Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Wisus62

5 / 7
Wisus62

[demot] @w0lnosc No cóż dzięki tym urzędnikom zmniejszamy bezrobocie i mamy co wydawać na rozwój :) Wolę jednak taką propagandę niż marudzenie, że nic się nie robi. Żegnam. Pracuj dalej nad swoją propagandą

4 / 6
Wisus62

[demot] Odpowiem piosenką........ https://www.youtube.com/watch?v=kfH1hxvAN30 A gdyby Prezydent Duda spełnił swoją obietnicę z 2015r o emeryturze bez podatku to zostałoby Pani 270 zł w portfelu przy emeryturze 1500 zł. Gdyby zlikwidował umowy śmieciowe jak obiecywał zarobki były by jeszcze wyższe niż 4 zł/h Gdyby zlikwidował molocha i darmozjada NFZ nie czekała by Pani do lekarza specjalisty 6 miesięcy a pewnie tak jest bo przy wieku 87 lat pewnie i tu strzyka i tam strzyka.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 lipca 2020 o 16:31

4 / 10
Wisus62

[demot] Owszem i to całkiem niedawno księża rozpalili w Gdańsku stos, na którym spłonęły książki o Harrym Potterze, saga "Zmierzch", ale też gadżet z Hello Kitty, afrykańska maska i figurki słoni.

3 / 5
Wisus62

[demot] Do autora demota Pokaż mi choć jedną wypowiedź gdzie Rafał Trzaskowski obraża nazywając kogoś zboczeńcem i dewiantem. Bo ja mogę zacytować wiele takich wypowiedzi Prezydenta Dudy.

6 / 8
Wisus62

[demot] @w0lnosc Gdyby zrezygnować z naszego uczestnictwa w UE to w tej chwili Nasz wielce szanowany prezydent Duda nie miałby się teraz czym chwalić. Ja w przeciwieństwie do Ciebie korzystam z bardziej zróżnicowanych źródeł i potrafię rozpoznać propagandę :) Co do kosztów i zysków naszego uczestnictwa w Unii to zapraszam na stronę https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/ile-polska-dostala-z-ue-a-ile-wplacila-do-unijnego-budzetu/qeyfvn6 i nie jest to propaganda tylko twarde liczby :). Mam nadzieję, że sobie poradzisz z liczbami :).

6 / 10
Wisus62

[demot] @w0lnosc Jeszce raz powtórzę. Warszawa stale się zmienia na lepsze. Rząd się budzi tylko wtedy gdy są wybory. Tak jest z tymi "oczkami wodnymi". Piszesz, że nic się nie robi w Warszawie? "Od 2004 r. Polska jest największym beneficjentem wspólnotowych środków, spośród wszystkich państw członkowskich, a sama Warszawa pełni rolę lidera w ich wykorzystywaniu. Do tej pory stolica z budżetu Unii Europejskiej pozyskała ponad 17,6 mld zł, co w przeliczeniu daje aż 10 tys. zł na jednego mieszkańca. To jeden z najwyższych wyników nie tylko w Polsce, ale i w całym naszym regionie." Polecam lekturę broszury: http://europa.um.warszawa.pl/sites/europa.um.warszawa.pl/files/broszura_fundusze_ue_internet.pdf ze szczególnym uwzględnieniem stron oznaczonych zielonym kolorem. Ale tak to jest jeśli swoją wiedzę czerpie się z TVP lub z demotywatorów. Radzę sięgnąć głębiej do innych źródeł. Wiedza naprawdę nie boli.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 2 lipca 2020 o 9:29

7 / 9
Wisus62

[demot] @w0lnosc Pytałem czy mieszkasz w Warszawie ponieważ będąc na miejscu inaczej byś pisał. Argumentów mam jeszcze sporo ale nudzi mnie dyskusja z kimś kto na wszystko odpowiada jednym i tym samym....bo Trzaskowski jest winny, bo nic nie robił albo inni też nic nie robili. Gdyby było źle i Trzaskowski (A wcześniej Walzówna) nic nie robili nie mieli by takiego poparcia w Warszawie. Przepraszam też nie czuję się w obowiązku pisać ponieważ dopiero po moim wpisie się poprawiłeś nieco ale i tak na koniec dodałeś, że to jest nic bo by się wchłonęło. Ale cieszę się, że dzieki mnie nauczyłeś się przeliczać jednostki. BRAWO :). Pod jednym z zalanych mostów? W Warszawie jest sporo schronisk i naprawdę nie musisz

