Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Tomekkruk

Użytkownik otrzymał bana za: komentarz łamiący regulamin
Ban wygasa: 2019-11-22 09:45:52
0 / 2
Tomekkruk

[demot] @arutek Nie rozumiesz tematu, to się nie wypowiadaj. Ja nie o tym piszę. To, co sobie jeden złodziej z drugim uzgodnili mnie nie interesuje - obietnice były takie, że moje pieniądze mają w funduszu na mnie pracować. Nikt się mnie o zgodę nie pytał, ale pracować, by te środki wytworzyć musiałem ja. O tym piszę, a nie o procedurach UE czy o tym, jak sobie nasi rodzimi machery to księgowali. To były pieniądze skradzione obywatelom i podobnie b ędzie z PPK. To, że to będzie szwindel, czułem od początku.

2 / 2
Tomekkruk

[demot] @be4bee Mojego kiedyś nauczyłem podawać łapę, ale dawałtylko, jak widział, że w drugiej ręce mam "patyczka", nie takiego do bicia, tylko takiego dla kota, do jedzenia:). Bez smakołyku tylko się na mnie paczał:).

0 / 0
Tomekkruk

[demot] Jakie świństwo? Chyba dobrze, że pieska zgarnęli? To, że był przy drodze, nie oznacza, że ktoś go wyrzucił. Może to po prostu zwykły, bezpański pies?

0 / 0
Tomekkruk

[demot] @Moher_przez_samo_h Ja czasem pluję, ale nie na "ten kraj" tylko na ten "naród", bo państwo z dykty i bantustan jakim jest Polska, to emanacja "narodu" i jego wyborów. Przez 30 lat nie potrafiliśmy stworzyć czegoś, co by chociaż przypominało państwo prawa, polacy są generalnie niezainteresowani przyszłością kraju, tylko pełną michą i oglądaniem cwelelbrytów sjkaczących do wody na dupę albo głowę (szkoda, że nie skaczą do pustego basenu) i zajęci są skakaniem sobie do oczu, waleniem się po łbach i kłóceniem, która komuna jest lepsza - ta tęczowo - europejska, czy ta neosanacyjna, pisowska. Takie są fakty. A jeżeli o pana Andrieja chodzi, to pokazuje to jasno, że nie każdy ukrainiec to banderowiec albo UPAiniec, jak to niektórzy lubią mówić. Ta cała ukraińska migracja to najgorsza rzecz jaka mogła Polskę spotkać - nie dlatego, że ukraińcy to źli ludzie, bo tak nie jest, tylko dlatego, że w dobie koniunktury i niskiego bezrobocia, brak dostępu do zagłębia taniego pracownika ze wschodu zmusiłby pracodawców do konkurowania o ręce do pracy, a zmotywować ludzi do jej podjęcia można jedynie pieniędzmi. Można było sytuację wykorzystać, ale pisokomuna woli inaczej. Natomiast szczytem hipokryzji byłoby, szczególnie z mojej strony, bo sam pracuję i żyję w UK, plucie na ludzi z ukrainy, którzy migrują za chlebem, tymbardziej, że to jednak nie afrykańsko - bliskowschodnia dzicz szukająca zasiłków, tylko ciężko pracujący ludzie.

0 / 0
Tomekkruk

[demot] @Cognosce_te_ipsum Jak już pisałem, te środki to owoc mojej ciężkiej pracy, a to, że ktoś orzekł, że nie, nie ma znaczenia, jeżeli chodzi o ocenę tego czynu. Podobnie może być z tymi PPK - na dzień dzisiejszy wszystko pięknie i cacy, dziedziczone i tak dalej, ale za pięć lat znowu jakiś złodziej orzeknie, że wicie rozumicie, ale budżet się spąć musi, więc sorry Winetou. Dlatego polecam nie płacić, skoro tym razem dają taką możliwość.

0 / 2
Tomekkruk

[demot] @edzsledz A miałem opcję się nie składać? To, że jakiś złodziej orzekł, że środki które tam wpłynęły, będące owocem mojej pracy, nie są moje niczego nie zmienia.

