Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

antyfrajer

Z nami od: 28 sierpnia 2018 o 19:53
Ostatnio: 25 września 2020 o 14:59
Płeć: mężczyzna
Exp: 11
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 0 z 16 (16 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 1025
 • Komentarzy: 303
 • Punktów za komentarze: 642
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Zgadnijcie kto został zatrudniony jako doradca prezydenta? Wprawdzie społeczny, ale co dostanie "benefitów" pobocznych to jej, plus za kilka miesięcy, jako "doświadczony doradca" pewnie już kasę weźmie.

Zgadnijcie kto został zatrudniony jako doradca prezydenta? Wprawdzie społeczny, ale co dostanie "benefitów" pobocznych to jej, plus za kilka miesięcy, jako "doświadczony doradca" pewnie już kasę weźmie. – Kumoterstwo i nepotyzm to mało powiedziane!
archiwum – powód

23 06 2020 07:52 Koronawirus w USA. Dwóch kolejnych członków sztabu Donalda Trumpa zakażonych. Chorzy razem z Trumpem byli w sobotę na jego wiecu w Oklahomie. Wcześniej poinformowano o 6 innych przypadkach koronawirusa w ekipie prezydenta.

23 06 2020 07:52Koronawirus w USA. Dwóch kolejnych członków sztabu Donalda Trumpa zakażonych. Chorzy razem z Trumpem byli w sobotę na jego wiecu w Oklahomie. Wcześniej poinformowano o 6 innych przypadkach koronawirusa w ekipie prezydenta. – A nasz Duduś leci jutro na wezwanko, czy to mądre? Znowu nie dostanie krzesła? A po powrocie będzie 14 dniowa kwarantanna dla niego? Czy obroni go ostrej mgły cień?
archiwum

Ceny najszybciej rosną w Polsce. Inflacja ponad 5-krotnie wyższa od średniej unijnej

Ceny najszybciej rosną w Polsce. Inflacja ponad 5-krotnie wyższa od średniej unijnej – A pis będzie znowu bajki wkręcał jacy oni to dobre wyniki mają w gospodarce.
archiwum

Dzisiaj odnotowano 576 nowych przypadków zakażenia CoV-2. To największy dobowy przyrost zakażonych od początku epidemii. Jak był niewielki przyrost to zamknęli wszystko a teraz jak jest największa epidemia to wszystko otwarte.

Dzisiaj odnotowano 576 nowych przypadków zakażenia CoV-2. To największy dobowy przyrost zakażonych od początku epidemii.Jak był niewielki przyrost to zamknęli wszystko a teraz jak jest największa epidemia to wszystko otwarte. – Same nonsensowene decyzje w tym kaczym rządzie.
archiwum

Czy Cejrowski jest idiotą? Dziś wziął udział w marszu antyszczepionkowców.

Czy Cejrowski jest idiotą? Dziś wziął udział w marszu antyszczepionkowców. – Czy on jeszcze dla kogoś jest autorytetem?
archiwum

Zakaz zgromadzeń kaczki nie obowiązuje.

Zakaz zgromadzeń kaczki nie obowiązuje. –
archiwum

Pycha idzie przed upadkiem.

Pycha idzie przed upadkiem. – Służba zdrowia dostała fucka, propaganda dostała 2 miliardy. Zobaczymy jak propagandą wyleczą epidemię.
archiwum

Epidemia jest wspaniała ;) bo spirytus leje się na ulicach Stalowej Woli, nic tylko z wiaderkiem stanąć jak będzie przejeżdżać, albo przynajmniej dobrze się nawdychać. :)

Epidemia jest wspaniała ;) bospirytus leje się na ulicach Stalowej Woli, nic tylko z wiaderkiem stanąć jak będzie przejeżdżać, albo przynajmniej dobrze się nawdychać. :) –
archiwum

Wspomóż partię pis czynem umieraj przed terminem. Idź na wybory. Po trupach do celu jak w prl-u.

Wspomóż partię pis czynem umieraj przed terminem. Idź na wybory. Po trupach do celu jak w prl-u. –
archiwum – powód

Czesi i inne kraje gdzie korony ma każdy to mają przekichane.

Czesi i inne kraje gdzie korony ma każdy to mają przekichane. –
archiwum – powód

Korona król opanował Polskę już od 966 r. n.e.

Korona król opanował Polskę już od 966 r. n.e. –
archiwum

I co tam u was trolle? Działacie nadal na Demotywatorach?

I co tam u was trolle?Działacie nadal na Demotywatorach? – Firma Cat@Net zatrudnia jako trolli osoby niepełnosprawne – dzięki temu otrzymuje dotacje z państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.  Tylko 14 osób prowadzi 170 troll-kont w mediach społecznościowych.  Agencja broniła w mediach społecznościowych TVP oraz jej prezesa Jacka Kurskiego, atakowała zaś Jurka Owsiaka, WOŚP oraz zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.  Cat@Net ma troll-konta prawicowe i lewicowe – firma pracowała także na rzecz polityka SLD.  W tej historii niektóre tropy prowadzą do Bartłomieja Misiewicza.  Reporterka Newsweeka pół roku pracowała w Cat@Net. Publikuje screeny z wewnętrznego, tajnego komunikatora firmy. Więcej w linku pod demotem
archiwum – powód

Skandal Wirtualna Polska sprzedała się propagandzie pis

Skandal Wirtualna Polska sprzedała się propagandzie pis – Za odpowiednik 125 milionów złotych (tylko w 2019 roku ) Ministerstwo Sprawiedliwości Ziobry kontroluje i cenzuruje największy Polski (?) portal.Oznacza to, że kupiono: 1) promowanie Ministerstwa Sprawiedliwości i Zbigniewa Ziobry w artykułach Wirtualnej Polski (często podpisywanych nazwiskami nieistniejących dziennikarzy),2) cenzurę tekstów o resorcie i ministrze pisanych przez prawdziwych dziennikarzy oraz3) konsultowanie publikacji z żoną Ziobry – Patrycją Kotecką.
archiwum

Chrześcijański poradnik jak bić niemowlęta.

Chrześcijański poradnik jak bić niemowlęta. – Już za 20 zł dowiesz się jak bić niemowlę, aby być pasterzem jego serca: "Usuń rzeczy, które mogą zneutralizować karę (pielucha, kalesony itp.)". I jak to robić, żeby nikt nie doniósł na policję.
archiwum

E-Taca nadchodzi

E-Taca nadchodzi – i nie będzie tłumaczeń, że zapomniało się gotówki.

1