Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

TypZLomzy

12 / 14
TypZLomzy

[demot] Osttanio miałem sytuację, iż szedłem sobie przed miasto, zaczepił mnie człowiek (45-50), który prosił abym mu kupił coś do jedzenia .Pokazał reklamówkę że już trochę uzbierał, ale byłby wdzięczny jeśli kupiłbym mu cebulę i smalec .Prosił, abym go nie uderzył, że tak bezpośrednio poszedł .Skwitowałem to tekstem : a niby za co ? Po drodze z nim rozmawiałem, okazało się że w następnym tygodniu ma się stawić do odsiadki .Był w porządku, więc poszliśmy do sklepu, nie było cebuli więc kupiłem mu batona oraz jak chciał smalec .Na końcu podziękował, powiedziałem że cieszę się, iż mogłem pomóc i poszedłem dalej .

0 / 0
TypZLomzy

[demot] U nas chodziliśmy we czterech, potem w trójkę, teraz chodzę z bratem.Dotychczas zarobiliśmy 360 złotych .Co prawda nie mamy przebrań za to mamy starannie wykonaną gwiazdę i szopkę.Sam siedziałem dobre sześć godzin nad narysowaniem szopki- starannie, sumiennie, wszystko jak najlepiej wykonanie, a nie na odp..rol .Potem przez trzy godziny musiałem porobić ściany do szopki i inne podobne akcesoria. Kolęda też nie jest na łapu capu- śpiewamy pięć zwrotek, niejednokrotnie dostawaliśmy pochwały za nasz wokal.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
2 / 2
TypZLomzy

[demot] Jeśli chodzi o mnie to jestem dość śmiały, ale nie w stosunku do dziewczyn ... nie potrafię podejść do dziewczyny na ulicy i ją poderwać. obecnie jestem na etapie budowania pewności siebie- pewny chód, pewny głos, patrzenie i ,,mierzenie się'' przechodniom w oczy, potem przyjdzie kolej na dziewczyny, nie ma bata trzeba pojechać z tym koksem, nie chcę siedzieć i przeczekiwać życia a potem na starość żałować. Czasem jak siedzę w domu i słucham mojej ulubionej piosenki to mam ochotę wybiec w skarpetach w świat i czerpać z życia pełnymi garściami . Pozdro dla nieśmiałych, przełamujemy się kur...a !

3 / 9
TypZLomzy

[demot] Ael sei naebauem... - to mógłby powiedzieć admin podczas wstawiania tego demota .

2 / 4
TypZLomzy

[demot] To co ja mam powiedzieć ? Sześć godzin pod rząd lekcji w tej samej sali, tego samego przedmiotu- geodezji ...

2 / 6
TypZLomzy

[demot] Kur*a poj*bało autora, żeby zjeść 6000 kcal to musiałby wpierdzielić z dziesięć takich kebabów .Widać że admin ni ch. nie zna się na właściwościach odżywczych .Przeciętny taki kebab ma 500-700 kalorii .Jakby jadł 6000 kcal dziennie to by chyba po roku miał operację żołądka .Dla autora minus, bo jest totalnym głąbem .

1 / 1
TypZLomzy

[demot] A tak w ogóle to jak on może pamiętać ,,i tak mi profesor nie uwierzy'' skoro miał wymazaną pamięć ? Tak się tylko czepiam .

1