Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Xfing

0 / 0
Xfing

[demot] Czyli że co? Że udziela jednego ślubu cywilnego, ale w głowie mimo wszystko ma misterny plan zagłady heteroseksualnego małżeństwa? xd

-1 / 1
Xfing

[demot] Przestańcie do kurvy nędzy tak s-rać żarem na to przeklinanie. Chcielibyście medal dostać za to, że potraficie się wyrażać bez wulgaryzmów, czy co? No to przykro mi bardzo, ale nikomu już to nie zaimponuje - osobiście wręcz uważam, że osoby nieprzeklinające są jakieś dziwne, mniej swojskie i mniej godne zaufania. Wiecie, kto też nie lubił przeklinania? Annie Wilkes z "Misery". Polecam przeczytać.

1 / 1
Xfing

[demot] No ja właśnie przez takich ludzi jak ty nie ciamciam się z nikim na publicznym widoku, a przynajmniej się staram. nie lubię ściągać na siebie krzywych spojrzeń, których w dodatku nie rozumiem

-1 / 1
Xfing

[demot] huhu gimby ostatnio myślą że bulwersowanie się na przeklinanie jest modne, lol Jesteście wstrętni, ludzie. Nawet Kondrat w "Dniu Świra" przeklinał nagminnie. I chwała mu za to. A i sorki, pisać "schrzanił" zamiast "zje bał" to chyba najbardziej pedalska rzecz, jaką można zrobić i ktoś, kto takie rzeczy popiera powinien się zaciąć zardzewiałą żyletką.

-1 / 1
Xfing

[demot] E tam, prawdziwy facet gdy zjebie to powie to, co ma ochotę powiedzieć. Bo prawdziwy facet robi to, na co ma ochotę. lel

Komentarz poniżej poziomu pokaż
2 / 2
Xfing

[demot] No ja widzę problem w nagłówku demota. Jest napisane "na prawdę" miast "naprawdę".

-3 / 3
Xfing

[demot] Ludzie, ten demot jedzie facetom, a nie laskom. Rozkmińcie zamysł zanim poczujecie bulwers.

-3 / 3
Xfing

[demot] Wieśniacki powiadasz... a ty aby nigdy nie okłamałeś dziewczyny, że coś do niej czujesz, żeby tylko zakraść się pomiędzy mięsne kurtyny? ;)

0 / 0
Xfing

[demot] Lipton92, jak już mi pojechałeś to wypadałoby jednak, żebyś najpierw zrozumiał zamysł tego demota :)

Komentarz poniżej poziomu pokaż
1 / 7
Xfing

[demot] Hehe no paradoksalnie zrobienie linii choć trochę przypominającej prostą za pomocą narzędzia pędzel wymaga jednak więcej pracy niż zrobienie kompletnie prostej linii narzędziem linia... kursor zjeżdża i wogle.

1 / 29
Xfing

[demot] To nie jest "spryt" tylko "bycie hóiem". No ale kobiety najwyraźniej wolą być manipulowane i okłamywane, by cieszyć się iluzją szczęścia niż docenić to, że ktoś nie pozostawia im złudzeń

Komentarz poniżej poziomu pokaż
8 / 18
Xfing

[demot] Ten komix nigdy nie był na komixach, zrobiłem go w paincie specjalnie dla demotywatorów.pl :P

0 / 0
Xfing

[demot] Chodzi o to, że laski, którym nie płacimy nie idą sobie gdy wszystko jest skończone (choć my byśmy tego chcieli).

4 / 4
Xfing

[demot] Generalnie to jeśli chodzi o bardzo ładne kobiety, to faceci się w nich zakoch-ują bardzo szybko i często. A dla takiej kobiety, która jest do tego przyzwyczajona, każdy zakochany jest tylko kolejnym nieciekawym zakochanym, nikim więcej. Dlatego atrakcyjne kobiety lecą na kolesi, którzy, z braku lepszego wyrażenia, nie liżą im dup, tylko błyszczą intelektem, złośliwym dowcipem i zgrywają niedostępnych. Prawie wyłącznie te cechy posiadają ostatnie skurczybyki, choć nie tylko oni (choć spośród "dobrych chłopców" mało kto się orientuje, że właśnie takie zachowanie pociąga dziewczyny). Nie powinniśmy się dziwić, że dziewczyny z reguły mają gdzieś tych, którzy za nimi biegają... po prostu swego zainteresowania nie wolno ujawniać na zbyt wczesnym etapie znajomości, bo jest to dla niej zabójstwem - z powiernika bądź przydupasa nigdy nie ma kochanka.

-1 / 1
Xfing

[demot] Demotywator to by był jakby ten drągal stał pod górę, jak mi. Wtedy to jest dopiero koszmar sie wyszczac.

1 2 następna »