50 / 62
Tomekkruk

[demot] @J_R Ja byłem. I każdy kto płacił. To, że jakiś rządowy złodziej coś gdzieś zapisał i pod przymusem mi kasę zabrał nie ma znaczenia. Ja musiałem na te środki zapracować. I podobnie będzie z tym - część kretynów uwierzy (jak zwykle) i będzie wpłacać na jakieś PKP czy PPK, tylko po to, by jak się pojawią problemy, kolejny rząd mógł znowu ukraść. Tak to się skończy, bo polacy do debile a nie naród i nie potrafią, mimo okoliczności sprzyjających jak nigdy w historii stworzyć czegoś, co by chociaż przypominało w ogólnych zarysach państwo.

3 / 5
Tomekkruk

[demot] @Tibr To typowy przedstawiciel idiotów rowerkowych, którym się wydaje, że ich przepisy nie obowiązują. Niestety większość rowerzystów nagminnie łamie przepisy i najgłośniej wyje, że kierowcy to warioaci i nie patrzą (co teżjest prawdą).

Komentarz poniżej poziomu pokaż
Komentarz poniżej poziomu pokaż
1 / 1
Tomekkruk

[demot] Tak tak tak, tylko, że nie zawsze i nie wszędzie się da. Chociaż racja - kultury na drogach od przedszkola powinno się uczyć, a nie podwyższać mandaty, co nic nie daje tak naprawdę.

0 / 2
Tomekkruk

[demot] @killerxcartoon I bardzo dobrze, że zabijały, bo Pinochet Chile przed komunizmem ochronił, tak samo jak Franco Hiszpanię. I bez przesady - ten jego reżim wcale taki krwawy nie był - odpowiedni człowiek na odpowiednie czasy. W porównaniu z tym, co działo się w KAŻDYM bez wyjątku kraju w którym komuna doszła do władzy, jego reżim był niczym jak zwykłą koniecznością. Gdyby ktoś pokroju Pinocheta pojawił się w np. w Kambodzy w swoim czasie, to kmerzy nie wyrżnęliby 30% populacji tego kraju, pod debilnymi pretekstami typu "nosisz okulary? kula w łeb, bo to atrybut inteligenta i burżuja!" , bo do takich rzeczy komuna doprowadzała wszędzie tam gdzie się pojawiła i gdzie jej ktoś łba krótko przy dupie nie obciął.

6 / 6
Tomekkruk

[demot] Jak się odpowiedniego obiektywu użyje, to ten kamper wygląda jakby miał powierzchnię 50m, a w rzeczywistości to się pewnie we dwójkę obrócić w nim ciężko.

0 / 0
Tomekkruk

[demot] @rafik54321 Zalezy o czym mówimy. Jeżeli chcemy produkować czyiś projekt na licencji to tak - można tak robić, jeżeli znajdzie się ktoś, komu się to będzie opłacać. Mówię o typowych "|polskich samochodach" o których mówi demot, a to całkowita dzisiaj mrzonka. Nie jesteśmy w stanie sami od podstaw zaprojektować konkurencyjnego jakościowo i cenowo produktu oraz go wyprodukować na masową skalę. Po prostu nie ma komu w Polsce tego zrobić. Nie ma firm, doświadczenia ani know how, niestety. Oczywiście produkować coś na licencji firmy X pod nazwą Syrenki, Warszawy czy Poloneza możnaby, ale to nie bedzie polski samochód.

0 / 0
Tomekkruk

[demot] @Prally Hindusi wysyłają próbniki na księżyc i produkują najwięcej inżynierów na świecie. Zdominowali na przykład całą dolinę krzemową. Naprawdę, nie martw się o nich - to, że dzś część ichj jeszcze żyje w syfie, nie oznacza, że tak będzie. Wylecz się z tego debilowatego poczucia wyższości, bo świat nie wygląda tak, jakbyś sobie życzył.

