Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

admin

admin

[demot] @MajorKaza jakbyś poszerzył swoją wiedzę z zakresu biologii zwierząt, to dowiedziałbyś się o reakcji zamrożenia, kiedy ofiara (dotyczy to sarny w zębach drapieżnika, jak i kobiety w rękach o wiele potężniejszego gwałciciela) potrafi zacząć udawać nieżywą i jest to nieodwracalna, niekontrolowana świadomie reakcja organizmu, kiedy on się poddaje licząc, że drapieżnik nie zainteresuje się martwą ofiarą. Stwierdzenie, że "to znaczy, że one chcą tego", jest przykładem odrażającej ignorancji, głupoty, braku współczucia. W dodatku wracając do logiki: gwałt na lasce która zemdlała też jest ok? (bo to wynika z Korwinowej "mąrości") https://en.wikipedia.org/wiki/Freezing_behavior

admin

[demot] @J_R w skrócie - w pisanej w więzieniu książce, która stała się biblią nazistów, przez dwie strony wyrażał nauczycielowi wdzięczność, za ukształtowanie jego narodowego światopoglądu. Od tego się zaczęło

admin

[demot] @aberg kiedy skoczyłem na spadochronie po raz pierwszy zdumiało mnie to, że lecisz... i nic się nie dzieje, a ziemia zbliża się zbyt powoli. Mogłem sobie wmówić na paręnaście sekund że nigdy nie spadnę... ;-) Potem jednak ziemia się zbliżyła oczywiście i czar prysł.

admin

[demot] @mygyry87 potwierdzam. Tylko nawet RMF skąd o tym wiem nie raczył ich umieścić.

admin

[demot] @kropka87 moc z tobą i z @magnetism też. Miło nam, niech wam szczęście dopisze w tym tygodniu. I następnym też :)

admin

[demot] @Jur4578 wirus to po prostu opakowanych pare łańcuchów kodu genetycznego. Więc nie żyje, podpina się tylko pod żywe komórki, które zaczynają go produkować zamiast innych rzeczy. Jak wirus komputerowy... niby żyje, a nie.

admin

[demot] @steryd12345 statystyka dużych liczb mówi, że największe nieszcześcia spadają na zaszczepionych. Tylko dlatego że jest ich najwięcej. A wiecie że zaszczepieni powodują najwięcej wypadków drogowych? :)

admin

[demot] Proszę poczytać źródło, to nie jest taka sensacja jak sugeruje demotywator. Prawdopodobnie kochanek zabił kochanka i popełnił samobójstwo, naukowcy działają w zespołach i jego zespół te badania dokończy. Życie to nie film

admin

[demot] @Anonim_Gall myślę, że mało który lekarz odmawia równoległego stosowania metod szamańskich. Gorzej, że niektórzy szamani mantrują że chemia tylko zabija. Nie, chemia ratuje, a czasem dodaje parę lat życia, co też się liczy.

admin

[demot] @Buka1976 popieram. Maseczka, nawet bawełniana nie chroni 100%, ale ochrona na poziomie nawet 20% zmienia wiele. Szczególnie jak nie wiemy, kto naprawdę jest zarażony, a kto nie.

admin

[demot] @Hostis_Humani_Generis w Libanie zawsze było dużo chrześcijan. Wojna w latach 80. była między muzułmanami i chrześcijanami właśnie.

admin

[demot] @Kazzmmiirr Tak to zmienił Wielki Demotywator czyli JA i on odpowiada moim poglądom nie twoim, na stronie głównej hejtowanie #meetoo jako całości nie szkodliwy dla wszystkich, bo nawet mimo to, że przyciągnął 10% czy 20% wariatek, to doprowadził do zamkniecie zwyrodnialców takich jak Weinstein czy Cosby a w przyszłości znacząco ograniczy takie przypadki, kiedy rola będzie proponowana za seks - i to jest dobre dla wszystkich. Mniej aktore trafi przez łóżko do kina, nad czym nie ma co płakać. #meetoo niestety jest wykorzystywany przez takie wywłoki jak Amber, ale teraz jest nadzieja, że ona za to zapłaci (nie tylko karierą ale i finansowo), ale to nieunikniony skutek uboczny. Histeryczki zawsze dopychały się ze swoimi kłamstwami do publiki, tak i tu się stało, ale kara dla Heard odstraszy przyszłe cwaniary. Ale masz rację, przywracam twój podpis i przenoszę do archiwum bo to nie twoje słowa, za co przepraszam.

admin

[demot] To nie są nieruchomości Trumpa, on tylko sprzedaje licencję na swoje nazwisko, więc dużo nie straci w razie ataku

admin

[demot] @wotwob nikt tak mnie nie zachęcił do obejrzenia tego filmu o Jezusie jak ci co protestują

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1016 17 następna »