Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

-1 / 11
SteveMcQueen

[demot] @RebeliantYT nie ośmieszaj się i nie wykręcaj w żałosny sposób gadkami, że jak ktoś wytknie propagandę TVP, to jest lemingiem i nie potrafi wymyślić lepszych powodów do krytyki. Z marszu mogę Ci wymienić wszelkie nowe podatki i opłaty wprowadzone przez wielce "prawicowy" PiS. Szczerze? Wolałem ten PiS z czasów ich dawnej kadencji. Tamten PiS miał więcej wspólnego z prawicą, bo obniżał podatki. Do dziś mocno szanuję śp. Zytę Gilowską, która była świetnym ministrem finansów, nie to co Morawiecki, który szuka sposobów jak bardziej wydoić podatników, nie bojąc się o poparcie, bo wystarczy przecież potem znowu kupić głosy jakimiś 500 czy 300 plus. Za czasów tamtej kadencji PiS nie musiał się uciekać do tak haniebnej machiny propagandowej. A jeśli musisz kłamać i manipulować, to znaczy, że jesteś po prostu słaby i goły i nie potrafisz przekonać do siebie obywatela rzeczywistymi sukcesami, tylko musisz ich kupić zasiłkami i kłamstwami. Nie wiem czy tu można mówić o jakiejś modzie, ale spójrz jak się obecnie rozkłada poparcie PiSu biorąc pod uwagę grupy wiekowe i wykształcenie. Młodzi i wykształceni są mniej chętni na oddanie głosu na tę partię.

5 / 19
SteveMcQueen

[demot] @RebeliantYT no kurde, nietrudno być liderem oglądalności, skoro TVP ma największy zasięg w kraju. Traceniem widzów pod rządami PiSu też mogli by się pochwalić. Tak samo sukcesem Wiadomości i tym, że stracili 2 mln widzów w ciągu 2 lat. A te tytuły, że ktoś, kogoś gromi są zwyczajnie żałosne. Można się czymś pochwalić, jeśli ma czym, ale po co od razu "gromić"? I rozumiem, że TVN i zlecone przez niej badania kiedy trzeba to się mówi, że są zmanipulowane, niewiarygodne, ale kiedy pokazują to, co ci wygodne, to są już bardzo legitne i odzwierciedlające rzeczywistość :D

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 lipca 2018 o 10:21

1 / 15
SteveMcQueen

[demot] @bazysi Nie kłam. To jest oficjalne konto Dudy, wpis po prostu z 2012 roku. Wtedy Duda był jeszcze nikim, więc nawet nikomu by nie przyszło do głowy, żeby się pod niego podszywać.

-2 / 6
SteveMcQueen

[demot] @Onon zmęczonym ani pod wpływem % nie rób lepiej demotów, bo jak widać wychodzą ci tak samo jak twoja PiSownia.

2 / 6
SteveMcQueen

[demot] @Onon WTF? Umiesz ty czytać? Napisałem, że skoro urodziłeś się już lemingiem, to takim już umrzesz. Nie wiem kiedy, może za 100 lat - daj Bóg. Śmiercią życzę... Chciałbyś, ażebyś mógł się czuć taki uciśniony. Hipokrytą* - twoja pisownia wiele mówi o twojej indolencji umysłowej.

0 / 6
SteveMcQueen

[demot] @Saladyn1 no i ta grafika wciąż pokazuje, że mielibyśmy najbardziej restrykcyjne prawo. Mielibyśmy taki misz-masz najgorszych rozwiązań ze wszystkich krajów Europy, wsadzone w jedno państwo. No super. Poza tym ta grafika jak na onet dziwnie wybiórczo pokazała rozwiązania z innych państw. TVN przykładowo pokazał, że powinniśmy raczej zmierzać w stronę Danii, Holandii, czy Hiszpanii. Z kolei Włochy zostały ujęte jako państwo, gdzie na terenie parlamentu można swobodnie w każdej chwili podejść do posła i zadać mu jakieś pytanie.