4 / 16
Tomekkruk

[demot] @Xar Nie, nie potrzebują. Potrzebują przekazania wiedzy, którą można na dwóch godzinach biologii przekazać, a nie systemowej indoktrynacji jaką postuluje lewica. Człowiek dawał sobie z tym problemem radę przez tysiąclecia, i nadal sobie da. Jedyne co taka edukacja osiągnie to niezdrowe zainteresowanie tematem wśród dzieci i wzrost niepożądanych (przez normalnych ludzi oczywiście, nie przez rewolucyjnych zboczeńców ukształtowanych przez poglądy marksistowskich ideologów) zachowań, zainteresowanie się tematem dzieci nie dotyczącym, który notabene jest napędzany przez popędy i instynkty, co w konsekwencji wiąże się z zapóźnieniami w innych dziedzinach. Nie bez powodu natura, w pewnym wieku, te instynkty wycisza i uaktywnia je po jego przekroczeniu. A to, że się "laski na imprezach puszczają" to problem wychowania, a nie edukacji. Za czasów moich rodziców się nie puszczały (przynajmniej było to zjawisko bardzo rzadkie, w przeciwieństwie dop dzisiaj) nie dlatego, że miały pałkowane codziennie o poznawaniou własnego ciała, samopprealizacji i potrzebach seksualnych i o różnicach między orgazmem łechtaczkowym i pochwowym, tylko dlatego, że odebrały zdrowe, porządne, tradycyjne wychowanie, które nauczyło je, że pewnych rzeczy, dla własnego dobra, lepiej nie robić.

1 / 3
Tomekkruk

[demot] To proszę głosować na prawicę. Prawdziwą prawicę, taką jak na przykład Konfederacja, która być może idealna nie jest, ale takie poglądy właśnie głosi - chcesz by pontoniarstwo ze swoimi standardami WHO edukowało twoje dzieci - wolna wola, ale od innych się odczep. Religia nie jest obowiązkowa. Nie widze powodu by jakaś seksualizacja miała być.

2 / 2
Tomekkruk

[demot] @rafik54321 Romet produkuje chińską taniznę na chińskich częściach, a z oryginalnym, Rometem wspólną to ma tylko nazwę. W Polsce nie będzie żadnego polskiego samochodu, eletrycznego czy spalinowego, bo nie ma ku temu doświadczenia, know how, pieniędzy, zaplecza i chętnych do inwestycji w tym fiskalnym piekle. Wybudowanie dziś samochódu, który odpowiada wszystkim (także tym debilnym, unijnym) normom, a do tego jest w stanie konkurować na rynku z pozostałymi, jest po prostu niemożliwe. Nie jestem pewien, czy jakaś prywatna firma ma środki by zaprojektować średniej jakości silnik do takiego wozu.

5 / 9
Tomekkruk

[demot] @elefun Ale wytłumasz to tej tępej masie. 90% polaków to niestety tępe ciołki wierzące w to, że pieniądze biorą się z budżetu, a rynek działa tak, że jak Morawiecki, albo Tusek, albo kto by tam jeszcze fuchy naczelnika nie pełnił, zarządzi, że ma być, to tak będzie. Tak jak kolega mówi - od tego należy zacząć, a nie od projektowania karoserii do nowej ryczypipy w piwnicy, bez jakiegokolwiek zaplecza i doświadczenia, cyba tylko po to, by wiadomości albo fakty mogły zrobić od czasu do czasu taką pozytywną setkę na zakończenie porgramu, wychwalającą polską myśl techniczną.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 października 2019 o 10:06

4 / 10
Tomekkruk

[demot] Nie do końca prawda, bo to nie tyle plan Morawieckiego, co plan chyba wszystkich rządów po 89 roku.

0 / 0
Tomekkruk

[demot] @MirmilOdrzynski To nie głupota. To ma konkretny cel i działa według konkretnego schematu.

0 / 0
Tomekkruk

[demot] Jak bym klocka postawił, to wąż by sam wyszedł i prosił by go z kibla wypuścić!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1057 58 następna »