Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Will_Find_A_Way

Z nami od: 23 lutego 2012 o 20:30
Ostatnio: 26 listopada 2018 o 11:33
Wiek: 35
Płeć: mężczyzna
Exp: 29
O sobie:

Człowiek myślący.

Jest obserwowany przez: 5 osób
  • Demotywatorów na głównej: 9 z 137 (128 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 7422
  • Komentarzy: 983
  • Punktów za komentarze: 276
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 
archiwum – powód
EUROPA - DZIŚ – I JUTRO. POJUTRZE. POPOJUTRZE.
archiwum – powód
RÓŻA THUN ZORGANIZOWAŁA AKCJĘ – ZBIERANIA PODPISÓW O OCHRONIE FLAGI EUROPEJSKIEJ - ROBIĄC Z TEJ FLAGI OBRUS.PRZY OKAZJI.. UWAŻAM, ŻE NIEDOBRZE JEJ W BIAŁYM. ORAZ, ŻE UNIA EUROPEJSKA POWINNA ZOSTAĆ ZNISZCZONA.
archiwum – powód
PODATKI NA BENZYNĘ 10 GR NA LITRZE - MYK! I WPROWADZONE! – - USTAWA 447 ZBAGATELIZOWANA - CHOĆ WYPŁACAĆ SIĘ Z TEGO BĘDĄ JESZCZE OGROMNIE DZIECI ICH DZIECI DZIECI ZA 200 LAT - MYK! I JEST!- POSTAWIMY NOWE MUZEUM ŻYDOWSKIE ZA 100 MLN ZŁOTYCH, A ONI JEDZĄ KROMKĘ CHLEBA Z PARÓWKĄ NA OBIAD W SZPITALACH, POTEM UMIERAJĄ NA REKONWALESCENCJI PO OPERACJACH Z WYCIEŃCZENIA ORGANIZMU I BRAKU SKŁADNIKÓW MINERALNYCH - MYK! I PODPISANE!- 5 000 000 UKRAIŃCÓW A NOWI JADĄ I MILIONY POLAKÓW ZA GRANICAMI KRAJU (PREZENT PO PO I ICH WŁASNE DZIAŁANIA) - MYK! I DZIEJE SIĘ!- WYPOWIEDZI NASZEGO MINISTRA SPRAW ZAGRANICZNYCH CZAPUTOWICZA WE FRANCUSKIEJ GAZECIE, ŻE POLSKA TEŻ BĘDZIE PRZYJMOWAŁA IMIGRANTÓW ISLAMSKICH ZA PRZYKŁADEM JUŻ TO ROBIĄCYCH KRAJÓW STAREJ EU. - MYK! I CO NAM ZROBIĄ! ZNÓW ZAMIENIMY SIĘ Z PO NA KILKA LAT!- WŁAŚNIE WPUSZCZAMY KILKA RAZY WIĘCEJ WOJSK USRAELA DO POLSKI NIŻ JEST OBECNIE - MYK! I LEPIEJ NIE FIKAJCIE! KOLEJNO "NWOCZESNOŚCI" ODPALAMY NIEDŁUGO!A POPARCIE NAM ROŚNIE *\.(^o ^)./*[A TE TREŚCI SĄ PEWNIE ZA_FAJNE NA GŁÓWNĄ]
archiwum
IZRAELSCY SNAJPERZY ZNÓW MORDOWALI PALESTYŃCZYKÓW – Wczoraj na granicy Strefy Gazy doszło do wielotysięcznych protestów Palestyńczyków w związku z otwarciem przez USA swojej ambasady w Jerozolimie i uznaniu tego miasta przez amerykańskie władze za stolicę Izraela (przypomnijmy - Jerozolima została zajęta przez Izrael dopiero w 1967 roku w trakcie tzw. wojny sześciodniowej). Izraelscy snajperzy otworzyli ogień do protestujących Palestyńczyków. Zginęło co najmniej 55 osób, a rannych zostało ok. 2400. Niemal w tym samym czasie Warszawa podświetla w barwy Izraela PKiN oraz Most Śląsko-Dąbrowski. Powód: Pod koniec ubiegłego roku Donald Trump niespodziewanie uznał Jerozolimę za stolicę Izraela. Do tej pory wszystkie państwa na świecie uznawały, że stolicą Izraela jest Tel Awiw. USA wyłamały się jako pierwsze. Sama Jerozolima została zajęta przez siły izraelskie dopiero w 1967 roku (w trakcie tzw. wojny sześciodniowej). Przez Palestyńczyków jest uznawana za stolicę wolnej Palestyny.
