Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Yellow_Jester

-1 / 3
Yellow_Jester

[demot] Cudownie jest wciągać dzieci do polityki, a jeszcze cudowniejsze jest to, kiedy robią to homoseksualiści.

15 / 15
Yellow_Jester

[demot] Kiedy wreszcie dotrze do wszystkich, że Niemcy są państwem wrogim Polsce? Naiwność naiwnością, ale Biedroń wprost przyznał się, że Wiosna jest finansowana przez Niemców.

0 / 2
Yellow_Jester

[demot] Nie czytałem, ale się wypowiem. A ja czytałam i Biblię, i Koran, więc znam różnicę między Starym i Nowym Testamentem i Koranem. Dlatego też mogę się wypowiadać na ich tematy. Dziwi mnie jednak, że ktoś uważający się za cześć naszej Cywilizacji, publicznie ogłasza, że nie zna jednej z podstaw tejże Cywilizacji i zaczyna pisać o czymś, czego nie rozumie. To trochę tak, jakby Joanna Krupa zaczęła nas pouczać z Teorii Względności. Nie uraziłeś mnie, bo raczej ośmieszasz sam siebie.

0 / 0
Yellow_Jester

[demot] @YszamanY Po co? Przecież dla Ciebie i tak będzie niewiarygodna, niewygodna, niekompetentna albo - co najmniej - nielubiana. Ja nie chcę odsunąć od władzy PiS, ja nawet nie chcę odsunąć od władzy PO-PiS, JA CHCĘ, ŻEBY WYGRAŁA PARTIA, KTÓRA ODPOWIADA MOIM POGLĄDOM. Albo przynajmniej miała własnych posłów. Bo ja nie mam obsesji i staram się myśleć samodzielnie. Od przynajmniej 40 ostatnich lat.

0 / 0
Yellow_Jester

[demot] @YszamanY Program platformy programem @YszamanY. Dokładnie tak samo tłumaczyli się kolaboranci UB - inne opcje, to zagrożenie dla Polski. Bo przecież rządy mafii niczym nie grożą, kraj się rozwija, a ludzie są szczęśliwi. Chcesz zmian, ale aż tak głębokich, żeby wszystko zostało po staremu. Realia są brutalne - jesteś hunwejbinem, nawet jeśli Ci za to nie płacą. Edit. Mam gdzieś, jak głosują inni - ja na złodzieji głosu nie oddam.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 maja 2019 o 17:37

0 / 0
Yellow_Jester

[demot] @YszamanY Nie jesteś w żaden sposób. Jak mogę polecić Ci partię, jeśli mam inne poglądy polityczne? Ja nie mam z tym wyborem problemu, bo umiem samodzielnie wyszukać potrzebne mi informacje.

1 / 3
Yellow_Jester

[demot] @Mmmon Droga Pani, on jest politykiem, więc kłamie tylko wtedy, kiedy otwiera usta, co powinna Pani doskonale wiedzieć, jeśli wiek podany w profilu jest prawdziwy. Pozdrawiam.

0 / 0
Yellow_Jester

[demot] @YszamanY Nie rozważysz - jesteś peowskim hunwejbinem. Interesuje Cię, żeby układ PO-PiS przetrwał, ale żeby do koryta dostała się mafia zamiast sekty. Jak już pisałem, dyskusja nie ma sensu.

0 / 0
Yellow_Jester

[demot] @YszamanY Uważasz, że PO-PiS ma dobry program? No wybacz, ale teraz pokazujesz, że wszelka dyskusja z Tobą mija się z celem.

-1 / 3
Yellow_Jester

[demot] Od PiS różnią się właśnie tym, że są antyeuropejscy. PiS, a zwłaszcza prezes wszystkich prezesów, to prounijny beton.

0 / 0
Yellow_Jester

[demot] @YszamanY Mylisz się, głosując na PO podtrzymujemy układ PO-PiS i wzmacniamy przez to PiS, bo nikt inny się nie przebije. Chciałem Ci pogratulować chęci utrzymania status quo, ale ja wolę z tego tramwaju wysiąść.

0 / 0
Yellow_Jester

[demot] @Xar Ciekawe, że orangutan albo panda, są chronione od poczęcia, a człowiek jest wtedy tylko zlepkiem komórek. I nie - w momencie aborcji płód jest znacznie większy i bardziej zróżnicowany. To jeden z najsłabszych merytorycznie Twoich komentarzy. Ale za to jaki postępowy!

2 / 4
Yellow_Jester

[demot] @YszamanY Bredzisz, kolego. Nie należy wybierać mniejszego zła, ale największe dobro. Każdy inny wybór jest głupi i szkodliwy zarówno dla głosującego, jak i dla państwa. Głosując na PO-PiS, głosujemy na patologię w polityce.

0 / 0
Yellow_Jester

[demot] Wychodzi na to, że Kukiz, to jednak Palikot-bis, a teraz, kiedy pojawił się Biedroń, czyli Palikot-ter, zapalił mu się grunt pod nogami.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
3 / 3
Yellow_Jester

[demot] Niby przekaz słuszny, ale telewizja państwowa w Polsce musi być prorządowa, a wandalizmu nie powinno się propagować. Świetny przykład uczuć ambiwalentnych.

3 / 3
Yellow_Jester

[demot] @YszamanY Bo większość jest głupia, a program partii musi być przystosowany właśnie do niej. Stąd właśnie głupie programy PiS-u i PO, mają tylu zwolenników, nieprawdaż?

16 / 22
Yellow_Jester

[demot] @kojot_pedziwiatr To restauracja w Kijowie na Ukrainie, więc mogli poucinać. Albo zadźgać widłami.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10123 124 następna »