Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Zapity_wsiok

Z nami od: 17 grudnia 2019 o 19:59
Ostatnio: 21 stycznia 2020 o 20:48
Exp: 11
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 4 z 27 (14 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 3967
  • Komentarzy: 130
  • Punktów za komentarze: 181
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Sprawdzał ktoś już może, po ile bilety na Grenlandię?

Sprawdzał ktoś już może,po ile bilety na Grenlandię? –  Wirus podobny do SARS rozprzestrzenia się w Chinach i Azji20 stycznia 2020, 12:10 | Aktualizacja: 20.01.2020, 12:12Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Twitterzeźródło:PAPwiruswirusźródło: ShutterStockDo ponad 200 oficjalnie zwiększyła się liczna osób zakażonych nowym koronawirusem wywołującym chorobę płuc. Podobny do SARS zarazek odnotowano w różnych częściach Chin, pojedyncze przypadki także w innych krajach Azji - informują agencje. Nie ma pewności, czy zarazek może się przenosić między ludźmi.Podobny do SARS zarazek zaczął się rozprzestrzeniać w prowincji Wuhan, ale przeniósł się już na inne regiony Chin, a pojedyncze przypadki zawleczono także do Japonii, Tajlandii i Korei Południowej - informują agencje.
poczekalnia

SUWEREN PRZEMÓWIŁ.

SUWEREN PRZEMÓWIŁ. – Co zrobi Pan Andrzej D? Zastosuje się do woli przełożonych? Nie zastosuje? Czy zastosowanie się to chwyt reklamowy na zagwarantowanie sobie kolejnej kadencji jako "obrońcy praworządności"? Czy może to tylko treser próbuje uspokoić niesfornego pupila, ponieważ ten zaczął odrobinę przeszkadzać w realizacji jego celów w regionie? Co wygra? Wewnętrzna machina propagandowa czy zewnętrzny nacisk szefów z Waszyngtonu?
poczekalnia

RAK XIX i kolejnych wieków.

RAK XIXi kolejnych wieków. – Szkoda, że nie można go wyciąć,zaaplikować solidnej chemii i zapomnieć.
poczekalnia

SZCZYT HIPOKRYZJI by To_nieuchodzi

SZCZYT HIPOKRYZJIby To_nieuchodzi – To wszystko wina Dyrektora, który na imprezę integracyjną dla swoich pracowników nie zaprosił na swój koszt nie pracowników niezwiązanych z jego biznesem.To wcale nie jest wina tych ludzi, że przysięgą małżeńską podcierają sobie du*y, że ich słowo ma wagę gów*a, że zdrada dla nich to coś normalnego i że zachowują się jak wypuszczone z klatek, dzikie zwierzęta.
poczekalnia

100% POPARCIA!

100% POPARCIA! – Dla adopcji dzieci przez pary Homo Sapiens.
poczekalnia

SPOTKANIA W DRODZE

SPOTKANIA W DRODZE – Jako wierzący chrześcijanin, zderzając się ze świadomą niewiarą i bezmyślną religijnością, wybieram świadomą niewiarę. Wolę kontakt z człowiekiem, który z takich bądź innych powodów, często targany wątpliwościami, świadomie obrał określony kierunek swojego życia, postawę moralną i kształt poglądów, niż obcowanie z osobą, która nigdy nie miała żadnych wątpliwości. Która ślepo i posłusznie żyje, myśli i działa jak jej nakazano, nie wychodząc zarazem poza schemat pustych rytuałów religii, pozbawionej kontemplacji, namysłu i głębokości wiary.Człowiek świadomy i wątpiący poszukuje prawdy i odpowiedzi. Poszukując prawdy, może na swojej drodze spotkać się z Bogiem. Ci, którzy nie mają wątpliwości — fanatycy i kultyści pustych rytuałów — napawają mnie strachem. Dla ochrony fasady swojej "publicznej bogobojności" oraz "powierzchownej świątobliwości" uprawianej na pokaz, gotowi są do najgorszych bestialstw w imię rzeczy, których w ogóle nie rozumieją.
poczekalnia

JAKA SZKODA...

JAKA SZKODA... – Więcej hipokryzji, więcej rozpasania, zakłamania i obłudy.Jeszcze więcej rozmijania się z prawdą, parania się polityką i jeszcze mocniejsze odejście od podstawowych zasad wiary. Z pewnością będzie lepiej.Zbierają to, co sami zasiali.
poczekalnia

Jak to było?

Jak to było? – Kruk krukowi oka nie wykole?
poczekalnia

RADYKALNY PRAWICOWIEC.

