Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

WolnyAdam

Z nami od: 2 lipca 2016 o 20:50
Ostatnio: 26 września 2016 o 23:33
Exp: 1
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 16 (15 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 306
  • Komentarzy: 3
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Kolejny Grey... Feministki uganiają się za prolajfowcami, a przemoc wobec kobiet w erotycznej literaturze i filmie kwitnie.

Kolejny Grey... Feministki uganiają się za prolajfowcami, a przemoc wobec kobiet w erotycznej literaturze i filmie kwitnie. –
Źródło: W mieście wojewódzkim w północnej Polsce wykonano kobietom-niewolnicom zmuszanym o nierządu ogromne tatuaże z tekstami z 50 twarzy Greya. Były tama nawet nazwiska, dozorcy kobiet przypuszczali więc, że nigdy ich nikt nie ukarze. Oprócz skrajnej przemocy d
archiwum

Zapobieganie samobójstwom w armii, w tym w marynarce USA. ,,Każdy żołnierz i każdy dzień ma znaczenie". ,,Every day matters".

Zapobieganie samobójstwom w armii, w tym w marynarce USA. ,,Każdy żołnierz i każdy dzień ma znaczenie". ,,Every day matters". – Słowo navy, czyli granatowy i marynarka pochodzi od słowiańskiega Nawia, czyli niebiańska kraina, tak jak ghost pochodzi od słowa gość. Hasło ,,ma znaczenie" jest często przerabiane przez Amerykanów w różnych kontekstach. Prawdopodobnie zaczęło się od ,,Black life matters", czyli akcji pro-life na rzecz zachowania ciemnoskórych płodów. Wadą akcji jest to, że niektórzy jej przedstawiciele łączą ,,akcję depopulacji" czarnych w USA nie tylko klinikami aborcyjnymi w gettach, ale także ze szczepieniami, które ratują życie zarówno białych jak i czarnych. Nasz kolega, który lubi wojsko przechodził ostatnio 9 dniową chorobę z gorączką i dwudniową wysypkę, a ma kontakt z dwoma kobietami w ciąży, w tym z siostrą. Należy pamiętać, że epidemia powaliłaby najdrożej uzbrojoną armię. Oboje interesujemy się wojskiem, a także psychologią i socjologią wojskową, która jest bardzo ważna. Charakter żołnierza, jego temperament , a także zasady mają ogromne znaczenie w obronności. Zdrowiej chłopie!
archiwum

Lekarze przeciwko antyszczepionkowcom: ,,Nie wracajmy do XIX w."!

Lekarze przeciwko antyszczepionkowcom: ,,Nie wracajmy do XIX w."! – To smutne, że tak inteligentne środowisko, jakim są lekarze, nie może przeciwstawić się jednemu fałszywemu, wycofanemu artykułowi z 1998 r., przeciwko któremu powstało co najmniej 10 innych całkowicie mu przeczących. Wakefield - autor artykułu fałszował wyniki, opisał np. grupę 12 dzieci jako 13-nastoosobową. Wg słów ekspertów artykuł wywołał kryzys w skali globalnej i w 20 lat po ukazaniu się wywołał w samej tylko Anglii 2 zgony z powodu odry i tysiące zachorowań na tę chorobę.
archiwum

Zdrowa 10-latka z ZOK, OCD czyli rzekomym zespołem obsesyjno-kompulsynym. Kto ma problem, ona czy rodzice? Po co Amerykanie prowadzą do lekarzy specjalistów zdrowe dzieci? Dotyczy to nie tylko psychiatrów.

