Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

antyfrajer

Z nami od: 28 sierpnia 2018 o 19:53
Ostatnio: 6 lutego 2023 o 23:02
Płeć: mężczyzna
Exp: 65
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 45 (42 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 4739
  • Komentarzy: 1913
  • Punktów za komentarze: 3617
  • Obserwuje: 0 osób
 
Rządowy program Złodziej 800 plus. W czasach szalejącej inflacji i drożyzny rządzący postanowili wspomóc złodziei i ułatwić im życie – PiS zwiększył kwotę kradzieży zaliczanej jedynie jako wykroczenie, a nie przestępstwo - z 500 zł do 800 zł. Prezydent Andrzej Duda podpisał już nowelizację Kodeksu karnego, w której znalazły się takie zapisy. Złodziejska partia dba o swoich
archiwum
Na konto Polski wpłynie ZERO czyli tyle co ten na obrazku.Wypierdki z pis uparcie nie chcą w Polsce niezależnych sądów i przez nich tracimy miliardy euro – Wszystko zablokowała Komisja Europejska. KPO to 24 mld euro dotacji i 12 mld euro pożyczek, natomiast fundusze z polityki spójności to ponad 75 mld euro dotacji (na lata 2021–2027).
archiwum
pis wydaje nie swoją kasę i rujnuje gospodarkę. Nie za bardzo lubię Chołownię, nawet nie doliczył przekopu za 2 miliardy dla kajaków, ale dobrze, że chociaż zaczął podliczać. –
archiwum
"Coście sk.... uczynili z tą krainą?"Na rok 2023 prawdziwy deficyt budżetowy, który powinien przedstawić rząd ...to ponad 206 mld zł. Tymczasem w ustawie resort finansów zapisał ... 68 mld zł. – Złodzieje i kłamcy! Trybunał stanu to mało za zdradę ojczyzny!
archiwum
Po ROWKU jarka k. przyszła pora na SIUREK jarka. Wielka inwestycja w Baltic Pipe to propaganda a nie popłynie nią ani metr gazu! – Przepustowość gazociągu Europipe 2, do którego wpięty został Baltic Pipe, jest już zajęta i nic się więcej przesłać nie da, nawet gdyby podpisali kontrakty z Norwegami (których nie ma i nie będzie) Pełny artykuł o sytuacji pod spodem.
archiwum
Informacja dla łakomych złota: (wiadomo kto się upominał). - Złotego pociągu nie ma, są złote algi. Do odbioru w Odrze. –
archiwum
Od 1 sierpnia batony Grześki nie będą Grześki tylko k...a Jarki – Neo-Nówka i najnowsze wieści z obozu władzy.. Polecam cały skecz, link poniżej
archiwum
Tyle pisane jest o braku węgla tymczasem wielkie zasoby doskonałej jakości złóż pod Lublinem eksploatuje tylko jedna mała kopalnia "Bogdanka". Nie czas rozbudować ją, aby zapewnić węgiel na zimę? – Mieli sprzedać te złoża Australijczykom, ale skoro nie sprzedali to czemu nie rozbudowują Bogdanki i czemu nie budują nowych kopalni na tym zagłębiu?Jak byśmy mieszkali na Saharze to rząd pis by piasek importował!
archiwum
A Ty ile dołożyłeś do kieszeni pisiorskim oligarchom? – Orlen przez bezsensowne połączenie z Lotosem sprzedaje stacje benzynowe  i 30% akcji Lotosu dla Węgrów i Arabów . Poza tym sprzedaje w wielką lichwiarską marżą paliwo. PKO wykorzystuje kredytobiorców manipulując stopą procentową. Z  ich z obligacjami to też przekręt. PZU od zawsze robiło wały na ubezpieczeniach na życie i nie tylko.
Z cykli pis radzi: Zbieraj chrust,ociepl dom a teraz kolejna złota rada:jedz mniej i tańsze. Czyli miska ryżui do roboty! –  Minister Czarnek radzi. "Mniej jeść, to będzie taniej"Minister edukacji i nauki zdradził dziennikarzom swoje wakacyjne plany. PrzemysławCzarek przyznał, że 10 dni spędzi w podróży i sporo jego wakacyjnego budżetupochłoną wydatki na paliwo. Jaki jest sposób ministra na walkę z drożyzną? "Jeśćmniej i trochę taniej".22212428DEMOTYWATORY.PLZ cykli pis radzi: Zbieraj chrust, ociepldom a teraz kolejna złota rada: jedzmniej i tańsze. Czyli miska ryżu i doroboty!
archiwum
Poczta Polska promuje oto taką szursko - katolską książkę: "Pandemia Grzechu czyli śmierć nauczycielką życia" – A potem się ludzie dziwią, że mało zaszczepionych jak babcie wezmą ten tytuł na serio. Dodam, że u góry jest książka antyszczepa i mohera Cejrowskiego.
Źródło: Poczta Polska
archiwum – powód
Jesteśmy na 3 miejscu na świecie pod względem umieralności w przeliczeniu na milion mieszkańców. Połączenie nieudolnego rządu pis i teorii spiskowych szurów daje wyniki. – Właśnie osiągnęliśmy 100 tys. zgonów, to jakby zniknęły Kielce albo Rzeszów.
archiwum
Przez nieudolne rządy pis i przeznaczanie miliardów na propagandę i sponsorowanie patologii, zamiast służby zdrowia, mamy drugi najgorszy wynik w  światowej organizacji OECD w nadmiarowych zgonach – przez tych pisiorskich nieudaczników zmarło tysiące Polaków za tą zbrodnię należy się Trybunał Stanu.
archiwum
***** *** – Unia też tak uważa.
archiwum
Tak dla przypomnienia za to, że te babsko (i jej pisiorscy towarzysze jak tow. PZPR Piotrowicz) ma posadkę TK i za uparte popieranie nielegalnej Izby Dyscyplinarnej WSZYSCY płacimy codziennie MILION EURO – O karze za Turów nie wspominając. To się w pale nie mieści co te #$%^& z pis wyprawiają.
archiwum
Firma z 64 letnią tradycją przestaje istnieć mimo dobrej koniunktury bo się za nią zabrały #$%^& z pis z orlenu. – Ship-Service zajmuje się handlem hurtowym paliwami, odbiorem odpadów i ścieków oraz inna obsługą statków na całym świecie, to działalność stricte dochodowa, a prawdziwą "sztuką" jest na tej działalności tracić. Traci od czasu jak większościowy pakiet udziałów przejął właśnie orlen
archiwum
Szpiegowskie google pod płaszczykiem weryfikacji wieku chce wrażliwych danych. Mają rozmach bezczelne sku...syny. Zresztą pejsbook nie lepszy. –
archiwum
Złodzieje z pis planują okraść Polaków z pomników i nagrobków na cmentarzu. – Hieny cmentarne to mało powiedziane o tych zmrolach. Jednym rozporządzeniem chcą zabrać od społeczeństwa święte prawo własności, co następne? Domy też odbiorą?
archiwum
Mięciutki jak kaczuszka. – Papier "kolekcjonerski"
archiwum
Debile z pis po zakupie koszmarnie drogiego i awaryjnego F35 planują kupić 250 czołgów Abrams. 23 miliardy złotych w błoto.Czołg ten zużywa 2 razy więcej paliwa i jest tak ciężki, że będzie za ciężki na mosty. Nie ma do niego serwisu ani amunicji. – Kretynizm pis przebija sufit. Systemu obrony przeciwrakietowej brak, okrętów i helikopterów brak . A czołgi kompletnie nieprzystające do warunków serwisowo taktycznych za miliardy kupują.