1 / 9
SteveMcQueen

[demot] @Onon jesteś aż tak skretyniały? Opozycja zaprotestowała przeciwko czemuś, co nie leży w interesie obywateli, bo tak, ograniczenie wolności mediów nie leży w interesie żadnego z nas, a ty śmiesz stawać w tej sprawie po stronie PiSu? Ch*j mnie to za kim ty jesteś, kogo reprezentujesz, ale w takich chwilach nie można być za partią rządzącą. K... mać, te świnie pisowskie mogłyby skonstruować ustawę w myśl której straciłbyś 80% dochodów, ale gdyby podobnie zareagowała na to opozycja, to ty byś i tak nazwał ich bydłem, bo takim lemingiem się urodziłeś i takim lemingiem już zginiesz.

2 / 10
SteveMcQueen

[demot] @Saladyn1 nie, nie ma takiego czegoś w Parlamencie Europejskim. Połknąłeś jakież bzdury z prawicowych mediów, poparte słowami Kaczora, któremu się coś popieprzyło. Wszystkie zachodnie państwa póki co zwiększają możliwości mediów w dostarczaniu obywatelom wiadomości o poczynaniu ludzi, których wybrali. Tylko my jedyni chcemy te możliwości ograniczać. Tak restrykcyjne prawo względem dziennikarzy istnieje jak dotąd jedynie na Węgrzech. I my chcemy iść ich śladem. A mówiąc "chcieliście", to kogo miałeś na myśli? Nas, kodowców?

-1 / 13
SteveMcQueen

[demot] @antyplatformers Kukiz konstruktywną opozycją xD Taaa, bo to jedyna "opozycja", która włazi w dupę prezesowi. Dzisiaj już dali popis, wespół z PiSem broniąc komucha Piotrowicza przed wydaleniem. Szkoda mi Kukiza, bo głosowałem na niego, licząc po cichu, że faktycznie zrobią jakąś różnicę. A te świnie bardzo szybko zaczęli się urządzać przy korycie.

5 / 21
SteveMcQueen

[demot] Nie wiem jakim trzeba być debilem, żeby w tej sprawie stać po stronie PiSu. Takim kretynom można odebrać wszelkie prawa obywatelskie, ale dalej będzie bronić PiS.

2 / 8
SteveMcQueen

[demot] @szarozielony Widzę, że pisowcy nie próżnują. Podczepiam się pod twój komentarz, ale nawiązuję ogólnie do całego hejtu, jaki powstał po śmierci Wajdy. Takie to jest żałosne, że ludzie nie potrafią nawet po śmierci okazać jakiejś elementarnej kultury i uszanować człowieka, bo za życia opowiedział się przeciwko PiSowi i za PO. Tyle tylko trzeba, by ich zdaniem Wajda się stał miernym reżyserem, żydem i komunistą.

9 / 15
SteveMcQueen

[demot] @szarozielony na pewno bardziej niż twoje głupie pie*dolenie. Ale odpowiadając: tak. Przysporzyli milionom rodaków niezapomnianych emocji. Choć na krótką chwilę połączyli cały zwaśniony polityką naród. Podnieśli poziom dumy narodowej. Godnie się zaprezentowali na arenie międzynarodowej. Także myślę, że owszem, jakoś przysłużyli się ojczyźnie.

12 / 12
SteveMcQueen

[demot] @singri raczej małe. Podobno z nogą już nie jest źle, bierze udział w treningach, ale ściągać Fabiańskiego będącego w rytmie meczowym i grającego bardzo dobrze byłoby bez sensu.

6 / 6
SteveMcQueen

[demot] @nhh9n4wm to jej wnuczka zrobiła zdjęcie. Na twitterze napisała: "Omg opened my Nan's laptop and when she's googled something she's put 'please' and 'thank you'. I can't "

1 / 3
SteveMcQueen

[demot] @ellaella87 Na mnie tak działa siłownia. Początki są ciężkie, ale z czasem się w to wkręcasz. Może to jakaś forma masochizmu, ale grunt, że działa.

1