RADYKALNY PRAWICOWIEC. – Czy ktoś może wytłumaczyć, z jakiego powodu utożsamiono radykalnego prawicowca z narodowym socjalistą albo religijnym fanatykiem?Skoro nadrzędną wartością myśli prawicowej jest wolność jednostki i indywidualizm, to jakim cudem utożsamia się z jej radykalnym wyrazem poglądy kolektywistyczne? Radykalnym prawicowcem będzie dla mnie anarchista, który ponad wszystko nie może tolerować ograniczającej jego wolności władzy państwowej, dążący aktywnie do zniesienia instytucji państwa jako takiego.Czy można nazwać kogoś radykalnym prawicowcem, jeśli celem jego działań, jest uprzywilejowanie jego grupy kosztem wolności innych? Odmienne nurty mają takie tendencje...
poczekalnia

DZIEWCZYNY. Bądźcie ostrożne.

DZIEWCZYNY.Bądźcie ostrożne. – Zastanówcie się dwa razy, zanim pozwolicie na to, aby jakiś nieznany, nawet dobrze wyglądający kolo postawił wam drinka.Jeśli już zdecydujecie się na tak, to nie spuszczajcie swojego szkła z oczu. Wesoła noc dobrej zabawy może skończyć się bardzo niewesoło.
archiwum

Dlaczego? Dlaczego dopiero teraz gromadzą złoto w Polsce?

Dlaczego? Dlaczego dopiero teraz gromadzą złoto w Polsce? – Jeśli dłużej się nad tym zastanowić i połączyć pewne fakty, to może to być przygotowanie do pokrycia izraelskich roszczeń, popartych naciskiem amerykańskiego "sojusznika".Ps. Mam gdzieś posądzenia o antysemityzm.  Bardziej martwi mnie antypolonizm szerzony w międzynarodowych mediach.
archiwum

DLACZEGO POLSKA WALUTA JEST SŁABA?

DLACZEGO POLSKAWALUTA JEST SŁABA? – Ponieważ ma pokrycie praktycznie wyłącznie w obietnicach polityków, czyli zasadniczo w gó*nie.
archiwum

WOŚP GRA FINAŁ!

WOŚP GRA FINAŁ! – Ogólnopolskie wydarzenie. Tysiące ludzi na ulicach.W TVP.is.du, lewicowej tubie propagandy jedynej, słusznej partii, ani słowa o tym, że Polacy sami siebie ratują przed nieudolnością ich rządów, przekładających się na niewydolną służbę zdrowia.Gratulacje dla was, PiSowskie łajzy. Kidy zaczniecie marnieć i wasze zdrowie będzie wymagało napraw, życzę wam, żebyście byli leczeni na sprzęcie z czerwonym serduszkiem. Obyście gnili wtedy w środku.
archiwum

Problem Grety.

Problem Grety. – Kolorykretyzowane.
archiwum

NIGDY NIE ZAPOMINAJ, O CO WALCZYSZ!

NIGDY NIE ZAPOMINAJ, O CO WALCZYSZ! – Powiedział czule amerykański marines,po czym skrycie otarł łzę tęsknoty i wzruszenia.
archiwum

NA DOLE MASZ NADAL TO SAMO 100 zł.

NA DOLE MASZNADAL TO SAMO 100 zł. – Tak inflacja działa na siłę nabywczą pieniądza.Za to samo 100 zł nie możesz już kupić tyle samo."Siła" naszej waluty sukcesywnie spada.Warto mieć to na uwadze i wiedzieć,dlaczego tak się dzieje.
archiwum

MASZ I POMYŚL.

MASZ I POMYŚL. – Kilka, ogólnych słów o tym,dlaczego rok 2020 będzie rokiem trudnym.
Źródło: #WolnyWybór.

Chyba coś nie bardzo ogarnęli, o co chodziło z tą całą skromnością, ubóstwem, pokorą i wyrzeczeniem się dóbr doczesnych

Chyba coś nie bardzo ogarnęli, o co chodziło z tą całą skromnością, ubóstwem, pokorą i wyrzeczeniem się dóbr doczesnych –
archiwum

Murikańska demokracja zapukała dziś w irańskie drzwi. Zginął człowiek.

Murikańska demokracjazapukała dziś w irańskie drzwi.Zginął człowiek. – Zupełnie nie wiem dlaczego, od razu pomyślałem, że wojna nie zmienia się nigdy. Detale są zazwyczaj trywialne a powody jak zwykle - czysto ludzkie."War. War never changes.The end of the world occurred pretty much as we had predicted. Too many humans, not enough space or resources to go around. The details are trivial and pointless, the reasons, as always, purely human ones."

Kiedy już nastanie 2020 I przyjdą rachunki za wodę, prąd, gaz i śmieci po nowych stawkach

I przyjdą rachunki za wodę, prąd, gaz i śmieci po nowych stawkach –