Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Zooback

Z nami od: 16 lutego 2016 o 19:53
Ostatnio: 6 kwietnia 2020 o 12:33
Exp: 3
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 10 (8 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1537
  • Komentarzy: 52
  • Punktów za komentarze: 4
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Bandyterka! W czasie kiedy wszystkie kraje Unii starają się pomóc ludziom, którzy zostali bez pieniędzy na chleb nasz Pinokio proponuje nowe podatki. Brak mi już słów..

Bandyterka! W czasie kiedy wszystkie kraje Unii starają się pomóc ludziom, którzy zostali bez pieniędzy na chleb nasz Pinokio proponuje nowe podatki. Brak mi już słów.. – Nie ma żadnych propozycji dla ludzi, którzy z dnia na dzień zostali pozbawieni wszystkiego!
archiwum

Cała nasza klasa polityczna to są zdegenerowani i nie mający za grosz empatii sku***syny

Cała nasza klasa polityczna to są zdegenerowani i nie mający za grosz empatii sku***syny – Cały świat robi co może aby ochronić przedsiębiorstwa przed upadkiem a u nas kłócą się o to czy w ogóle przyjść do swojej pracy. W tym kraju już nigdy nie będzie dobrze bo Konstytucja i Ordynacja Wyborcza gwarantuje tym nierobom rządy dożywotnio i nic nie możemy w tym temacie zrobić. Gardzę nimi wszystkimi!
archiwum

Skandal! Bandyci w mundurach za zabicie Igora dostali 2,5 i 2 lata więzienia. Czy też uważacie, ze powinni dostać kary za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem?

Czy też uważacie, ze powinni dostać kary za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem? –
archiwum – powód

Black Friday wg MM

Black Friday wg MM – Nie dajcie się manipulować i sprawdzajcie każdą ofertę. Kiedyś to się reklamowali "nie dla idiotów" ale teraz ewidentnie takich szukają.Podobne porównanie zrób sobie sam - ale przed zakupem.
archiwum

Dywanik w przebieralni w Decathlon Gdańsk przy ul. Szczęśliwej 1 Staniesz na tym bez butów?

Staniesz na tym bez butów? – Obrzydliwe dywaniki w przebieralni w takiej światowej sieci handlowej. Czy naprawdę można nas aż tak źle traktować?Czy takiej wielkiej sieciówki nie stać na głupie dywaniki co kilka miesięcy?
Źródło: własny
archiwum

Panie Prezesie Boniek - Reprezentacja Polski to nie reprezentacja PZPN i my kibice nie wyrażamy zgody na pracę w kadrze trenera Woźniaka z grubą kartą korupcyjną

Panie Prezesie Boniek - Reprezentacja Polski to nie reprezentacja PZPN i my kibice nie wyrażamy zgody na pracę w kadrze trenera Woźniaka z grubą kartą korupcyjną –
archiwum

Z Japonią o honor? Z Kolumbią był o honor. Z Japonią to o pietruszkę!!!

Z Japonią o honor?Z Kolumbią był o honor. Z Japonią to o pietruszkę!!! –
archiwum

A miało być tak pięknie...

A miało być tak pięknie... –
0:02
archiwum

Przecinki, kropki ani żadne inne znaki interpunkcyjne nie będą przeszkadzać mi w czytaniu!!!

Przecinki, kropki ani żadne inne znaki interpunkcyjne nie będą przeszkadzać mi w czytaniu!!! – Błagam!!! Powiedzcie jej o co chodzi z kropkami i przecinkami. Jak ona czyta wiadomości to nie wiadomo o co chodzi.
Źródło: www.tvn24.pl

Na zachodzie kasjerzy w supermarketach nie zaczynają obsługi kolejnego klienta dopóki ostatni nie spakuje wszystkich swoich zakupów

Na zachodzie kasjerzy w supermarketach nie zaczynają obsługi kolejnego klienta dopóki ostatni nie spakuje wszystkich swoich zakupów – A u nas muszę pilnować, żeby mi poprzedni klient nie podebrał czegoś. Panowie managerowie dużych marketów - traktujcie nas jak Europejczyków a nie tylko o tym mówcie

1