Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Zooback

archiwum
W nagrodę przyznamy sobie i TVP premie, nie będziemy was za szybko szczepić bo im dłużej trwa pandemia tym dłużej możemy was doić a wy nic z tym nie możecie zrobić.Macie zapier**lać za miskę ryżu! – Tak to widzę
archiwum
Pytanie tylko do głosujących na PiS:Jakie (poza wydawaniem kasy na socjale i inwestycje, które się nie zakończyły) Rząd Mateusza ma sukcesy? – Wymieniajcie to co w obiektywnej i nie dającej się podważać waszej ocenie zrobili dobrze z czego Naród jako całość może po tych ponad 6 latach korzyść.
archiwum
Skoro nie macie siły postawić się przełożonym to odejdźcie. Jak się władza zmieni to i tak nigdy nie da wam żadnej funkcji poza patrolowaniem ulic. – służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny,strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli,
archiwum
Czy tylko udajecie bo macie 500zł na dziecko? – Przecież ta banda hipokrytów niszczy wszystko czego się dotknie a wszystko zrzuca na jakiś wymyślonych wrogów. Dziś nie grożą nam Radzieckie czołgi więc wymyślają wroga na zachodzie. Otrząśnijcie się ludzie bo jeszcze kilka miesięcy i będziemy mieli drugą Białoruś - bo do tego się wszystko sprowadza. Wcześniej winny był Tusk, potem opozycja, kobiety a teraz Unia Europejska.Zamach na samolot, mafia vatowska i td - wszystko pic.
archiwum
Czy kiedykolwiek ktoś ciebie pytał?Skoro nie to głosuj na kandydata, który odpowiada tobie a nie słupkom poparcia! – idź na wybory i zagłosuj tak jak ci podpowiada sumienie.
archiwum
Naprawdę myślisz, że PiS albo PO to jedyne możliwe dobro? – Taka mała refleksja mnie naszła: Od 30 lat w Sejmie niemal cały czas są ludzie, którzy wywodzą się Okrągłego Stołu. PO, Pis, SLD i PSL. Przeskakują z partii do partii, mieszają się między sobą i udają, że wszystko jest ok. Ale nie - nie jest OK.30 lat i co? ZUS - emerytura dalej zależy od "co łaska" rządu. Służba zdrowia? Leży. Wojsko w zasadzie to tylko fasada - wystarczy spojrzeć na Marynarkę i jej okręty. Same stare często wycofywane jednostki z bogatszych krajów. Podatki co roku wyższe i ciągłe wymyślanie nowych. Zero stabilizacji podatkowej, zero pomysłu a tylko doraźne działania i ta wieczna wojna dzieląca polaków. Nie wiem jak wy ale ja już nie wierzę żadnemu kandydatowi  PiS czy PO. Dam szansę komuś nowemu bez obciążeń.Pamiętajcie, że jak ktoś w Sejmie rzucił pomysł aby podnieść posłom! kwotę wolną od podatku do 30 000zł to jakoś żadna z tych waszych partii nie powiedziała NIE!VAT 23% też miał być na chwilę a za autostrady płacimy więcej niż we Francji. Doją nas od 30lat!
archiwum
- Powiedz im jeszcze, że jak chcą to damy im 500 na lot w kosmos- Łykną?- Pewnie! Przecież to idioci! Skoro dają się przekupywać własną kasą... –
archiwum
Zadłużymy Polskę na 10 pokoleń jeśli będzie trzeba a wygramy te wybory! – Naprawdę tego chcecie?
archiwum
A to dla pracujących i nie mających już nieletnich dzieci... – Naprawdę dajecie się przekupić własnymi pieniędzmi?
archiwum
Jak mi jeszcze raz ktoś powie, że mam wodę z gotowania ziemniaków używać do podlania kwiatów to go utopię... –
Źródło: wodkany.pl
archiwum
Bandyterka! W czasie kiedy wszystkie kraje Unii starają się pomóc ludziom, którzy zostali bez pieniędzy na chleb nasz Pinokio proponuje nowe podatki. Brak mi już słów.. – Nie ma żadnych propozycji dla ludzi, którzy z dnia na dzień zostali pozbawieni wszystkiego!
archiwum
Cała nasza klasa polityczna to są zdegenerowani i nie mający za grosz empatii sku***syny – Cały świat robi co może aby ochronić przedsiębiorstwa przed upadkiem a u nas kłócą się o to czy w ogóle przyjść do swojej pracy. W tym kraju już nigdy nie będzie dobrze bo Konstytucja i Ordynacja Wyborcza gwarantuje tym nierobom rządy dożywotnio i nic nie możemy w tym temacie zrobić. Gardzę nimi wszystkimi!
archiwum
Czy też uważacie, ze powinni dostać kary za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem? –
archiwum – powód
Black Friday wg MM – Nie dajcie się manipulować i sprawdzajcie każdą ofertę. Kiedyś to się reklamowali "nie dla idiotów" ale teraz ewidentnie takich szukają.Podobne porównanie zrób sobie sam - ale przed zakupem.
archiwum
Staniesz na tym bez butów? – Obrzydliwe dywaniki w przebieralni w takiej światowej sieci handlowej. Czy naprawdę można nas aż tak źle traktować?Czy takiej wielkiej sieciówki nie stać na głupie dywaniki co kilka miesięcy?
Źródło: własny
archiwum
Panie Prezesie Boniek - Reprezentacja Polski to nie reprezentacja PZPN i my kibice nie wyrażamy zgody na pracę w kadrze trenera Woźniaka z grubą kartą korupcyjną –
archiwum
Z Japonią o honor?Z Kolumbią był o honor. Z Japonią to o pietruszkę!!! –
archiwum
A miało być tak pięknie... –
0:02
archiwum
Przecinki, kropki ani żadne inne znaki interpunkcyjne nie będą przeszkadzać mi w czytaniu!!! – Błagam!!! Powiedzcie jej o co chodzi z kropkami i przecinkami. Jak ona czyta wiadomości to nie wiadomo o co chodzi.
Źródło: www.tvn24.pl

1