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 2 lipca 2020 o 9:01

-2 / 8
Wisus62

[demot] Widzę, że ktoś pilnie się uczy na TVP propagandy. A i jeszcze jedno wzorem ministrów i aparatczyków z PIS.......to zdanie jest wyjęte z szerszego kontekstu

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 lipca 2020 o 8:08

5 / 7
Wisus62

[demot] @w0lnosc No niestety nie jest tak poszechna skoro jest mowa o beczkach. Niektórzy nadal twierdzą, że ziemia jest płaska. Mam pytanie...czy mieszkasz w Warszawie? Bo zwykle najwięcej do powiedzenia o Warszawie mają ludzie, którzy w niej nie mieszkają.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 lipca 2020 o 23:50

7 / 9
Wisus62

[demot] @w0lnosc Powołałeś się na demotywatory to jest naprawdę śmieszne :). Co do jednego się zgadzam. trzeba w miastach stawiać na zieleń. Niestety nie można zmienić wszystkiego w jeden rok. "Co najmniej do połowy maja w Warszawie nie będą koszone trawniki. Taką decyzję stołeczny ratusz podjął ze względu na panującą suszę. Wcześniej apelowali o to miejscy aktywiści. "W zależności od warunków pogodowych, pierwsze koszenie planujemy w połowie maja. Rzadsza pielęgnacja polepsza warunki na wyspach ciepła, tam, gdzie jest większa wilgotność pozostawiamy naturalne łąki" - napisała w niedzielę na Twitterze Karolina Gałecka, rzeczniczka ratusza. Ale nawet to wykorzystuje się do ataków na RT

9 / 11
Wisus62

[demot] @w0lnosc I znowu pogratuluję Ci źródeł, z których czerpiesz wiedzę :).Demotywatory to naprawdę świetne źródło i aż dziwne, że MEN nie zaleca korzystania z tego źródła. Owszem są miejsca gdzie ilość opadów jest większa :). Zwykle tam są dwie pory:) sucha i deszczowa. My niestety działając tak jak dotychczas zmierzamy właśnie do takich miejsc gdzie najpierw jest susza a później takie opady deszczu, że można się poczuć jak w dżungli. Ale skoro piszesz, że 10 % rocznych opadów w ciągu 30 minut to pikuś to jestem pod wieeeeelkim wrażeniem.

5 / 5
Wisus62

[demot] A ja bym napisał, że ruch w Warszawie odbywa się płynnie :) Fakt esbek2 jest Zarząd Transportu Miejskiego :) W ciągu pół godziny spadło w Warszawie 10% statystycznych opadów rocznych.

1 / 9
Wisus62

[demot] @Saladyn1 Sprawa nie dotyczy tylko Warszawy lecz wszystkich miast. Tak samo na wschodzie Polski jak i na zachodzie. Niestety. I dlatego trzeba skończyć z dzieleniem społeczeństwa i zabrać się za konkretną robotę a nie dopytywać się kandydatów na Prezydenta czy kupuje dżem albo dlaczego syn nie przystąpił do komunii. Koszowy piszesz "PiS przynajmniej trochę niektóre zasady moralne forsuje (jak np. zakaz handlu w niedzielę), wiec jak mam do wyboru: a) kiepskie PO oraz b) kiepski PiS, ale z niektórymi zasadami, to w efekcie głosuję na (b)". Napiszę, że handel w niedzielę ma wpływ na moralność PiSu jak zorza polarna na miesiączkowanie pingwinów. Wystarczy zajrzeć do sklepów, które są czynne w niedzielę. po mszy zawsze robi się w nich tłok.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 lipca 2020 o 12:20

