Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Wiadro1

Z nami od: 19 listopada 2017 o 12:23
Ostatnio: 26 grudnia 2019 o 23:27
Płeć: mężczyzna
Exp: 16
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 16 (16 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 422
  • Komentarzy: 1157
  • Punktów za komentarze: 379
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Życie ludzkie zaczyna się od poczęcia! Już w czasie pierwszego podziału komórkowego mamy do czynienia z człowiekiem takim samym jak każdy inny. To nic że składa się wyłącznie z dwóch komórek: my też jesteśmy zlepkami komórek, tylko że większymi. Nie wolno nam decydować o cudzym życiu!

Już w czasie pierwszego podziału komórkowego mamy do czynienia z człowiekiem takim samym jak każdy inny. To nic że składa się wyłącznie z dwóch komórek: my też jesteśmy zlepkami komórek, tylko że większymi.Nie wolno nam decydować o cudzym życiu! – A na zdjęciu widzimy embrion myszki...
archiwum – powód

Pomnik Małego Powstańca

Pomnik Małego Powstańca – Zdecydowanie najbardziej obrzydliwy i obmierzły posąg jaki kiedykolwiek widziałem.Posyłanie dzieci do walki to zbrodnia i każdy kto jej dokonuje zasługuje na surową karę.Dlaczego upamiętniać ten paskudny pomysł?Dlaczego stawiać zbrodni pomnik?Dlaczego chwalić się tym co jest powodem do najgłębszego wstydu?
archiwum

~*~

~*~ – Ciekawe serio co myśli sobie taki dresiarz kiedy razem z kumplami napełnia prezerwatywy łajnem...
archiwum – powód

ONR Brygada Zagranica

 –
archiwum

Panta rhei...

Panta rhei... –
archiwum

~*~

~*~ – Z racji niepokojąco wysokiego, grożącego przekroczeniem progu wyborczego wyniku w wyborach do Europarlamentu Krul zadecydował uruchomić protokół 1% już 4 miesiące przed wyborami.
archiwum – powód

~*~

~*~ – Polska prawica przeciwko gender i pedofilii!
archiwum

~*~

~*~ – Arcykatoliccy narodowi "partyjoci" z Obozu Radykalno-Narodowego uczcili pamięć Leona Degrelle: belgijskiego naziola który w czasie wojny walczył jako pułkownik SS, po wojnie zwiał do frankistowskiej Hiszpanii gdzie do końca życia identyfikował się jako hitlerowiec i negował zbrodnie nazistów.Przed wojną Degrell działał zaś w faszystowskim ultrakatolickim ugrupowaniu "Christus Rex" (łac. Chrystus Król) jednak budowanie "Wielkiej Belgii Katolickiej" nie szło im za dobrze.Kilka lat temu zdjęcie Degrella można było zobaczyć w tle profilu rzecznika ONRu na Facebooku.
archiwum

PATRYOTA

PATRYOTA – "[...]Jak Bóg da, to odbierzewa!Hulaj dusza bez kontusza!Kto nie z nami, to hołota!Huha! Vivat »patryota«!Rozum, wiedza, talent, pracaU nas, bratku, nie popłaca!Postęp i cywilizacyaW kąt gdzie wchodzi do gry nacya!I »guanem« wnet dostanieKto nie z nami, mocium panie.Bo jest jedna tylko cnota,Byś był, wasze, »patryota«!Możesz kpem być i cymbałem,Możesz dureń być siarczysty:Byleś z mocą i zapałemKraj miłował macierzysty![...]Huha! Hopsa! Każdą nowąMyśl witamy krzyżem pańskim —Precz z geniuszem EuropyFarmazońskim i szatańskim!My o jedno tylko szlemyModły k’ niebu z naszej chaty:By nam buty mogły śmierdzieć,Jak śmierdziały przed stu laty...Londyn, Berlin i WarszawaNiech ci krzyczy: sława! sława!Chociaż wiem, jak ci zależy,Abyś u mnie był przyjęty,Ja ci domu nie otworzę,Nie dla takiej on hołoty!U mnie w duszy cnota leży —Vivat skromność »patryoty«![...]"Kazimierz Przerwa-TetmajerWiersz sprzed 100 lat a dalej aktualny.
archiwum – powód

Prezes PiS zapowiada podniesienie wieku zgody!

Prezes PiS zapowiada podniesienie wieku zgody! – Czy serio ktoś uważa że karanie licealistów za całowanie się to durnota? Obecnie obowiązujący wiek 15 lat wydawał mi się zupełnie racjonalnym rozgraniczeniem i jak ma to niby pomóc zwalczać pedofilię? Jaki  będzie następny prawny przymus umoralniający społeczeństwo?Likwidacja sexshopów, zakazanie pornografii i antykoncepcji?Tracę poczucie rzeczywistości w tym kraju...
archiwum

Nieomylność Biblii jest niepodważalna!

Nieomylność Biblii jest niepodważalna! – Jako ateista muszę przyznać że rozumiana po katolicku nieomylność Pisma Świętego nie jest możliwa do podważenia bowiem teologia katolicka nie uznaje że Pismo nie myli się w kwestiach historycznych czy ogólnie naukowych. Na tych polach nauka wykazała mnogie błędy i sprzeczność rzeczywistości z biblijnymi opowieściami i ten fakt jest akceptowany przez Kościół Katolicki który głosi iż Biblia jest nieomylna tylko odnośnie kwestii duchowych i moralnych.Znaczy to tyle że Pismo Święte jest nieomylne wyłącznie tam gdzie nie można sprawdzić czy się nie myli. :)
archiwum – powód

Koniec internetu jest już chyba blisko...

Koniec internetu jest  już  chyba blisko... – I nie wiem czy chce tam dotrzeć.
archiwum

W Polsce ponoć taki faszyzm... ale pociągi dalej nie przyjeżdżają na czas...

ale pociągi dalej nie przyjeżdżają na czas... –
archiwum

Sylwester jest dla każdego psa wydarzeniem traumatycznym. Niektóre dosłownie umierają ze strachu! Czy tylko ja uważam...

Czy tylko ja uważam... – ...że mi to zwisa i mimo to będę sobie beztrosko strzelać?
archiwum

Nie dość że poniedziałek

Nie dość że poniedziałek – To jeszcze Stalin ma dziś urodziny
archiwum

Ale wysokie sądzie!

Ale wysokie sądzie! – To wcale nie swastyka! To tylko 3,3- dietylopentan! Jak tak wyrażam mój szacunek do przemysłu petrochemicznego

1