Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

antyfrajer

Z nami od: 28 sierpnia 2018 o 19:53
Ostatnio: 27 stycznia 2022 o 15:19
Płeć: mężczyzna
Exp: 28
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 35 (34 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 3113
  • Komentarzy: 789
  • Punktów za komentarze: 1463
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Poczta Polska promuje oto taką szursko - katolską książkę: "Pandemia Grzechu czyli śmierć nauczycielką życia" – A potem się ludzie dziwią, że mało zaszczepionych jak babcie wezmą ten tytuł na serio. Dodam, że u góry jest książka antyszczepa i mohera Cejrowskiego.
Źródło: Poczta Polska
archiwum – powód
Jesteśmy na 3 miejscu na świecie pod względem umieralności w przeliczeniu na milion mieszkańców. Połączenie nieudolnego rządu pis i teorii spiskowych szurów daje wyniki. – Właśnie osiągnęliśmy 100 tys. zgonów, to jakby zniknęły Kielce albo Rzeszów.

DOŁĄCZ DO NAS. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wciąż gra, zbieramy do wirtualnej puszki pieniądze, które realnie zostaną dobrze wydane!


>>> Kliknij i dorzuć grosika <<<
archiwum
Przez nieudolne rządy pis i przeznaczanie miliardów na propagandę i sponsorowanie patologii, zamiast służby zdrowia, mamy drugi najgorszy wynik w  światowej organizacji OECD w nadmiarowych zgonach – przez tych pisiorskich nieudaczników zmarło tysiące Polaków za tą zbrodnię należy się Trybunał Stanu.
archiwum
***** *** – Unia też tak uważa.
archiwum
Tak dla przypomnienia za to, że te babsko (i jej pisiorscy towarzysze jak tow. PZPR Piotrowicz) ma posadkę TK i za uparte popieranie nielegalnej Izby Dyscyplinarnej WSZYSCY płacimy codziennie MILION EURO – O karze za Turów nie wspominając. To się w pale nie mieści co te #$%^& z pis wyprawiają.
archiwum
Firma z 64 letnią tradycją przestaje istnieć mimo dobrej koniunktury bo się za nią zabrały #$%^& z pis z orlenu. – Ship-Service zajmuje się handlem hurtowym paliwami, odbiorem odpadów i ścieków oraz inna obsługą statków na całym świecie, to działalność stricte dochodowa, a prawdziwą "sztuką" jest na tej działalności tracić. Traci od czasu jak większościowy pakiet udziałów przejął właśnie orlen
archiwum
Szpiegowskie google pod płaszczykiem weryfikacji wieku chce wrażliwych danych. Mają rozmach bezczelne sku...syny. Zresztą pejsbook nie lepszy. –
archiwum
Złodzieje z pis planują okraść Polaków z pomników i nagrobków na cmentarzu. – Hieny cmentarne to mało powiedziane o tych zmrolach. Jednym rozporządzeniem chcą zabrać od społeczeństwa święte prawo własności, co następne? Domy też odbiorą?
archiwum
Mięciutki jak kaczuszka. – Papier "kolekcjonerski"
archiwum
Debile z pis po zakupie koszmarnie drogiego i awaryjnego F35 planują kupić 250 czołgów Abrams. 23 miliardy złotych w błoto.Czołg ten zużywa 2 razy więcej paliwa i jest tak ciężki, że będzie za ciężki na mosty. Nie ma do niego serwisu ani amunicji. – Kretynizm pis przebija sufit. Systemu obrony przeciwrakietowej brak, okrętów i helikopterów brak . A czołgi kompletnie nieprzystające do warunków serwisowo taktycznych za miliardy kupują.
archiwum
Polska nadal wysoko w liczbie zgonów w Europie na 100 tys mieszkańców w ostatnim tygodniu. Tak pis wykańcza Polskę i Polaków. – Raport WHO nie pozostawia złudzeń kto nami rządzi, nieudacznicy, złodzieje czyli hołota z pis.
archiwum
Kanał Sueski uwolniony, okup zapłacony. –
archiwum
Snoke zapowiada nowy ład. –
archiwum – powód
Kaczor w Düsseldorfie ma swoich fanów. (Napisy w wolnym tłumaczeniu) –
Dwa ostatnie okręty typu Kobben idą na złom, sprzedają oba za 1,5 miliona zł.Tym samym mamy już tylko jeden stary okręt. Tak PiS wydaje na obronność. Helikopterów brak, okrętów podwodnych brak, za to są wadliwe karabinki dla harcerzy z WOT –
archiwum
Już wiadomo po co zrobili kwarantannę narodwą. Chcą dobić i przejąć Hotele Gołębiewski tak jak przejęli Idea Bank. Orbis bis. Mają rozmach sk*******. –
archiwum
Plan Zdzisława zrealizowany, mają rozmach sk******** – Idea bank zostanie od 3 stycznia 2021 przejęty przez Bank Pekao
archiwum
Stan kaczorski, zakaz przemieszczania, znamy to z komuny. –
Źródło: Kadr z filmu "Rozmowy Kontrolowane".
archiwum
Naszczalnik pisiorów dostał pampersy. –
Źródło: Katarzyna Pierzchała
archiwum
Zgadnijcie kto został zatrudniony jako doradca prezydenta? Wprawdzie społeczny, ale co dostanie "benefitów" pobocznych to jej, plus za kilka miesięcy, jako "doświadczony doradca" pewnie już kasę weźmie. – Kumoterstwo i nepotyzm to mało powiedziane!