Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Zoarix

-3 / 5
Zoarix

[demot] @PeterGabriel44 Zapewniam Cię, że Twoi bliscy zapłacą więcej niż 300 zł, no chyba że chcesz być pochowany w kontenerze na śmieci.

-2 / 4
Zoarix

[demot] @cincinmj57 Tutaj są głównie antyklerykalni. Twoje doświadczenie nie pasuje do trendów, które wytyczają niekościelni. Ja Ciebie rozumiem, bo też znam sytuację i wiele ogarniałem spraw pogrzebowych.

-1 / 5
Zoarix

[demot] Świecki 300 zł? xD To chyba w urnie z plastiku, a palenie we własnym zakresie. Cena kwatery jest zawsze droga, nieważne czyi cmentarz. Najtaniej wyjdzie kolumbarium, ale to też nie 300 zł. Znam tę materię, ogarniałem niejeden pogrzeb i mam znajomych grabarzy. Nie wciskajcie ludziom kitu.

-3 / 3
Zoarix

[demot] @ErdeMO Też nie jestem pewien. Bazuję mocno na moich własnych doświadczeniach pracy z młodzieżą, gdzie są bardzo ostrożni na ludowe zabobony (jak pęknięte lusterko) czy talizmany. Znam jedną, która zajmuję się aurami, inna wierzy w magiczne właściwości swoich wywarów, inny typ utrzymuje reinkarnację, ale nie w wydaniu buddyjskim. Wiadomo, że moje doświadczenie to kropla w morzu. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że większość tutaj anty-pobożnych podnieca się byle jakimi statystykami o zaniku pobożności, a pomija całe spektrum innych problemów, które wymagają uwagi.

-2 / 2
Zoarix

[demot] @ErdeMO Proszę bardzo: 1. Raport GOV "Zachowania samobójcze wśród dzieci i młodzieży. Raport za lata 2012-2021 na podstawie danych komendy głównej policji". W stosunku do roku 2020 wzrost o 77% zachowań samobójczych oraz 19% śmierci samobójczych. 2. Komunikat z badań Centrum Badania Opinii Społecznej w Warszawie - dwa raporty, jeden z przełomu 1997 a 2011, drugi raport z 2018 (ISSN 2353-5822). Co prawda spadła aktywność horoskopów wśród dorosłych, jednak wiara w talizmany (magiczne) jest bardzo wysoka w samej tylko grupie wiekowej 12-34 - 21%. 3. Dzieło Piotra Gulaka pt. "Odradzanie się kultury słowiańskiej w Polsce". 4. Artykuły "rodzimowierców" Wystarczy, czy trzeba Ciebie za rękę poprowadzić, być zobaczył?

-4 / 4
Zoarix

[demot] @sliko To jak to widzisz, nie jest tu ważne. Trzymamy się obrazka, któryś wrzucił. Nie zmieniaj tematu. Wiem, że to Twoja strategia, ale nie ze mną te numery.

-4 / 6
Zoarix

[demot] @AnonPrzegryw Wybiórczo? To czyste statystyki, że tak się dzieje. Jeżeli nadzieja jest tylko w jednym aspekcie przy pominięciu innych licznych, to nasuwa mi się tylko jedno słowo - naiwność.

-2 / 8
Zoarix

[demot] Za to coraz większym wzięciem cieszą się horoskopy, wierzenia celtyckie i nordyckie, szeroko rozumiana magia, przybiera prób samobójczych, zwiększa się procent chorych na depresję i inne zaburzenia. Skutki można pooglądać przykładowo na TikToku. Strasznie wybiórczo sobie szukacie tej nadziei.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 stycznia 2023 o 21:20

-5 / 5
Zoarix

[demot] No ale przecież potępienie jest po śmierci, to smażą się, ale po śmierci. Czego Wy w tej koncepcji nie rozumiecie? Kolejny pseudoateistyczny wpis.

-2 / 2
Zoarix

[demot] @sliko Ty ciągle mówisz o dewiacjach, więc to bardziej Ciebie dotyczy.

0 / 2
Zoarix

[demot] @Modrego Ależ nadstawiam drugi policzek, dlatego z wielką przyjemnością czytam, jak ciągle plujesz jadem. Skoro jesteś takim intelektualistą, powinno to wybrzmieć w Twoich komentarzach, ale rezultaty są odwrotne.