archiwum – powód
AMERYKAŃSCY PILOCI STRAJKUJĄ NA ULICY – PRZECIW TRUJĄCYM TAKŻE ICH - CHEMTRAILS
Imigranci zaatakowali Polaków w Belgii – Dwaj napastnicy obrzucili młodych mężczyzn kamieniami, po czym zaatakowali ich nożami. Jeden z poszkodowanych Polaków jest ciężko ranny.Do zdarzenia doszło około czwartej nad ranem. Jak podaje portal De Staandard dwaj Polacy, w wieku 25 i 26 lat, wracali pieszo z pracy w porcie Zeebrugge, w okolicach Brugii do oddalonego o około 2 km miasta Blankenberge. Dochodząc do celu zauważyli podejrzany ruch w pobliżu zaparkowanej przy drodze ciężarówki. Trzech imigrantów próbowało dostać się pod plandekę naczepy. Gdy Polacy zwrócili im uwagę, migranci oddalili się. Dwóch mężczyzn ruszyło dalej w swoją stronę i wówczas zostali znienacka obrzuceni kamieniami. Chwile potem imigranci zaatakowali ich nożami.Jeden z Polaków jest lekko ranny, ale drugi został ranny ciężko. Będzie miał sparaliżowaną lewą stronę twarzy – powiedział Philippe Denoyette, rzecznik komendy policji w Blankenberge, portalowi VTM Nieuws. Potwierdził również, że sprawcy najprawdopodobniej usiłowali przedostać się do Anglii
archiwum
Żydzi mordowali Polaków w Radomiu – Relacja naocznego świadka
archiwum – powód
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
MÓWILI NAM, ŻE MOŻEMY BYĆ WSZYSTKIM... – WIĘC ZOSTALIŚMY PODSTAWKAMI DO SUSHI.
archiwum – powód
LUDZIE GRUBI – To do Was. W mym mniemaniu, wziąć powinniście za siebie odpowiedzialność.W innym wypadku możecie zejść w efekcie zapadnięcia na miażdżycę i jej dalszej eskalacji  w waszym organizmie.Radzę najlepiej jak umiem. Bo zdrowia po takim zachowaniu nie można wypatrywać.
archiwum – powód
KTO PAMIĘTA - DAJE MOCNE – 0==(======> !MOCNE! <======]==O
archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Ludzie mają tak niskiepoczucie wartości – Że pozwalają z siebie jeść. Wierząc może, że to sztuka. A oni są aktorami. Choć są talerzami. Narzędziami kuchennymi na  godziny. Na wynajem.
archiwum
PODATKI 2,64 ZŁ (53%) - BENZYNA 2,62 ZŁ (47%) – PO/PiS NAŁOŻYŁ WIĘCEJ PODATKU NIŻ WYNOSI CENA SAMEGO PALIWA.TO MA NAZWĘ. ALE KAŻDY SAM WIE JAKĄ.
