Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Zooback

Z nami od: 16 lutego 2016 o 19:53
Ostatnio: 24 stycznia 2021 o 18:20
Exp: 13
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 5 z 25 (19 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 6276
  • Komentarzy: 99
  • Punktów za komentarze: 155
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia
Dlatego pomoc dostaną Golcowie i Rydzyk a 2 miliardy pójdą do TVKurski aby szczuć dalej ludzi na siebie. – Zwodziliście ludzi i oni na początku brali duże kredyty aby jakoś dotrwać do obiecanej pomocy i do końca obostrzeń. Teraz już nie mają z czego żyć ani płacić rachunków nie tylko za biznesy, które prowadzą. Nie mają na podstawowe potrzeby i kredyty na swoje domy, które może im bank zabrać. To wasza wina! Jesteście winni ludzkich tragedii bo rozdaliście kasę na kupowanie głosów by takie miernoty mogły pasać swoje grube tyłki.
A moja firma nie zatrudnia pracowników i mimo, że w 2019r. zrobiłem obrót prawie 300 000zł i mam odpowiednie do tego koszta to przysługuje mi jedynie 2080zł postojowego – Moja firma zaopatruje kluby, dyskoteki, parki rozrywki, baseny, hotele, firmy eventowe itp w systemy identyfikacji gości. Zysk w całym 2020r. niecały 1000zł. Nie załapałem się nawet na 5000zł z PFR bo nie mam odpowiedniego PKD. Nie zatrudniam. A nie mam już za co żyć.2080zł  postojowego to mniej więcej koszt kredytu hipotecznego na dom, w którym też prowadzę firmę.Naszych rządzących nie interesuje czy mam na chleb.Ważne, że mówią, że niemcy nam zazdroszczą tarczy.Szczerze, to w 2020 roku zapłaciłem więcej podatków niż sam miałem (z pomocą rządu) z prowadzenia własnej firmy
Dzięki tarczy antykryzysowej Morawieckiego cieszy się z dobrej kondycji TVP i ZUSu i innych Urzędów Administracji Rządowej – Kochani przedsiębiorcy - na to czekacie?
archiwum
W nagrodę przyznamy sobie i TVP premie, nie będziemy was za szybko szczepić bo im dłużej trwa pandemia tym dłużej możemy was doić a wy nic z tym nie możecie zrobić.Macie zapier**lać za miskę ryżu! – Tak to widzę
archiwum
Pytanie tylko do głosujących na PiS:Jakie (poza wydawaniem kasy na socjale i inwestycje, które się nie zakończyły) Rząd Mateusza ma sukcesy? – Wymieniajcie to co w obiektywnej i nie dającej się podważać waszej ocenie zrobili dobrze z czego Naród jako całość może po tych ponad 6 latach korzyść.
archiwum
Skoro nie macie siły postawić się przełożonym to odejdźcie. Jak się władza zmieni to i tak nigdy nie da wam żadnej funkcji poza patrolowaniem ulic. – służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny,strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli,
archiwum
Czy tylko udajecie bo macie 500zł na dziecko? – Przecież ta banda hipokrytów niszczy wszystko czego się dotknie a wszystko zrzuca na jakiś wymyślonych wrogów. Dziś nie grożą nam Radzieckie czołgi więc wymyślają wroga na zachodzie. Otrząśnijcie się ludzie bo jeszcze kilka miesięcy i będziemy mieli drugą Białoruś - bo do tego się wszystko sprowadza. Wcześniej winny był Tusk, potem opozycja, kobiety a teraz Unia Europejska.Zamach na samolot, mafia vatowska i td - wszystko pic.
To taki mój prezent dla was - 3 dni wolnego – Kwiaty proszę sobie schować i sprzedać na Dzień kobiet
Źródło: internet
archiwum
Czy kiedykolwiek ktoś ciebie pytał?Skoro nie to głosuj na kandydata, który odpowiada tobie a nie słupkom poparcia! – idź na wybory i zagłosuj tak jak ci podpowiada sumienie.
archiwum
Naprawdę myślisz, że PiS albo PO to jedyne możliwe dobro? – Taka mała refleksja mnie naszła: Od 30 lat w Sejmie niemal cały czas są ludzie, którzy wywodzą się Okrągłego Stołu. PO, Pis, SLD i PSL. Przeskakują z partii do partii, mieszają się między sobą i udają, że wszystko jest ok. Ale nie - nie jest OK.30 lat i co? ZUS - emerytura dalej zależy od "co łaska" rządu. Służba zdrowia? Leży. Wojsko w zasadzie to tylko fasada - wystarczy spojrzeć na Marynarkę i jej okręty. Same stare często wycofywane jednostki z bogatszych krajów. Podatki co roku wyższe i ciągłe wymyślanie nowych. Zero stabilizacji podatkowej, zero pomysłu a tylko doraźne działania i ta wieczna wojna dzieląca polaków. Nie wiem jak wy ale ja już nie wierzę żadnemu kandydatowi  PiS czy PO. Dam szansę komuś nowemu bez obciążeń.Pamiętajcie, że jak ktoś w Sejmie rzucił pomysł aby podnieść posłom! kwotę wolną od podatku do 30 000zł to jakoś żadna z tych waszych partii nie powiedziała NIE!VAT 23% też miał być na chwilę a za autostrady płacimy więcej niż we Francji. Doją nas od 30lat!
Oni nie dają się przekupywaćich własną kasą.... –
archiwum
- Powiedz im jeszcze, że jak chcą to damy im 500 na lot w kosmos- Łykną?- Pewnie! Przecież to idioci! Skoro dają się przekupywać własną kasą... –
archiwum
Zadłużymy Polskę na 10 pokoleń jeśli będzie trzeba a wygramy te wybory! – Naprawdę tego chcecie?
archiwum
A to dla pracujących i nie mających już nieletnich dzieci... – Naprawdę dajecie się przekupić własnymi pieniędzmi?
archiwum
Jak mi jeszcze raz ktoś powie, że mam wodę z gotowania ziemniaków używać do podlania kwiatów to go utopię... –
Źródło: wodkany.pl
archiwum
Bandyterka! W czasie kiedy wszystkie kraje Unii starają się pomóc ludziom, którzy zostali bez pieniędzy na chleb nasz Pinokio proponuje nowe podatki. Brak mi już słów.. – Nie ma żadnych propozycji dla ludzi, którzy z dnia na dzień zostali pozbawieni wszystkiego!
archiwum
Cała nasza klasa polityczna to są zdegenerowani i nie mający za grosz empatii sku***syny – Cały świat robi co może aby ochronić przedsiębiorstwa przed upadkiem a u nas kłócą się o to czy w ogóle przyjść do swojej pracy. W tym kraju już nigdy nie będzie dobrze bo Konstytucja i Ordynacja Wyborcza gwarantuje tym nierobom rządy dożywotnio i nic nie możemy w tym temacie zrobić. Gardzę nimi wszystkimi!
archiwum
Czy też uważacie, ze powinni dostać kary za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem? –
archiwum – powód
Black Friday wg MM – Nie dajcie się manipulować i sprawdzajcie każdą ofertę. Kiedyś to się reklamowali "nie dla idiotów" ale teraz ewidentnie takich szukają.Podobne porównanie zrób sobie sam - ale przed zakupem.
archiwum
Staniesz na tym bez butów? – Obrzydliwe dywaniki w przebieralni w takiej światowej sieci handlowej. Czy naprawdę można nas aż tak źle traktować?Czy takiej wielkiej sieciówki nie stać na głupie dywaniki co kilka miesięcy?
Źródło: własny