Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

ZacznijDzienZPrzyjaznymGlosem

Z nami od: 7 września 2022 o 21:16
Ostatnio: 21 sierpnia 2023 o 14:36
Płeć: kobieta
Exp: 0
Jest obserwowana przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 11 (11 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 739
  • Komentarzy: 89
  • Punktów za komentarze: -177
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
W tych powalonych czasach przepełnionych cancel culture i woke'iem – Nawet JK Rowling się dostaje od lewaków (co ciekawe kiedyś była przez prawaków nienawidzona).Jak to amerykańskie powiedzenie głosi: "I don't wanna live in this planet anymore" JK Rowling Loses Millions AfterTurning Into a TransphobeIN HARRY POTTERPosted on August 9, 2023 by leTHEYERASEDHER?!
archiwum
Kanadyjski muzyk Matthew Good o niezaszczepionych:"Niezaszczepieni (na Covida) powinni zostać zabrani do Kongo, zostać ustawieni do kolejki, aby potem 14-latki za pomocą AK-47 mogły do nich strzelać." – Coraz mniej mnie dziwi radykalizacja ludzi tak bojących się covida, że byliby w stanie sprzedać własną matkę.
archiwum
Tak widzę Polskę pod zarządem PiSu i kościoła. – A ludzie się dziwią, dlaczego mówię, że chcę stąd wyemigrować.
archiwum – powód
Premier Alberty w Kanadzie uważa, że niezaszczepieni są najbardziej dyskryminowaną grupą w dzisiejszych czasach – Zgadzacie się z nią? Dajcie znać w komentarzu.
archiwum
A może warto byłoby nazwać rzeczy po imieniu... – Bezprawne lockdowny oraz poczucie bezsensu w życiu od 2020 r. doprowadzają ludzi do samobójstw.Zmieńcie mi zdanie.
archiwum
Nigdy więcej wojny! – Sprzeciw wobec wojny w Ukrainie wywołał słuszny odzew.Szkoda jednak, że nie ma takiego dużego odzewu całego świata przeciwko azerskiej agresji wobec Ormian. Ormianie poza tym, stanowili jedną z najwcześniejszych obok Żydów i Tatarów diasporę w Polsce.Z pochodzenia Ormianinem jest m.in. Robert Makłowicz.
archiwum
Uważajcie na "Łowcę Komedii" – To zamordysta, który chce wykurzyć użytkowników, którzy nie mają jedynych słusznych poglądów na pandemię. Poza tym, widać ze jest chory psychicznie, bo jedyną jego obsesją jest czytanie tego, co ktoś kiedyś napisał odnośnie pandemii. A teraz weźcie popcorn i czekajcie na jego reakcję. Być może jego następne konta też się pojawią. A wtedy je zgłoszę.
archiwum
Buddy Rich – Najszybszy perkusista świata
archiwum
Czy to normalne, że od roku 2020 tak bardzo nie znoszę społeczeństwa? – Rok, w którym pojawiła się pandemia dobitnie pokazał, że ludzie w większości podążają za modą i uważają wszystkich non-komformistów za wrogów.Nietrudno wpaść w depresję i stracić wiarę w ludzkość po czymś takim.
archiwum
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że po dwóch latach umrę na covida jako osoba niezaszczepiona, wahająca się. – Ale ludzie gdy się o tym dowiadują, już mi życzą śmierci z powodu nieprzyjęcia szczepionki covidowej.EDIT: Może się zaszczepię (przynajmniej donosowo), jak wyjadę do jakiegoś kraju Ameryki Północnej

1