archiwum
Nowe prawo w Południowej Karolinie – ZAKAZUJE ONO KRYTYKI IZRAELA BEZ WZGLĘDU NA FAKTYPołudniowa Karolina to pierwszy stan, w którym wprowadza się prawo uznające jakąkolwiek krytykę Izraela za antysemityzm.Prawo ma być stosowane na stanowych uczelniach. Senacki projekt ustawy wymaga od Komisji ds. Szkolnictwa Wyższego Karoliny Południowej wydrukowania kopii nowej definicji antysemityzmu i rozprowadzenia jej na wszystkich stanowych uczelniach publicznych.Rozwiązanie zostało uznane w Izraelu za „ustawę przełomową”, która doprowadzi do zmian w całych Stanach Zjednoczonych i na świecie.
archiwum
AARON i MOSZE – Czyli: Pośmiejmy się także z Żydów.
archiwum – powód
TAK WŁAŚNIE WYGLĄDA – ELEMENT POWOLNEGO PRZEPROGRAMOWYWANIA SPOŁECZEŃSTW - TUTAJ DLA PRZYKŁADU NA ŁATWIEJSZE ROZBROJENIE NARODÓW.ALE TAKIE I PODOBNE ZABIEGI MOŻNA ZNALEŹĆ WSZĘDZIE. W RÓŻNYCH TEMATACH. OD RELIGII, PRZEZ POLITYKĘ I STANDARDY SPOŁECZNE JAK MODEL RODZINY MĘŻCZYZNA/KOBIETA + ICH DZIECI.MICROSOFT JESZCZE NIE ZMIENIŁ. KWESTIA CZASU.NA NIM TESTOWALI REAKCJĘ LUDZI NA ZMIANĘ JAKO JEDNYM Z PIERWSZYCH MIEJSC. JESZCZE DO TEGO WRÓCĄ.
archiwum
SZANUJ PRAWDĘ – SZANUJ NAS
archiwum
CHINY WPROWADZIŁY ORWELLOWSKI SYSTEM OCENY OBYWATATELI – Technologia rodem z powieści Orwella - 1984. Chiny są najlepszym przykładem kraju, który z mało znaczącego w zaledwie kilka lat stał się supermocarstwem, bez którego światowi giganci przemysłu nic nie znaczą. To właśnie w Państwie Środka powstaje obecnie wszystko to, co największe i najdroższe na świecie. To tam technologia rodem z filmów sci-fi realizuje się na naszych oczach i przybiera namacalny kształt. Niestety, równocześnie z dokonywanym postępem technologicznym, władze Chin tworzą coraz to bardziej zmyślne systemy specjalizujące się w permanentnym odzieraniu obywateli z wszelkich praw do prywatności.Wszystko w linku poniżej.
archiwum
Upór tysięcy Polaków nie poszedł na marne – Doczekaliśmy się reakcji Białego Domu na petycję, którą podpisało wielu z nas. Chodzi o kontrowersyjną ustawę Just Act 447, która jest bardzo niebezpieczna dla Polski. Chodzi o 300 mld $ do wyłudzenia od Polski.Polska boryka się z roszczeniami żydowskimi od wielu lat. W momencie, w którym liczyliśmy na pomoc ze strony Waszyngtonu, amerykańska Izba Reprezentantów przegłosowała skandaliczną – przynajmniej z polskiego punktu widzenia – ustawę.Więcej w sieci, a link do petycji na oficjalnej stronie Białego Domu - w komentarzu. Potrzeba 100 000 podpisów do 22 maja 2018. Taką liczbę banalnie łatwo uzbierać w internecie.Podajesz Imię, Nazwisko, Maila. Klikasz link potwierdzający w mailu i kolejny głos oddany.
Źródło: Link w komentarzu.
archiwum
"SUWERENNE" PAŃSTWO POLSKIE – 23.04.2018
TAK TO WYGLĄDA –  Mariusz Moński Jacek Cygan w Rock Radio: - Za co pan kocha radio? - Za to, że można przy nim zamknąć oczy. - Gdzie pan słucha radia? - w samochodzie, bo tylko wtedy mam na to czas. Ja bym pana Jacka nie chciał spotkać na drodze.