji intensywnie działają właśnie Niemcy, które za pomocą swojej agentury umiejscowionej w mediach i różnych fundacjach usiłują wzmagać stan napięcia emocjonalnego wśród zwolenników politycznej targowicy w Polsce.
archiwum

Doczekaliśmy czasów

Doczekaliśmy czasów – Kiedy o losach Polski w UE ma decydować nędzny pijaczyna.
Źródło: onet
archiwum

Taśmy prawdy

Taśmy prawdy – Są takie momenty w życiu polityka, że daje się złapać na szczerych wypowiedziach. Niestety prawo gani takie przypadki.
archiwum

22.XI.1938 Ignacy Mościcki dekretem zdelegalizował, a 9.IX.2007 Lech Kaczyński przywrócił działalność masońskiej B’nai B’rith – Loża Polin

22.XI.1938 Ignacy Mościcki dekretem zdelegalizował, a 9.IX.2007 Lech Kaczyński przywrócił działalność masońskiej B’nai B’rith – Loża Polin – Dekret, który w trybie natychmiastowym wyjmował spod prawa wszystkie stowarzyszenia masońskie na terenie kraju.  Składał się on z sześciu artykułów,  — które mówiły m. in. o karze więzienia i grzywny za tworzenie, działalność, wspieranie oraz sympatyzowanie z lożami  oraz  przekazaniu  majątku  zlikwidowanych  stowarzyszeń  na  cele dobroczynne.Działalność B’nai B’rith w Polsce przerwał dekret Prezydenta Rzeczypospolitej Mościckiego z 22 listopada 1938 roku, — rozwiązujący antypolskie organizacje masońskie w Polsce.
archiwum

Współczesna banksterka

Współczesna banksterka – Obecnie państwa członkowskie Unii Europejskiej rozważają wprowadzenie prawa, które zezwalałoby bliskim bankructwa bankom na zawieszenie wypłaty pieniędzy wszystkich klientów. Wyciągnięcie oszczędności miałoby być niedostępne co najmniej przez 5 dni roboczych (maksymalnie 20 dni w wyjątkowych przypadkach – nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przedłużyć ten okres np. na czas nieokreślony). Co ważne, zablokowanie wypłat dotyczyłoby również depozytów poniżej 100 tys. euro.Mówiąc najprościej: Europejscy politycy przyznają, że po niespełna 10 latach od kryzysu finansowego problem pozostał nierozwiązany. Mało tego – próbują narzucić prawo coraz silniej ograniczające swobodę obywateli państw UE.
archiwum

Uroki NWO

Uroki NWO –
archiwum

Rasistowskie metody Google

Rasistowskie metody Google – Nie ma takiej bezczelności, do której nie posuną się liberalne środowiska, byle tylko móc realizować swoją propagandę.Okazuje się, że od pewnego czasu, wpisując w najpopularniejszą wyszukiwarkę internetową frazę „white couple” (biała para) ujrzymy sugerowane przez Google fotografie przedstawiające pary osób w bliskiej relacji: jedna z nich jest biała, a druga czarnoskóra. Trudno zakładać przypadek, gdyż nie jest to pojedyncze zdjęcie, a cała seria fotografii. Warto odnotować, że gdy przedrzemy się już przez gąszcz proponowanych przez wyszukiwarkę zdjęć, to pierwszą białoskórą parą, na jaką trafimy będzie… para homoseksualna.
archiwum – powód

CHEMTRAILS

CHEMTRAILS – ...a stanowisko polskiego rządu.
Źródło: yt
archiwum – powód

Nawałnice: krajobraz po CHEMTRAILS...

Nawałnice: krajobraz po CHEMTRAILS... – Efekty "postępowej" walki z "ociepleniem" klimatu... klatka po klatce..Powodzie, niszczone domy, śmierć przypadkowych ludzi... to za słabe argumenty, by ograniczyć ten proceder.
Źródło: yt
archiwum

Zmiana

Zmiana –
archiwum – powód

Najgorszą z manipulacji

Najgorszą z manipulacji – Jest igranie na emocjach opinii publicznej i... szyderczy śmiech.
Źródło: Max Kolonko MaxTv
archiwum

Rewolucja nadchodzi

Rewolucja nadchodzi – Trafny komentarz bieżących wydarzeń na polskiej scenie politycznej.
archiwum

Desperacja polityczna właśnie sięgnęła zenitu

Desperacja politycznawłaśnie sięgnęła zenitu – PS. Uważać na portfele.

Wiesz Mariusz, mogliśmy go jednak wpuścić...

Wiesz Mariusz, mogliśmy go jednak wpuścić... –
archiwum

Wańka Wstańka jest poważnie zaniepokojona stanem demokracji w Polsce

Wańka Wstańka jest poważnie zaniepokojona stanem demokracji w Polsce –
archiwum

Zagrożenie polskiej demokracji

Zagrożenie polskiej demokracji –
archiwum

Historia lubi się powtarzać

Historia lubi się powtarzać – Do czasu...
archiwum

Prof. Witold Kieżun: "Nikt nie wyrzucił tych wszystkich sędziów, którzy skazywali moich kolegów z przyczyn politycznych"

Prof. Witold Kieżun: "Nikt nie wyrzucił tych wszystkich sędziów, którzy skazywali moich kolegów z przyczyn politycznych" –