Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

0 / 4
ZenonZabawny

[demot] A gdzie tu deep fake? Widziałem chyba wszystkie te filmy i na serio grają w nich ci sami aktorzy, co w tym klipie.

0 / 0
ZenonZabawny

[demot] @zasysacz1 Spoko, oglądaj dalej TVP, wierząc, że w polskich szpitalach wszystko jest zajebiste i niczego nie brakuje.

4 / 10
ZenonZabawny

[demot] A co jest złego w tym, że zabrali te psy? Zakładam, że zabrali je, aby się nimi zaopiekować i raczej należą im się brawa, a nie kara.

12 / 20
ZenonZabawny

[demot] Potwierdzam. Ksiądz, który mnie wtedy uczył religii, w dniu publikacji o Paetzu, od razu nam powiedział, że jeśli zastanawiamy się, czy to prawda, to on nam może powiedzieć, że tak, o czym wszyscy z kurii wiedzą, a ksiądz, który chciał o tym donieść, został wysłany na misję (chociaż wydaje mi się, że mówił o wysłaniu go do Kenii, ale może mi się myli po tylu latach).

11 / 17
ZenonZabawny

[demot] @Fragglesik Jasne. "Dzieje się tak, ponieważ Polacy zmienili swoje zwyczaje zakupowe – obecnie największe sprawunki robią w piątki i soboty. I to w supermarketach, bo są po prostu tańsze, od tradycyjnych placówek. W efekcie te drugie są coraz szybciej wypychane z rynku. Zdaniem Andrzeja Falińskiego, prezesa Forum Dialogu Gospodarczego i eksperta rynku handlowego, w Polsce jest możliwy scenariusz węgierski – a więc odejście od zakazu. Jednocześnie mniejsze sklepy powinny łączyć się w sieci i grupy zakupowe." Źródło: https://innpoland.pl/145135,pis-chcial-ratowac-male-sklepy-ale-zakaz-handlu-tylko-je-pograza

-1 / 3
ZenonZabawny

[demot] Tylko u mnie w domu nikt nie lubi wigilijnych potraw i są one jedzone tylko w Wigilię, a w święta już je się rzeczy na wypasie, typu indyk, rolady, kaczka, karkówka itp.?

0 / 2
ZenonZabawny

[demot] @Janusz Toruń, bo na innych zdjęciach akurat nie widać jednocześnie policjantów i wtedy demot byłby bez sensu.

0 / 4
ZenonZabawny

[demot] Poratuje ktoś linkiem, gdzie ktoś sugerował, że Polska powinna przyjmować uchodźców z Ukrainy, bo tam jest wojna? Bo pierwszy raz o tym słyszę i znam tylko Ukraińców, którzy przyjechali do nas, aby pracować, dokładnie tak samo jak Polacy wyjechali do Wielkiej Brytanii.

1 2 3 4 następna »