Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

allegrodudek

-2 / 12
allegrodudek

[demot] Zgadzam się z Tobą. A teraz zachęcam do poszukania rzetelnych informacji ile osób zabiły obowiązko szczepienia, są takie dane - tylko bardzo głęboko zakopane.

-2 / 2
allegrodudek

[demot] @ban__ Kiedy gospodarka tego pięknego kraju zapieprzała jak szalona. Wszyscy przedsiębiorcy byli dojeni a to PIT a to CIT a to Zusik, taka składeczka, a to podatek od słońca itd. To było wypracowane. Wszystko to zasila budżet - wpływy. Ciekawe co będą doić jak Ci wszyscy przedsiębiorcy pozamykają działalności.

-1 / 3
allegrodudek

[demot] @ban__ Chciałem wzbudzić dyskusję i się mi to udało. Ja, za tych dobrych czasów myślałem i jestem spokojny. Ale wkur... mnie, że wszystko co było wypracowane było rozdawane na lewo i prawo. Teraz kiedy twarda kasa jest potrzebna to bida i nędza. Teraz powinno się wspomagać, dawać i pomagać. No ale fajnie się doi krówkę, taka ładna to wyssać. A każdemu kto nie rozumie jak Cię doją proponuję spojrzeć na pasek z wypłaty - ile zarobiłeś a ile Ci pracodawca wypłacił. Słone to dane. A osobiście cieszę się, że też myślałeś i dziś jesteś spokojny. Ja również ze 2 lata przetrwam.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 kwietnia 2020 o 19:27

0 / 4
allegrodudek

[demot] Cieszę się, że są ludzie którzy nie znają historii tylko z filmów. Taki był mój cel. A Ci którzy nigdy nie słyszeli, mam nadzieję, że choć poczytają.

1