Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Wiecznosc

Z nami od: 22 sierpnia 2015 o 22:13
Ostatnio: 13 września 2018 o 19:25
Wiek: 39
Płeć: mężczyzna
Exp: 11
O sobie:

-----
WYDARZENIA WSKAZUJĄCE NA ISTNIENIE BOGA I ŻYCIA PO ŚMIERCI (więcej w „Dowody na istnienie Boga i życia po śmierci” - )
1. Niewytłumaczalne, cudowne uzdrowienia cielesne i nawrócenia.
2. Zjawisko śmierci klinicznej i widzenie podczas niej nieba, czyśćca i piekła.
3. Mistycy.
4. Opętania.
5. Cuda Eucharystyczne.
6. Niezwykłe wizerunki.
7. Krwawiące, płaczące figury, krucyfiksy i obrazy.
8. Objawienia prywatne - Boga Ojca, Jezusa Chrystusa, Matki Bożej i Aniołów.
9. Objawienia prywatne - dusz przebywających w czyśćcu, niebie i piekle.

Jest obserwowany przez: 8 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 193 (192 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 10299
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Miłosierni dostąpią miłosierdzia

Miłosierni dostąpią miłosierdzia –
archiwum

Święto Miłosierdzia Bożego - zupełne odpuszczenie win i kar (23.04.2017)

Święto Miłosierdzia Bożego - zupełne odpuszczenie win i kar (23.04.2017) – Jezus Chrystus do św. Faustyny: „...kto w dniu tym przystąpi do Źródła Życia, ten dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar." (Dzienniczek nr 300)
archiwum

Całun Turyński

Całun Turyński – Całun Turyński jest dowodem na zmartwychwstanieJezusa Chrystusa. Więc jeżeli Jezus zmartwychwstał,to prawdą jest wszystko to, co On głosił, czyli m.in.czekający każdego człowieka sąd po śmierci ciała,istnienie życia wiecznego, nieba, czyśćca i piekła.
archiwum

Bóg chciał ukazać nam swoją miłość

Bóg chciał ukazać nam swoją miłość – Bóg, aby nam pokazać jak bardzo nas kocha i jak bardzozależy mu na naszym szczęściu, poświęcił swojego Syna,pozwalając mu okrutnie cierpieć dla naszego odkupienia.Stwórca mógłby zadecydować, że ludzkość zostaje ot takodkupiona i wtedy nie byłaby potrzebna męka Jezusa. Jednak nie zrobił tego, ponieważ wiedział, że wtedy niedostrzeglibyśmy Jego wielkiej miłości do nas, gotowejofiarować za nasze zbawienie nawet własnego Syna.
archiwum

Rozważanie Męki Pańskiej

Rozważanie Męki Pańskiej – Sam Zbawiciel zapewnia nas, że rozważanie Jego mękima niesamowitą wartość. Więc korzystajmy z tego i częstoodmawiajmy Drogę Krzyżową lub część bolesną Różańcana pokutę za nasze grzechy bądź w intencji nawróceniagrzeszników lub za dusze cierpiące w czyśćcu.
archiwum

Nawet na krzyżu prosił za nami

Nawet na krzyżu prosił za nami – Pomimo ogromnego cierpienia, jakie znosił Zbawicieldla otwarcia ludzkości bram nieba, prosił Boga, ażebynigdy żaden człowiek nie odrzucił Jego miłosierdziai tym samym wiecznego szczęścia w niebie.
archiwum

Dowód Bożej miłości

Dowód Bożej miłości – Największym dowodem na miłość Boga do człowieka jestmęka i śmierć Syna Bożego Jezusa Chrystusa. On cierpiałi umarł za nasze grzechy i otworzył niebo dla wszystkichludzi, dając każdemu możliwość zbawienia.
archiwum

Bóg chce zbawienia wszystkich ludzi

Bóg chce zbawienia wszystkich ludzi – Stwórca daje każdemu człowiekowi możliwośćna osiągnięcie szczęścia wiecznego w niebiei pragnie, aby wszyscy z niej skorzystali.
archiwum

Strach przed śmiercią można zmniejszyć

Strach przed śmierciąmożna zmniejszyć – Dobre wypełnianie swojego życiowego powołaniaw zgodzie z Bożymi przykazaniami oraz świadomość,że śmierć jest tylko przejściem do innego świata,w którym istnieje miejsce wiecznego szczęścia,sprawiają, że człowiek o wiele mniej się jej boi.
archiwum

