Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Svarre

0 / 2
Svarre

[demot] @LowcaKomedii Głównie chodzi mnie o to, że z niektórymi nie warto dyskutować, bo nie podadzą Tobie żadnej rzetelnej informacji, a wtedy albo komuś wierzysz "na słowo" albo się z nim przepychasz. Tylko po co marnować czas na ludzi, którzy nawet nie potrafią sobie wyszukać wypowiedzi ministra z konkretnej daty?

-1 / 3
Svarre

[demot] @Schneemil Gdzieś tam w danych statystycznych wyczytałem, że zapadalność na chorobę wśród zaszczepionych jest o ok. 4% niższa. 4%, nie 30%. mówię tu o chorych potwierdzonych testem antygenowym, nie PRC, bo te są kompletnie niewiarygodne jeśli zawężamy się tylko do tej odmiany grypy jaką jest COVID 19. oczywiście nikt by nie chciał się znaleźć w tej grupie nawet jak ma ona tylko 4%. Niemniej jednak nie uważam, że szczepienia mogą coś zmienić. Nie szczepienia dostępnymi szczepionkami. Po za tym wirusy grypy mutują niesamowicie szybko i równie dobrze może się okazać, że wirus w swej groźnej formie nagle zniknie, jak i że pojawi się odmiana kompletnie odporna na szczepionkę. Moim zdaniem te szczepionki dadzą taką ochronę jak parasol z promocji od deszczu w czasie wichury.

-2 / 2
Svarre

[demot] @Schneemil Czyli uważasz, ze za roznoszenie wirusa odpowiedzialność ponoszą głównie osoby starsze? Tak to przynajmniej wynika z Twojej wypowiedzi. Niesamowite. jak dla mnie.

-3 / 9
Svarre

[demot] @LowcaKomedii Jeśli z założenia nie masz zamiaru uwierzyć, w to co pisze adwersarz, to zadawanie mu pytań nie ma sensu, a wręcz stawia Ciebie w nieciekawym świetle, a jemu przysparza przychylności obserwatorów. To tylko taka bezinteresowna rada.

0 / 8
Svarre

[demot] JPDL przecież, to jej salon fryzjerski i może stwierdzić, że od jutra obsługuje tylko bliźniaki jednojajowe z grupą krwi ORH+. Tyle tylko, że jak gdzieś ktoś nie chce obsługiwać osób nieszczepionych, to jest to nielogiczne, ale OK, a jak w drugą stronę, choć też jest nielogiczne, ale już lecą debile, idioci i inne inwektywy. Żenada

Komentarz poniżej poziomu pokaż
1 / 1
Svarre

[demot] Pani Beata Kozidrak jest żywym dowodem na to co mają w zwyczaju mawiać starsi ludzie "dawniej bywało lepiej".

0 / 0
Svarre

[demot] Nazwie, się nazwie, po następnych wyborach zmieni się ekipa. Znów będzie Miś, prezes i nawał Jarząbków, no i będzie Tęcza.

1 / 1
Svarre

[demot] Dobrze, że nie mam tak stresującej pracy. To kupa roboty z tymi kamerkami, no i potem jeszcze trzeba to oglądać. Straszne, jakbym miał taką robotę, to chyba bym wolał iść na zasiłek.

2 / 8
Svarre

[demot] @Gracek1135 To ja spróbuję Tobie wytłumaczyć. Nie wiem czy się uda, ale próbujmy. Nie musi mieć wypasionego telefonu ale MA wypasiony telefon (IPHONE chyba możemy do takich zaliczyć). Dodatkowo nawet go nie szanuje (co widać po tym w jakim jest stanie). Po za tym jest totalną fleją, bo mając na zawołanie sztab asystentów od wszystkiego, nawet nie zleci im wymiany tej pękniętej szybki. A tak na marginesie wszystko to ma gdzieś, bo jak go ktoś o cokolwiek zapyta, to sprzeda mu wyuczony tekst zapodany przez w/w asystentów i wie, że pelikany to łykną i będą się ślinić, jaki to on nie jest szczodry i wspaniały.

14 / 20
Svarre

[demot] @TomorrowNeverKnows Logika? A coś Ty wynalazł, jakiś relikt poprzednich epok. Kto dzisiaj ma coś z logiką wspólnego? Połowa małoletnich, to już chyba nawet nie wie co to takiego.

37 / 45
Svarre

[demot] Mnie tam od razu wyglądał, na takiego, przy którym nie można się nudzić.

-1 / 1
Svarre

[demot] @magmag1 Ludzie różne rzeczy robią swoim rodzinom. Nie tylko dobre.Taki np. Goebells... . Ludzie wyjeżdżają, bo sądzą, że tam będzie łatwiej. I tam jest łatwiej. Dopiero po jakimś czasie, kiedy lepiej zaczynają rozumieć środowisko, w którym się znaleźli widzą jaka jest cena tej łatwości, ale wtedy jest trochę za późno na odwrót.

-1 / 15
Svarre

[demot] Już się zaczyna. U siebie syf, to wezmę się za innych. Np. za Turków.

1 / 13
Svarre

[demot] Olać tę spowiedź, ale i tak, cytując klasyka uważam, że "twardym trza być, nie miętkim". Jak takie coś jak spowiedź jest dla Ciebie traumą, to Twoi rodzice coś schrzanili i tyle. Do lekarza idź, nie do księdza i tam się wyspowiadaj, to może będzie lepiej, ale gwarancji też nie ma żadnej, a ryzyko, że Znajdą Ci Covida duże.

0 / 2
Svarre

[demot] Osobiście uważam, że większość ugrupowań politycznych, która byłaby teraz przy władzy zachowywałaby się bardzo podobnie. Prawica, lewica tu nie ma znaczenia.

4 / 4
Svarre

[demot] @Kokokoko0912 Nerki filtrują krew. Wlewasz sobie kranówkę dożylnie, czy jak?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1017 18 następna »