Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

13 / 19
ZenonZabawny

[demot] Potwierdzam. Ksiądz, który mnie wtedy uczył religii, w dniu publikacji o Paetzu, od razu nam powiedział, że jeśli zastanawiamy się, czy to prawda, to on nam może powiedzieć, że tak, o czym wszyscy z kurii wiedzą, a ksiądz, który chciał o tym donieść, został wysłany na misję (chociaż wydaje mi się, że mówił o wysłaniu go do Kenii, ale może mi się myli po tylu latach).

12 / 16
ZenonZabawny

[demot] @Fragglesik Jasne. "Dzieje się tak, ponieważ Polacy zmienili swoje zwyczaje zakupowe – obecnie największe sprawunki robią w piątki i soboty. I to w supermarketach, bo są po prostu tańsze, od tradycyjnych placówek. W efekcie te drugie są coraz szybciej wypychane z rynku. Zdaniem Andrzeja Falińskiego, prezesa Forum Dialogu Gospodarczego i eksperta rynku handlowego, w Polsce jest możliwy scenariusz węgierski – a więc odejście od zakazu. Jednocześnie mniejsze sklepy powinny łączyć się w sieci i grupy zakupowe." Źródło: https://innpoland.pl/145135,pis-chcial-ratowac-male-sklepy-ale-zakaz-handlu-tylko-je-pograza

0 / 2
ZenonZabawny

[demot] Tylko u mnie w domu nikt nie lubi wigilijnych potraw i są one jedzone tylko w Wigilię, a w święta już je się rzeczy na wypasie, typu indyk, rolady, kaczka, karkówka itp.?

1 / 1
ZenonZabawny

[demot] @Janusz Toruń, bo na innych zdjęciach akurat nie widać jednocześnie policjantów i wtedy demot byłby bez sensu.

1 / 3
ZenonZabawny

[demot] Poratuje ktoś linkiem, gdzie ktoś sugerował, że Polska powinna przyjmować uchodźców z Ukrainy, bo tam jest wojna? Bo pierwszy raz o tym słyszę i znam tylko Ukraińców, którzy przyjechali do nas, aby pracować, dokładnie tak samo jak Polacy wyjechali do Wielkiej Brytanii.

3 / 3
ZenonZabawny

[demot] @Teepee74 To uczucie, kiedy widzisz, że ktoś zrobił demota ze screenem Twojego własnego komentarza ;)

1 / 1
ZenonZabawny

[demot] Bez sensu. Demot powinien się nazywać "20 gwiazd porno, które mają swoje sobowtórki wśród zwykłych aktorek".

1 / 1
ZenonZabawny

[demot] @muzy No właśnie też jestem w szoku. Przyzwyczaiłem się, że żaden demot wyśmiewający Dudę i PiS nie ma szans na główną, a tu proszę. Dopiero po jakimś czasie uświadomiłem sobie, że fani PiS-u mogą nie kumać ironii. Pozdro :)

0 / 0
ZenonZabawny

[demot] Jako osoba będąca pół roku po przeszczepie nerki muszę powiedzieć, że dawno nie czytałem czegoś równie głupiego.

14 / 14
ZenonZabawny

[demot] Ja też bym nie wyciągał korka z tej wanny pokazanej na tym democie - żeby cały pokój zalało?

1 / 5
ZenonZabawny

[demot] Taaa, jestem PR-owcem producenta rafello i przez rok stworzyłem ponad 1000 demotów, które wylądowały na głównej tylko po to, aby pewnego dnia zrobić demota reklamującego nasz produkt :)

1 2 3 4 następna »