Bóg wpisał w człowieka wiarę w życie po śmierci

Bóg wpisał w człowiekawiarę w życie po śmierci – Nie tylko ludzie współcześni wierzą, że śmierćnie jest końcem istnienia (chrześcijanie, muzułmanie,hinduiści, buddyści). Odkrycia archeologiczne pokazują,iż ludzie pierwotni, też wierzyli w życie pozagrobowe- choć nie istniały jeszcze wtedy żadne religie. Świadczyo tym m.in. sposób, w jaki grzebano zmarłych. W grobachskładane były różne dary, czyli wierzono, że zmarły będzieprowadził dalsze życie na tamtym świecie i te rzeczy musię przydadzą. Ponadto, zwrócenie zwłok w kierunkuwschodnim, zdaje się wyrażać nadzieję na ponownenarodziny, gdyż los duszy wiązano z biegiem słońca.
archiwum

Śmierć kliniczna a niewidomi

Śmierć kliniczna a niewidomi – Profesor Kenneth Ring z uniwersytetu w Connecticutopublikował w 1996r. badania przeprowadzone na 14osobach niewidomych od urodzenia, które doświadczyłycudownych rzeczy podczas śmierci klinicznej. Wyszło, iżmiały one identyczne przeżycia co osoby widzące. Widziałym.in. swoje ciała nad którymi się unosiły, ciemny tunel zeświatłem na końcu. Będąc poza ciałem obserwowały teżakcję reanimacyjną i później opowiadały ze szczegółamio tym, jak ona wyglądała; okazywało się, że toco mówiły było zgodne z rzeczywistością.
archiwum

Największy dowód na życie po śmierci

Największy dowódna życie po śmierci – Największym i niezaprzeczalnym dowodem na życiepo śmierci są niezwykłe zjawiska, jakich doświadczająludzie podczas śmierci klinicznej. Przydarzają się oneludziom na całym świecie (bez względu na wyznawanąreligie, narodowość, kolor skóry) i są do siebie podobne.
archiwum

Nieskończone miłosierdzie Boże

Nieskończone miłosierdzie Boże – Bóg może nam wybaczyć każde zło, jakie człowiekjest w stanie popełnić, trzeba tylko za nie żałowaći prosić Boga o miłosierdzie oraz skorzystać- o ile to możliwe - z sakramentu pokuty.
archiwum

Ostatnia modlitwa

Ostatnia modlitwa – Kto będzie pod koniec życia szczerze i z pokorą żałowałza uczynione w życiu zło i prosił Boga o miłosierdzie(np. powyższymi słowami), ten zostanie wysłuchany.
archiwum

Koniec życia to ostatnia szansa

Koniec życia to ostatnia szansa – Choćby ktoś całe życie ciężko grzeszył, to jeśli opamiętasię przed śmiercią i będzie szczerze żałował za dokonanezło i prosił Boga o miłosierdzie - to zostanie zbawiony.Co nie znaczy, że od razu trafi do nieba, gdyż trzeba zanieodpokutowane grzechy odbyć pokutę w tzw. czyśćcu.
archiwum

Dowody na życie po śmierci

Dowody na życie po śmierci – Bardzo wiele różnych rzeczy wskazuje na istnienie świata dlanas niewidzialnego, do którego przejdziemy po śmierci ciała.Więc nie musimy się zastanawiać, czy jest coś po śmierci,ale powinniśmy pomyśleć, czy żyjemy tak, abyśmy kiedyśmogli trafić do miejsca wiecznego szczęścia, czyli tzw. nieba.
archiwum

Lepszy świat

Lepszy świat – Świat stanie się odrobinę lepszy,jeżeli my sami będziemy stawać się lepszymi.A stawać się lepszym, to przede wszystkim znaczyczynić więcej dobra i popełniać mniej zła.
archiwum

Każdy dzień może być ostatnim

Każdy dzień może być ostatnim – I tym samym może się zakończyć spotkaniem z Bogiemi sądem z całego życia. Więc warto każdy dzień przeżywaćjak najlepiej i być zawsze w stanie łaski uświęcającej.
archiwum

Bóg a zbrodniarze

Bóg a zbrodniarze – Bóg mógłby skrócić życie ludzi odpowiedzialnych zawojny i przemoc na świecie, ale nie robi tego, gdyż dałkażdemu człowiekowi określoną liczbę dni do przeżycia.Gdyby odebrał im życie wcześniej, to oni pewnie trafilibydo piekła, a tak mają jeszcze czas, żeby się zmienić.
archiwum

Bóg a zło

Bóg a zło – Niektórzy obwiniają Boga za zło jakie dzieje się na świecie(wojny, przemoc, korupcję itd.). Zapominają jednak, że tonie Bóg, ale człowiek, który otrzymał rozum i wolnąwolę, sam jest sprawcą tego wszystkiego.