Zdrowa 10-latka z ZOK, OCD czyli rzekomym zespołem obsesyjno-kompulsynym. Kto ma problem, ona czy rodzice? Po co Amerykanie prowadzą do lekarzy specjalistów zdrowe dzieci? Dotyczy to nie tylko psychiatrów. – Dziecku wynajduje się chorobę i nagrywa. Internet kwitnie od nagrań zupełnie zdrowych dzieci, które rzekomo mają autyzm, bo raz nie zareagowały na imię, pokręciły się w koło, albo ustawiły auta w rządku. A gdzie prywatność dzieci? Roszczenia? Udawani mali pacjenci szkodzą tym prawdziwym, dla których już nie ma miejsca w kolejce. Wymyślanie chorób u dziecka to zespół Munchausena by proxy. Na ten zespół cierpi opieka socjalna w Niemczech i Norwegii. Jeżeli cudzoziemcy tak kochają dzieci, to niech je sobie urodzą. Wystarczy podniesienie głosu przez rodzica na pracownika, który wszedł do jego domu i rodzic dostaje łatkę pieniacza. Dziecko boi się pracownika? Na pewno ma lęki. Odbieranie dzieci trwa jeden dzień. Rodzimych dzieci na Zachodzie i Północy jest bardzo mało, dzieci polskie są łakomym kąskiem. Dwójka Norwegów porwała swoje bliźniaczki odebrane po porodzie matce cierpiącej na łagodną nerwicę do Polski mówiąc ,,Tu rodzina biologiczna jest ważna". Są ścigani przez swój urząd...
archiwum

Voice Mother Teresa from Kalkuta, India news indyjskie wiadomości o kanonizacji. Była obmawiana za przeciwstawienie się aborcjonistom, podobnie jak Jan Paweł II.

Voice Mother Teresa from Kalkuta, India news indyjskie wiadomości o kanonizacji. Była obmawiana za przeciwstawienie się aborcjonistom, podobnie jak Jan Paweł II. – Urodziła się w dość zamożnej rodzinie w Skopje na terenie dzisiejszej Albanii. Zmarła w 1997, tym samym roku co Księżna Diana.
archiwum

Szczepionka przeciwko HIV? Zabawna animacja!

Szczepionka przeciwko HIV? Zabawna animacja! – Animacja przedstawia także jak powstają i działają szczepionki w ogóle. Należy pamiętać, że w polskim mieście, gdzie wybuchła odra z powodu zaniedbania lub trudności w przeprowadzeniu kwarantanny i odnotowano trzy przypadki choroby, aż 20% dzieci nie było zaszczepionych. Kwarantanna oznacza czasową izolację osób. W USA jeden lekarz prowokacyjnie zgłosił, że po szczepionce zamienił się w Hulka, wg prawa amerykańskiego pracownik musiał to zanotować. Lekarz otrzymał następnie telefon, czy żartobliwy wpis nie może być wymazany, pracownik samodzielnie nie może tego zrobić. Nieco irracjonalny strach przed trójskładnikową szczepionką MMR nie ma żadnych podstaw, wręcz szczepionka zawiera w swoim składzie proporcjonalnie mniej konserwantów niż zawierałaby w trzech pojedynczych dawkach. Lekami trójskładnikowymi tak samo dobrze przebadanymi jak szczepionki są np. łączone preparaty przeciwbólowe, nasercowe, hormonalna terapia zastępcza dla kobiet, środki antykoncepcyjne i wiele innych.

Pacjent opisuje drobne lecz ważne błędy drogiego tatuażysty w higienie. Tatuażysta nie jest medykiem, nie rozumie, że dotykanie w rękawiczkach drzwiczek autoklawu, czyli szafki do sterylizacji jest zabronione. Chodzenie ,,w rękawiczkach" także.

Pacjent opisuje drobne lecz ważne błędy drogiego tatuażysty w higienie. Tatuażysta nie jest medykiem, nie rozumie, że dotykanie w rękawiczkach drzwiczek autoklawu, czyli szafki do sterylizacji jest zabronione. Chodzenie ,,w rękawiczkach" także. – Nie wolno w rękawiczkach dotykać niesterylizowanej maszynki, klamek, komórki czy długopisu. Folia na stole to żadne zabezpieczenie, powinna być jednorazowa mata medyczna na metalowym stoliku jak przy operacji. W internecie jest dużo opisów o gorączkach po tatuażu. warto wtedy wydać ok. 2 tys. złotych i przyjąć leki antyretrowirusowe, aby nie rozwinęło się zakażenie wirusem HIV. Jeszcze bardziej niebezpieczny jest wirus zapalenie wątroby typu C, jest bardziej zakaźny i szybciej zabija niż HIV. Nie chcemy nikogo wpędzać w depresję, ale tatuaż jest zdarzeniem medycznym i zdrowotnym.
archiwum

Ciepłe żarty z teledysku z babochłopką, która rzuca kawą z laktozą. ;) DOBRE!

