Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Will_Find_A_Way

0 / 0
Will_Find_A_Way

[demot] @xor82 Ten demotywator ich nie broni Ale pokazuje, że jak ich krytykujesz, to w niektórych krajach zawija Cię policja. Anglia / Niemcy / Francja / Szwecja.

0 / 0
Will_Find_A_Way

[demot] @viragolo Trollujesz, czy faktycznie aż tak płytko postrzegasz świat i nie wiesz jakie mechanizmy na nim zachodzą? Żadne bajeczki dla naiwnych. Ale dane wrzucone na oficjalny serwer rządowy. Mówiące o technologii o której od dawna wiadomo.

-1 / 3
Will_Find_A_Way

[demot] @Borsuk231 Są w Polsce, obowiązuje ich taka sama kultura zachowania jak innych. Wybierać, to sobie można długość jeansów, albo nie/wyznawanie jakiejś religii. A standardy społeczne, są jedne dla wszystkich. Całe bydło albo się do nich stosuje, albo niech buli mamonę. Moja prywatna ocena.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 maja 2018 o 20:15

0 / 0
Will_Find_A_Way

[demot] @viragolo No widzisz, nie rozumiesz. Kolor skóry i wyznanie, to co innego niż avatar. Są znacznie mniej osobiste. Nie wybrane niejako samodzielnie. Ale narzucone przez religię lub genetykę jak kolor skóry - których większość nie wybiera. Więc nie można zestawić avataru z kolorem skóry czy religii. Za wąsko postrzegasz sprawy Panie...

-3 / 5
Will_Find_A_Way

[demot] ~idiotowjestzaduzo Człowieku, ale przynajmniej walczysz. Wielu ludzi po prostu nie rozumie co zrobili. Trzeba by zostawiać info - zaiebałeś/aś pół chodnika jak cfel. Albo: jak pieprzniesz w dresów na ławce słoikiem z okna, bo jest pierwsza w nocy, oni drą japę, Ty masz rano robotę, a policja odebrała zgłoszenie o 22:30.... I tyle zdziałali, że nie przyjechali. To w słoiku info na dużej kartce: morda drecholnia, noc jest.

-1 / 1
Will_Find_A_Way

[demot] @barteqssss Tak. Pisanie nic nie zmieni na dużą skalę. Co to za ludzie, którzy głosują na ludzi zmieniających co chwilę partie...

1 / 5
Will_Find_A_Way

[demot] @barteqssss @jaKlaudiusz Ukraińcy jeszcze dodatkowo przyzwyczajają Polaków do poli/wielo/kulturowości. Czyli zmiękczają przed przyjmowaniem islamistów. Przy okazji. Widzicie ile minusów: PiSiory, bo PiSania prawdy o PiSuarze nie zniesą. Lewaki, bo krytyka MultiKulti. PO bo wspomniane w treści - negatywnie. A i tak jest 10/15. Czyli jednak ktoś myśli. Jest nadzieja.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 maja 2018 o 12:04

-1 / 9
Will_Find_A_Way

[demot] A doczytałeś gdzieś, że: RAZ - Żydzi stoją za wpuszczaniem islamistów do Europy. Wiele wideo znanych Żydów pokazuje, że to prawda. Bo są na nich ZA TYM i popierają to. A ogrom urzędników i polityków w EU to właśnie Żydzi. Jak niegdyś w UPA na UKR i UB, BEZPIECE etc. w PRLu. DWA - Żydzi nie wpuszczają jednocześnie islamistów do siebie. Czytałeś coś w ogóle? Bo średni mądry komentarz napisałeś. Choć na pewno jesteś przekonany, że bardzo mądry, trafny i stonowany. Nie. Raczej naiwny.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 maja 2018 o 11:50

-2 / 2
Will_Find_A_Way

[demot] @Rhz Dziękuję. :) @Dunkelheit92 Choć rządzą światem jako USrael, to jednak rasowi debile. Że wrzucają takie pliki na serwery. Albo ich, pracownicy, chcący informować świat - celowo

Komentarz poniżej poziomu pokaż
Komentarz poniżej poziomu pokaż
-3 / 9
Will_Find_A_Way

[demot] Skąd ty wiesz, czego jestem przykładem? Pisanie to pseudomądrych ludzi z sieci emocjonalnie, w żaden sposób nie zdradza tego co jednostka robi w sprawach istotnych. Widzisz, stworzyłeś powyżej pseudomądrość. Że coś niby o mnie wiesz. A to, że bronice osób, które parkują na patolę, już wiele mówi o waszych potencjalnych poglądach. Ale to trzeba mieć coś w głowie. Żeby te różnice widzieć. Zylu....

Komentarz poniżej poziomu pokaż

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1037 38 następna »