-2 / 2
Zoarix

[demot] @Modrego Ale patola xD To Ty nie piszesz nic nowego, tylko rzygasz cały czas. Hipokrytą jesteś niesamowitym. To, że Tobie wyrządzono krzywdę, być może w domu, nie znaczy, że wszyscy tak mają.

-1 / 3
Zoarix

[demot] @Modrego Masz mózg wyprany nienawiścią i zacietrzewieniem. Możesz być nawet rektorem uczelni, ale jak dla obcego jesteś chamem, nic to nie zmienia. Jaki świat? Przepełniony prostackimi burakami i pijackimi chamami? Abym spotykał takich ludzi jak Ty? Owszem, wychodzę, ale nie po to, aby żyć jak Ty, ale żeby udzielać się w różnych akcjach niosących pomoc w oderwaniu od religii czy ideologii. Wiem, co to bieda, ubóstwo i cierpienie, bo do takich ludzi od lat wychodzę. Także jakieś patologiczne wyrzygi ludzi z Internetu nie robią na mnie wrażenia. Może Ty żyjesz w jakieś cukierkowej bańce, z której nie widać takich rzeczy. Sam sobie mózg wyprałeś i oskarżasz o to wszystkich wokół. Takich jak Ty miałem w życiu wielu. Jakoś żadne ich rokowania się nie spełniły. Ja będę żył w swoim świecie, a Ty swoim. Nie zmuszaj innych, aby zmieniali swoje życia. Ja tego nie robię, nawołuję tylko do tego, by wyzbyć się pustego wyzywania innych, ale Ciebie nie winię. Zwyczajnie nie umiesz inaczej. Przygotuj się do wigilii, podziel się opłatkiem i udawaj kogoś, kim nie jesteś.

-1 / 1
Zoarix

[demot] @Modrego xD Dalej nic. Beka z Ciebie. Pokazujesz tylko jak bardzo ateiści potrafią być ograniczeni. Katolicy mają moherów, a ateiści takie chore i spaczone gimby jak Ty. Poniżej wszelkiego poziomu ludzkiego jest Twój trzask pośladów.

1 / 5
Zoarix

[demot] @Modrego xD Jesteś chamem i prostakiem. Dla beki z takich ludzi jestem jeszcze na tym portalu xD

1 / 13
Zoarix

[demot] Wszedłem specjalnie na demoty, aby zobaczyć, czy na głównej będzie kolejne samo-podniecanie ateistów. Nie zawiodłem się. Kolejny dowód, że potrzebujecie Kościoła bardziej od wierzących.

-2 / 2
Zoarix

[demot] @Modrego Jesteś kolejnym przykładem pseudo-ateusza, który nie potrafi dać ani szczypty merytoryki. To Tobie odwłok trzaska, skoro walisz takie komentarze. Podrośnij a potem wróć do dialogu.

-2 / 4
Zoarix

[demot] @brajanpiast Wiesz, mogę napisać to samo. Kiedy tutaj próbowałem coś mówić defensywnie o Kościele, zaraz pojawiał się trzask pośladków i wysyp wulgaryzmów kierowanych w moją stronę. Merytoryczne dialogi mają miejsce na innych portalach podobnych do demotów, ale ze względów regulaminowych nie będę ich reklamował. Ja wychowywałem się wśród osób antykościelnych, niewierzących lub rzekomo wierzących. Można więc powiedzieć, że byłem od dziecka manipulowany, ale na planowaną korzyść ateizmu. Jak widać nie pykło. Twój demot też wygląda, jakby "emocje i poglądy tak silnie wryły się w psychikę". Treści tego typu tylko potwierdzają, że fanatyzm nie jest wyłącznie sprawą wierzących, lecz dotyka także przedstawicieli drugiego i trzeciego frontu.

0 / 8
Zoarix

[demot] @brajanpiast Ten demot nie jest konstruktywną krytyką tylko złośliwym wyrzyg. Krytyka wymaga merytoryki i argumentów, a tu zwykła złośliwość. Są mądrzy i merytoryczni ateiści, ale nie na tym portalu.

0 / 20
Zoarix

[demot] Jakieś to urocze, jak ateiści wzajemnie podniecają się Kościołem. Potrzebujecie Kościoła bardziej niż wierzący ^^

1 / 3
Zoarix

[demot] Nie jestem specem, ale czy to nie jest ze szkodą dla słonia, jeśli on ma skrzyżowane ciosy?

-1 / 5
Zoarix

[demot] Z rodziny prostoskrzydłych, drapieżnik, wszystkożerca. Lepiej nie drażnić.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10105 106 następna »