Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

anekra9511

Z nami od: 13 listopada 2012 o 9:05
Ostatnio: 2 grudnia 2020 o 21:33
Płeć: kobieta
Exp: 43
Jest obserwowana przez: 8 osób
  • Demotywatorów na głównej: 22 z 100 (78 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 18698
  • Komentarzy: 11
  • Punktów za komentarze: 26
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Ja naprawdę mam nadzieje, że od 28.06. nie będę musiała już nigdy więcej na niego patrzeć!!!Pajacyk nie zna słowa  *H O N O R* – A ten co pociąga za jego sznurki nie ma nic do stracenia. Dlatego niszczy Polskę, każdego dnia. Ludzie to dla niego hołota i chamy.
Źródło: internet
archiwum
Art. 160§ 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.kk –
Źródło: internet
archiwum
DJ BOBO kończy dziś 52 lataHAPPY BIRTHDAY! – jego muzyka to moje dorastanieNajlepsza muzyka to były lata `90
Źródło: internet
Pieszy ma mieć pierwszeństwo?Chyba na tamten świat –
archiwum
To kto jest za tym żeby anulować ostatnie wybory? Skoro głosowanie można tak po prostu, bez konsekwencji. –
Źródło: internet
Panowie czy zgodzicie się ze mną, że te sztuczne pazury, doklejone rzęsy i domalowane brwi są po prostu nieładne? –
Źródło: internet
Jestem z rocznika 1982, wyż demograficzny. Klasy liczyły po 35 dzieci! cztery klasy a, b, c, d. Plan lekcji na dwie zmiany: I półrocze klasa A i B na rano, klasa C i D na popołudnie. W II półroczu zamiana – Na wszystko mieliśmy czas - i naukę i spotkania i zabawę. było super, nikt nie narzekał. dzieci same wiedziały co to jest poczucie obowiązku.Dziś płacz i biadolenie bo lekcje po południu. No tak, nie będzie czasu na facebooka i instagrama. A już o nauce nie wspomnę.
Źródło: internet
archiwum
Naturalność – dziękuję ci moja kochana, że jesteś sobą i nie zmieniasz się bo taka modakocham twoją naturalnośćdziękuję że nie przyklejasz sztucznych rzęs, nie robisz sztucznych pazurów i nie malujesz grubej krechy zamiast brwiJESTEŚ PIĘKNA, NAJPIĘKNIEJSZATY WIESZ.M.
archiwum
Od 2015 Rydzyk otrzymał już od państwa 214 mln zł!!! – KUR## MAĆ!Ale na służbę zdrowia nigdy nie ma. Na pomoc dla chorych dzieci i refundacje drogich leków kur## nie ma!!
archiwum
Polacy się nigdy nie nauczą – że czerwona flaga to nie jest widzimisię ratowników. Co roku na plażach to samo. Co roku tragedie.Ponieważ jak coś jest zakazane to Polak musi z tego skorzystać, złamać zakaz, pokazać, że nikt mu nie będzie mówił co wolno a czego nie. Tylu tragedii można byłoby uniknąć.
archiwum
Macie taką osobę – której sama tylko obecność obok sprawia, że wasz cały świat się uśmiecha? :) a ta osoba o tym nie wie.  Ja mam... i tęsknie za nią...
Lubię naturalne piękno u kobiet – Szkoda, że teraz wszystkie (no prawie) mają doklejone rzęsy, grube krechy zamiast brwi i sztuczne paznokcie
Mam ochotę zacząć biegać – tylko głupio tak będzie wrócić z powrotem z jęzorem na wierzchu po przebiegnięciu 100 metrów
archiwum
Modlę się codziennie. Chodzę do kościoła.Wierzę w Boga.Nie wierzę w powołanie kapłańskie. Nie wierzę już w księży. – Zło, podłość i obrzydzenie. Te słowa dziś kojarzą mi się ze słowem - ksiądz.
Źródło: internet
archiwum – powód
Wszyscy jesteście tacy sami!Kobiety, hazard, alkohol, pedofilia... – A ludzi, którzy przychodzą do kościoła do Pana, pouczacie z ambony o moralności!!WIERZĘ W BOGA. NIE WIERZĘ JUŻ W KSIĘŻY.
Źródło: internet
archiwum
Matka nauczycielka do syna maturzysty: sorry synu, strajkuje, nie będziesz pisał w tym roku matury a w ogóle powtórzysz ten rok szkolny jeszcze raz. –
archiwum
Dlaczego w ramach strajku nie mogli za każdy jego dzień wstawiać uczniom 5 do dziennika? – Zamiast robić z dzieci i rodziców zakładników.
Źródło: internet
archiwum
Chylińska miała rację"NAUCZYCIELE FUCK OFF" – Do fizycznej roboty idźcie i harujcie po 50 godzin tygodniowo z urlopem rocznym 26 dni to wam się strajku odechce.WTEDY ZOBACZYCIE CO TO JEST PRAWDZIWA ROBOTA.
archiwum
a ci obiecują następne pieniądze (czytaj: łapówki) żeby utrzymać się przy władzy – W maju emerytom obiecali po 1100 zł.
archiwum
Na zwykłego szarego człowieka to zaraz czeka wezwanie na komisję ale nauczyciele, policjanci, sędziowie nagle wszyscy są na L4 i oczywiście zgodnie z prawem. Epidemia w zawodzie. –