Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

The2

3 / 3
The2

[demot] chodziło mi o to, że większość nowoczesnych gwiazdeczek na koncertach posiada pełno półnagich tancerzy i tancerek, sami są prawie nadzy, na scenie jest tylko wokalista i nie wiadomo jaka oprawa graficzna.. prawdziwe zespoły potrafiły się wybić bez żadnych programów typu mam talent itd. a na scenie wystarcza 4 wykonawców ubranych w zwykłe rzeczy, żeby zrobić ogromny show..

0 / 0
The2

[demot] to chyba nie w Polsce :) przykład przepisy dot. gazu w samochodzie. od 25 czerwca trzeba mieć nowe papiery, ponieważ starych w urzędzie nie przyjmą. wszystko było by dobrze, gdyby nie sam fakt, iż nawet w Warszawie nie mają jeszcze gotowych tych nowych dokumentów :) i powiedz, że nie jest to chory kraj

0 / 0
The2

[demot] bo nie miałeś jeszcze doczynienia z urzędami.. :) poczekaj na 1 list od skarbówki, albo z zus'u, zobaczymy co potem powiesz

0 / 0
The2

[demot] niby źle, ale realia gorsze :) zapomniałeś dodać, że każdy płaci jeszcze dochodowe odliczane od każdej zarobionej sumy :)

2 / 2
The2

[demot] "Naród nie znający swojej histori jest skazany na powtórne jej przeżywanie.." :)

0 / 0
The2

[demot] To tylko noga.. są osoby, które po złamaniu kręgosłupa dalej uprawiają sporty ekstremalne..

-1 / 1
The2

[demot] nie żeby coś, ale już dosyć dawno to czytałem i na 95% na demotach to było ; )

3 / 3
The2

[demot] buhahahaha:D to że Ty tak nie umiesz, nie znaczy, że inni nie umieją :) to jest oryginalne tempo ; )

0 / 0
The2

[demot] na motorze każdy może jeździć, ale polecieć 15m na długość, albo 5 na wysokość rowerem już nie każdy da radę ; )

1 / 1
The2

[demot] Ja też jeżdżę, z tym, że w Fr a nie Dh ,ale na Dh też lubię się pobawić : D

1 / 1
The2

[demot] Ludzki mózg działa na tyle szybko, że on już wie o tym : ) tak się wydaje, w ciągu tych ułamków sekund wiele myśli potrafi przejść przez głowę..

1