Ciepłe żarty z teledysku z babochłopką, która rzuca kawą z laktozą. ;) DOBRE! – A może nie otrzymała mleka sojowego? ONA śmieci na dworcu, a potem pewnie narzeka, że świat to brud i chaos. ;)
archiwum

1999 morderstwo z użyciem lalki ,,Hello Kitty" jako schowka. Narkotyki dla dziewczynek? Demoralizacja motywu za zgodą i wiedzą producenta marki: Sanrio.

1999 morderstwo z użyciem lalki ,,Hello Kitty" jako schowka. Narkotyki dla dziewczynek? Demoralizacja motywu za zgodą i wiedzą producenta marki: Sanrio. – Filmik przedstawia i tak łagodniejsze użycie ,,Hello Kitty" w gadżetach niż wygląda ono w rzeczywistości.
archiwum

Gotowe łóżko? Miłosne pocałunki? Tak to ruska ikona!

Gotowe łóżko? Miłosne pocałunki? Tak to ruska ikona! – Anna i Joachim, rodzice Marii, najczęciej przedstawiana para zakochanych w średniowieczu obok rycerza Tristana i królewny Izoldy. Dziś imieniny Anny! Każdej Annie i Ani składam gorące życzenia!
archiwum – powód

Czy planowanie II dziecka nawet za 500 zł i całej masie innych dodatków jest rozsądne w niespokojnych czasach?

Czy planowanie II dziecka nawet za 500 zł i całej masie innych dodatków jest rozsądne w niespokojnych czasach? – Dziecko to duża odpowiedzialność, lepiej zapewnić bezpieczeństwo jednemu dziecku, niż narażać dwoje.
archiwum

Apeluję i niejechanie na Światowe Dni Młodzieży ze względu na ryzyko wybuchu paniki w tłumie.

Apeluję i niejechanie na Światowe Dni Młodzieży ze względu na ryzyko wybuchu paniki w tłumie. – Na zdjęciu ćwiczenia przed ŚDM. Należy pamiętać, że wśród pielgrzymów będzie dużo osób na kulach lub małych dzieci. Wiernym mówiącym obcym językiem trudno jest wydawać zrozumiałe polecenia. Jak ktoś się uprze jechać, to niech nie zabiera stelaży, krzeseł, transparentów, szkła i zadba o wygodne obuwie, naładowaną komórkę i apteczkę pierwszej pomocy!
archiwum

Baczyński w dziecińswie: zdolny, pogodny ilustrator bajek dla dzieci.

Baczyński w dziecińswie: zdolny, pogodny ilustrator bajek dla dzieci. – Ciekawe jest też to, że znał literaturę francuską i pisał wiersze w tym języku. Wiersze często kaligrafował i ilustrował. Z czasu jego dzieciństwa zachowało się mnóstwo wesołych zdjęć z mamą i tatą.
archiwum – powód

Rolnik jeszcze bardziej szuka żony do 500 +. Bez jego pracy mięso i inna żywność zdrożeją.

Rolnik jeszcze bardziej szuka żony do 500 +. Bez jego pracy mięso i inna żywność zdrożeją. – W Polsce statystyczne gospodarstwo ma 11 h, to wystarczy by być w programie 500 Plus. Pracownicy dużych gospodarstw też zajmą się dziećmi, w efekcie produkcja zmaleje, a jedzenie zdrożeje. 500 zł stanie się mniej warte, bo rynek sam zacznie łapać równowagę.
archiwum

Po co polska gazeta silnie kontrastuje i zaciemnia zdjęcie zasinienia żony Johnnego Deppa - Amber Heard, to nieuczciwość!

Po co polska gazeta silnie kontrastuje i zaciemnia zdjęcie zasinienia żony Johnnego Deppa - Amber Heard, to nieuczciwość! – Zasinienie ma być większe niż w rzeczywistości, po co? Depp to cham, owszem, ale dowodami nie wolno manipulować, a gdyby chodziło w gazecie o poważniejszą sprawę niż celebryci? Link na dole.

1