12 / 14
Wisus62

[demot] @w0lnosc Gratuluję wiedzy matematycznej. Jest porażająca.Po przeliczeniu jest to 30 litrów na metr kwadratowy. W niektórych miejscach Warszawy spadło nawet 48 litrów na METR KWADRATOWY!!. Dla wyobrażenia z jaką siłą natury mieliśmy do czynienia to podam, że średnia ilość opadów w Warszawie wynosi 501mm na rok. Owszem masz rację żadne miasto sobie nie poradzi z takimi opadami ze względu na wszechobecny beton. Ale nie Po budowała wszystkie miasta nie tylko w Polsce.Twoje twierdzenie, że winny jest Trzaskowski lub Gronkiewicz- Walz jest ogromnym nadużyciem. Warszawa należy do najbardziej zielonych miast http://zzw.waw.pl/baza-wiedzy/tereny-zieleni/. Napisałeś "parę beczek" widać , że nie masz najmniejszego pojęcia co to jest mała retencja. Prezydent Duda wywarza od dawna otwarte drzwi albo usiłuje się podpiąć pod programy samorządów, które od co najmniej roku zajmują się tym tematem. Doucz się najpierw i później zabieraj głos. Bo i z matematyki jak i z przyrody .....pała.

1 / 3
Wisus62

[demot] Nie widziałem by entuzjaści Trzaskowskiego wyrywali transparenty entuzjastom Dudy, Nie widziałem na spotkaniach wyborczych by ci drudzy byli wyzywani przez pierwszych.

4 / 16
Wisus62

[demot] @w0lnosc Masz informacje z TVP czy sam wyszukałeś ile deszczu spadło w Warszawie? 1. Wedle moich informacji wyszukanych w internecie "Powstaje pytanie, jaka suma opadów deszczu w takim stopniu sparaliżowała Warszawę? Odpowiedź przynosi bezpośredni pomiar wykonany na stacji IGF. Okazuje się, że między godziną 16:00, a 16:40 spadło około 30-32 mm wody (w czasie głównej ulewy)" Żadne miasto w Polsce nie pozostało by suche. 2. Warszawa jako pierwsza w Polsce dołącza do programu „Zielone Miasta”. Prezydent Rafał Trzaskowski podpisał porozumienie o przystąpieniu Warszawy do programu Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju. Otwiera to przed naszym miastem nowe szanse rozwoju i finansowania inwestycji przyjaznych środowisku. - To kolejny krok, który ma nam pomóc efektywnie walczyć z ociepleniem klimatycznym i być w gronie najbardziej efektywnych zielonych miast na świecie - powiedział prezydent m.st. Warszawy, Rafał Trzaskowski przed podpisaniem umowy. 3. 8 sie 2019 - Warszawski Ratusz uruchomi program dotacji do budowy urządzeń małej retencji wody. Dotacje będą przyznawane na budowę przydomowego zbiornika deszczówki lub studni chłonnej. Z dofinansowania będą mogli skorzystać zarówno właściciele domów jednorodzinnych, jak również spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. W obu przypadkach ratusz pokryje do 80 proc. kosztów. W przypadku instalacji dla domów jednorodzinnych maksymalne dofinansowanie wynosi 4 tys. zł, w przypadku spółdzielni i wspólnot - 10 tys. zł.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 30 czerwca 2020 o 23:08

0 / 0
Wisus62

[demot] 28 czerwca 2020 odbędzie się jubileuszowy program 1 z 10 :) Tu oglądalność będzie rekordowa.

0 / 0
Wisus62

[demot] Ja rozumiem sądząc po wpisach, że gentlemanów tu nie ma bo zostawili by dziewczynę samą z problemem :D

0 / 0
Wisus62

[demot] @Xar Wiesz:). Co niektórzy wierzą w moc taśmy klejącej i wiedzą, że nawet woda nie zaszkodzi :D). Ale to tylko ci co sklejają statki by pokazać jak wspaniale rządzą

-1 / 3
Wisus62

[demot] Tak się zastanawiam czy już nie powinni zmienić nazwy POLICJA na MILICJA OBYWATELSKA

Komentarz poniżej poziomu pokaż

1 2 3 4 5 6 7 8 następna »