Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

anekra9511

Z nami od: 13 listopada 2012 o 9:05
Ostatnio: 6 kwietnia 2018 o 14:30
Płeć: kobieta
Exp: 25
Jest obserwowana przez: 6 osób
  • Demotywatorów na głównej: 13 z 63 (50 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 10300
  • Komentarzy: 4
  • Punktów za komentarze: 6
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Dziś w urzędzie

Dziś w urzędzie – obsługiwała mnie pani z takimi ohydnymi pazurami z odrostami.Dziewczyny przecież to wygląda paskudnie! Masakra.
archiwum

Nie ma porażek, są tylko lekcje.

Nie ma porażek,są tylko lekcje. –
Źródło: www.google.pl/search?q=porażka&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjH0Om1yaXaAhXS66QKHf-kB5sQ_AUICigB&biw=1152&bih=611#imgrc=TFT97ZZLADYmxM:
archiwum

Aborcja jest bardzo trudnym tematem

Aborcja jest bardzo trudnym tematem – Ale zauważyłam, że najwięcej ZA ZAKAZEM ABORCJI mają do powiedzenia osoby, które nigdy nie przeżyły tak traumatycznych chwil.-zostałaś zgwałcona i jesteś teraz w ciąży?-lekarz powiedział ci że wady w rozwoju płodowym twojego dziecka spowodują jego śmierć zaraz po porodzie?-czy wychowujesz dziecko śmiertelnie chore bo urodziło się z wieloma wadami?Mam wrażenie, że ludzie którzy są za zakazem aborcji nigdy takiej traumy nie przeżyli. Ona zostaje na całe życie.Jedni, sobie z nią poradzą inni niestety nie...Dlatego w sprawach które nie są i nigdy nie będą oczywiste, ludzie powinni mieć wolność wyboru. To jedyny sensowny kompromis.
Źródło: internet
archiwum

JA PRDLE

JA PRDLE – Najpierw siebie nazywały szafiarki, potem blogerki a teraz influencerki!!Ciuchy, selfiki i reklamy produktów za kase.
Źródło: /www.google.pl/search?q=blogerki&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwidpJf43LnZAhUC_KQKHXLeC6sQsAQINw&biw=1280&bih=689#imgrc=3uJMoUq43MEFOM:
archiwum

Najlepsi!

Najlepsi! – Gdyby wczoraj po pierwszym skoku prowadził Niemiec lub Austriak na pewno odbyłaby się tylko jedna seria. Ale jakby to wyglądało przyznać dwa olimpijskie medale najlepszym Polakom?! Dlatego w najgorszych warunkach, gdzie po 4-5 razy zawodnicy schodzili z belki z powodu wiatru trzeba było dokończyć tą farsę.
Źródło: net

Głupia moda czy jej ofiary?

Głupia moda czy jej ofiary? – 7.00 rano, na dworze -8 stopni mrozu, odprowadzam synka do przedszkola, przede mną inna mama z dzieckiem. Ja w kozakach opatulona cieplutko ona w rurkach za kostkę, króciutka kurteczka koniecznie odsłaniająca pupę, nowe buty nike, ledwo wystające z nich skarpetki tzw.stopki i oczywiście gołe kostki. Zimno mi od samego patrzenia i zastanawiam się kiedy dziewczyna powie sama do siebie: ale byłam głupia.a) gdy za kilka lat jej amputują odmrożone stopyb) gdy przestaną jej funkcjonować chore nerkic) gdy po wielu zapaleniach będą wycinać jej jajnikid) gdy nie będzie się mogła ruszać z powodu bólu przemrożonych stawówTak, tak, teraz brzmi to śmiesznie. Za kilkanaście lat już nie będzie.
archiwum

DJ BOBO kończy dziś 50 lat! Happy birthday!

DJ BOBO kończy dziś 50 lat! Happy birthday! – Pamiętacie? Super muzyka lat 90.

Pamiętajcie, nie przychodzi do nas inspekcja sanitarna na święta, tylko dzieciątko Jezus do naszych serc

Pamiętajcie, nie przychodzi do nas inspekcja sanitarna na święta, tylko dzieciątko Jezus do naszych serc – A czy twoje serce jest gotowe go przyjąć?
Źródło: internet

Kto wierzy w Świętego Mikołaja daje "mocne"! HO! HO! HO!

Kto wierzy w Świętego Mikołajadaje "mocne"!HO! HO! HO! –

Dziewczyny, takie sztuczne ptasie szpony są naprawdę ohydne!

Dziewczyny, takie sztuczne ptasie szpony są naprawdę ohydne! –
Źródło: internet

Apel do rodziców:

Apel do rodziców: – Nie pozwólcie, aby małe dziecko gapiło się bezmyślnie w komputer, tablet czy telefon. Do poradni neurologicznych trafia coraz więcej dzieci z poważnymi zaburzeniami neurologicznymi!Sen, zabawa na świeżym powietrzu i cenny czas z rodzicami - tego potrzebują by prawidłowo i zdrowo się rozwijały
archiwum

HAPPY BIRTHDAY D.J. BOBO !

HAPPY BIRTHDAY D.J. BOBO ! – Piosenkarz kończy dziś 49 lat.Lata 90. to najfajniejsza muzyka disco.
Źródło: internet

Wierzcie mi, że nie mam problemu ze słuchem

Wierzcie mi, że nie mamproblemu ze słuchem – Dziesiątki razy widziałam tę reklamęi dalej nie wiem, co ona śpiewa?!
Źródło: internet
archiwum

Już niedługo

Już niedługo – zamiast zorganizować jeden marsz i z dumą świętować naszą niepodległość będziemy jak co roku oglądać w każdych wiadomościach 10 różnych marszy i bijatykę. Żałosne.
Źródło: internet
archiwum

Marina "On my way"

Marina "On my way" – SŁUCHALIŚCIE TEJ CUDNEJ PIOSENKI?Pewnie nie, bo w radio w kółko leci tylko Lisowska, Szroeder i Lewczuk, które i tak zresztą ciężko rozróżnić. Wszystko na jedno kopyto.
Źródło: internet

Zarabiam 2000 zł

Zarabiam 2000 zł – mój prezes 200 tysięcy.Czyli średnia krajowa 101 tysięcy. Prawda?
archiwum

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna – a jej córka będzie się nazywała Róża Jeżyna. Fantastycznie. Na pewno kiedyś będzie sławnej mamie wdzięczna. Szczególnie w latach szkolnych.
Źródło: internet
archiwum – powód

Piękna piosenka!

Piękna piosenka! – mam ciary za każdym razem gdy słucham. Michał ma piękny głos. POWODZENIA W FINALE, TRZYMAMY DALEJ KCIUKI!
Źródło: INTERNET
archiwum

Zamiast korzystać z fajnego życia u boku fajnego mężczyzny

Zamiast korzystać z fajnego życia u boku fajnego mężczyzny – Ania ze swoim kompleksem będzie już przez całe życie wszystkim na siłę udowadniać że sama na siebie zarabia pracując w reklamach (odzieży sportowej, antyperspirantów, sieci komórkowych a nawet ostatnio banku!) Anka wyluzuj.
Źródło: internet
archiwum

Każda z nas chciałaby być im starsza tym ładniejsza

Każda z nas chciałaby być im starsza tym ładniejsza – ale jak widać bez odpowiednich (czyt.drogich) zabiegów poprawiających kondycję skóry i jej wygląd, możemy tylko pomarzyć. p.Aneta na zdj. po prawej jest dużo młodsza niż po lewej.
Źródło: internet