Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Wulk52

1 / 5
Wulk52

[demot] Co? A ja akurat w OBI kupiłem, nie wiedziałem, że nie sprzedają. Przepraszam ;)

1 / 1
Wulk52

[demot] @Rydzykant ale pedofilia jest tylko w kościele, wszędzie indziej jest to tylko orientacja seksualna. Poza tym artystom wolno więcej (jak to mówili obrońcy Polańskiego), to może sportowcom też ;)

0 / 0
Wulk52

[demot] Ta seria fajna, ale czym nowsza seria tym gorsza. Jak np w ostatniej odsłonie wmawiali dzieciom, że klimat się nigdy w historii ziemi nie zmienił, tylko zmienia się przez człowieka. Szkoda, że ideologia, czy moda potrafi wszystko zepsuć :(

1 / 1
Wulk52

[demot] @sfzgkkp w promieniu 2km to zajmuje ok. 12-13km2, czyli ok.6-6,5mld.km2 ;)

1 / 1
Wulk52

[demot] Będzie ciężko, biorąc pod uwagę, że człowiek jest nośnikiem cywilizacji. Choć tutaj widzę, że bardziej chodzi niektóry o współczesną technologię ;)

4 / 4
Wulk52

[demot] Stare chińskie przysłowie mówi: "ty mi zjesz pracę domową, to ja zjem ciebie" ;)

0 / 0
Wulk52

[demot] Nieprawda, będą tam sprzedawane podobizny Kaczyńskiego.(Czego innego można się spodziewać po sanacji 2.0) :(

0 / 0
Wulk52

[demot] @voot1 tylko przy zatrzymaniu gospodarki i wpompowaniu pieniędzy na rynek straszył deflacją :(

-1 / 1
Wulk52

[demot] @y0u najłatwiej wytłumaczyć kostkę w słoju, bo prezesa NBP można wytłumaczyć "mierny, bierny, ale wierny" lub po prostu "sanacja", ale to niczego nie tłumaczy większości, bo to bardziej skomplikowane, a wyznawca partyjny tego i tak nie zrozumie, niezależnie od starań :(

-1 / 1
Wulk52

[demot] @rafik54321 nie muszę jawnej propagandy oglądać, tym bardziej akceptować, a pokrętny język waszmościa świadczy raczej, że jest waść albo idiotom(we współczesnym znaczeniu), albo ukraińskim propagatorem, bo powtarza waść dzisiejszą propagandę, nie mającą nic wspólnego z wiedzą historyczną, a z fantazjowania rosyjska historiografia słynie, więc Ukraińcy mieli na czym się wzorować

-2 / 2
Wulk52

[demot] @BrickOfTheWall jedynie państwo okupujące Palestynę nie współpracowało(bo jeszcze nie istniało), ale co to zmienia?

-2 / 2
Wulk52

[demot] @rafik54321 Jaka Ukraina? Przecież Putin wydłuża historię Ukrainy z ok 200lat do tysiąca, a Ukraińcy jeszcze dalej idą w fantastykę. Obecną historia Ukrainy, "Ukraińcy" zaczęli wymyślać po pomarańczowej rewolucji, by jeden z ludów sowieckich oddzielił się od pozostałych w sposób sztuczny.

0 / 2
Wulk52

[demot] @El_Polaco to niech sobie Kolega jeszcze pomyśli, że Amazon chcąc z ekranizować Silmarillion, kupił prawa tylko do "Władcy pierścieni" i "Hobbita" ;)

-1 / 1
Wulk52

[demot] Przecież Po w ten sposób walczył z wrogami, skądś musiał się wziąć "styl pandy" ;)

3 / 5
Wulk52

[demot] @MG02 białe małżeństwo to zero seksu po ślubie, prokreacja też nie wchodzi w grę. Tak poza tym przed ślubem nie ma małżeństwa.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »