Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Zooback

0 / 0
Zooback

[demot] Prawda jest tak, że z tymi ludźmi nie zmieni się nic. Zresztą po co coś zmieniać? Wystarczy naobiecywać a potem kupować głosy za pieniądze z podatków. Tak robi PiS i wygrywają wybory. Przecież sami się nie wybrali. PiS pokazał jak źle napisana jest Konstytucja. Można wygrać demokratyczne wybory nie mając nawet 40% poparcia i można rządzić samodzielnie łamiąc wszystkie możliwe zasady i prawa i nic nie można im zrobić. Obsadzą służby swoimi ludźmi, do spółek też swoi i hulaj dusza. Kasa płynie szerokim strumieniem. A, że nic nie robią dla nas to już nikogo nie obchodzi.

14 / 14
Zooback

[demot] No pewnie. Masz rację. Przecież wystarczy drukować pieniądze i je rozdawać. W sumie to może od razu niech nikt nie pracuje, rząd wydrukuje pieniądze i nam wszystkim da.

4 / 4
Zooback

[demot] Co się czepiacie? Przecież taki zarząd to skarb. Tak wdrożyli system błyskawicznego leczenia, że nie ma potrzeby trzymać nikogo dłużej niż do czasu aż zgłodnieje.

6 / 6
Zooback

[demot] Zainwestowali to niech zarabiają. Politycy nie wynajdą antidotum na nic. U nas to nawet nie potrafią sami trzymać się prawa, które sami wprowadzają.

0 / 0
Zooback

[demot] ale bym sam spróbował... fajny film i odwaga kierowców bo co innego na torze a co innego między drzewami iść bokiem.

4 / 10
Zooback

[demot] W oryginalnej grafice jest podpis autorki. Skoro usunąłeś a nie podałeś kto jest autorem to jesteś sępem i tyle.

2 / 2
Zooback

[demot] Te debile po tygodniu sami by to podpalili bo umieją tylko niszczyć. Żaden z nich nie poprowadzi żadnego biznesu bo każdy z nich jest po prostu gamoniem.

1 / 3
Zooback

[demot] @BOFH Skoro w twoim zdaniu jest "pewno" to dlaczego podważasz zdanie gdzie gość jest pewny tego co pisze? Ja też potwierdzę bo mieszkam na Kaszubach, że Kaszubi zawsze powiedzą, że są Polakami i tak właśnie żyją. Nie domagają się żadnych enklaw czy przywilejów, jedyne na czym im zależy to kontynuowanie tradycji regionalnych w tym zachowania języka kaszubskiego. Ten jest uczony w wielu szkołach nawet w Gdańsku.

-4 / 6
Zooback

[demot] Tak, sprzedał akcje. Ale poczytaj jakie zasady ma Ameryka na ten temat i wyjaśnij, że zarząd firmy farmaceutycznej podlega surowym przepisom i sprzedaż tych akcji była zaplanowana w zasadzie na początku pandemii bo 6 miesięcy wcześniej. Czemu ludzie takie głupoty piszą? Wszyscy byliśmy szczepieni i nie mamy chorób. Polio całkiem zniknęło. Raptem w kraju milion znawców tworzenia szczepionek

2 / 4
Zooback

[demot] W punkt. Niemcy obniżają VAT w czasie kryzysu a nasz geniusz wprowadza nowe podatki. Taka mała różnica w podejściu do problemu w czasie kryzysu. Najgorsze jest to, że za PO w 2012r. w czasie poprzedniego kryzysu Tusk robił dokładnie to samo a w UK w tym samym czasie VAT w dół. Takich mamy geniuszy.

2 / 2
Zooback

[demot] Demot będący wiadomością podawaną przez wszystkie media a wy plusujecie jak by to był jakiś oryginalny pomysł.

6 / 6
Zooback

[demot] @lostgirl2001 bo nie widziałaś początku. Opowiem ci: Stoi laska w tłumie i próbuje przepchnąć się przez kordon policji. Policjant najbliżej tej pani wydawał jej jakieś polecenia (nie słychać) wyraźnie nakazując jej odsunięcie się i nie napieranie. Trwało to chwilę. Laska nie odpuszcza, napiera, policjant zapiera się (nie chce dać się przepchnąć tłumowi) w spokojny sposób wyciąga rękę odpychając napierającą laskę (wciąż wykrzykując do niej aby się cofnęła) a ta zamiast w tył to w przód i z kopa w nogi gliniarzowi. Ten wtedy miał powód to zajął się jej aresztowaniem. Laska nie chce się dać aresztować, gostek próbuje ją za rękę zatrzymać to ta mu z kilkunastu centymetrów jeszcze kilka razy fleszem po gałach :) I pewnie ten moment jest początkiem filmu, który widziałaś. Jak już się gostek wziął za aresztowanie pani reporterki i zaczęli pomagać inni gliniarze to wtedy ta zaczęła pokazywać legitymację prasową. Więc warto znać cały film zanim się zacznie osądzać.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 listopada 2020 o 23:14

-2 / 4
Zooback

[demot] @P0RTABLE aresywne to się stały jak Kaczor zaczął napuszczać na te protesty kiboli i kazał policji zastraszać protestujących. Wcześniej policja zachowywała się bez zastrzerzeń. Sam byłem na jednym "spacerze" i żadnych problemów z policją nie było.

-5 / 5
Zooback

[demot] @mwa Jak się nie ma honoru i zamiast zmienić pracę idzie się na protesty i tylko dlatego, że władza pozwala pałuje się ludzi to ja dla takich ludzi szacunku mieć nie będę.

35 / 47
Zooback

[demot] Na nagraniu widać, że nie stała z boku i kopnęła policjanta. Niestety tym razem policjant ma suche i twarde dowody. Tak czy owak nie zmienia to faktu, że policja jest nastawiona zupełnie inaczej niż na początku protestów i na bank jest to efekt Kaczora i jego przydupasów.

0 / 2
Zooback

[demot] @damianszefo myślę, że ty się mylisz i mieszasz dwie różne rzeczy. Po powołaniu przez ministra Sędziego Sędzia staje się nieodwoływalny i ma immunitet. Może olewać ministra i ten mu nic nie może zrobić. Natomiast szefa służb można odwołać w każdym momencie bez podania przyczyny.

1 2 3 4 następna »